Julianus inkasso - Slikts serviss

Tā ir normāla prakse ka šī firma neatbild uz vēstulēm? Paši pieprasa parādu, atsūta piedāvājumu sastādīt grafiku, visu aizsūtu cik varu maksāt un datumu. A klusums, pēc laika atkal atsūta piedāvājumu taisīt grafiku. Vai nu viņiem ir švaki ar lasīšanu vai arī tas vēstules nāk automātiski. Uzrakstīju Ptac vai tā ir normāla prakse šai kompānijā. Ja cilvēks vēlas sadarboties, bet šī kompānija ignorē. Ka viņi vispār dabūja licenci parāda piedzīšanā, audzē tikai %, neatbild speciāli parādniekam lai būtu vairāk ko piedzīt.

04.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Komentāri (6)

J JaunaGelvora 04.10.2023

Diemžēl darbiniekiem ir viena stunda dienā, kad var atbildēt uz e-pastiem, viņi nevar kad grib, tad atbild, vadība ir pret darbiniekiem ļoti stingra.

M Mēnesis 04.10.2023

Mēnesis jau riņķī kad neatbild.kas tu gribi teikt ka Mēnesi nevar atbildēt?Bet vēstules gan sūta naski.Kā tad var sadarboties kad ir klusums no viņu kompānijas.

J JaunaGelvora 04.10.2023

Raskti uz šo epastu: sazinies @ julianus.lv Lauma Tev atbildēs ātri.

S Spuris 04.10.2023

Izbeidz diskutēt ar vienu no parazīkantori. Sākumā pavaicālai atsūta par katru maksājumu apliecinājumu.PArasti viņiem visiem ir kaut kādi mistiskie 7 vai 17 Eur it kā par vēstules sūtīšanu.PAvaicā lai uzrāda čeku / maksājuma uzdevumu vai jebkuru citu apliecinošu tam,ka viņi ir par to maksājuši.Būsi ļoti izbrīnīts ka ne viņi ne arī citi parazitējošie kantori vai kādi no palīgskolu nebeigušajiem audzēkņiem ZTI nespēs tādu uzrādī,taču naudu prasa.Un pateicoties tādiem vientiešiem kā tu viņi arī krāpjas ne tikai tādu maksājumu prasībās.Ja ir parāds tad iesaku sazināties ar kompāniju kam esi palicis parādā un cik lielu summu.Tad ar viņiem vienoties par maksājumu,samaksāt,pavaicāt tam apstiprinājumu,ka esi parādu dzēsis un pasūtīt naher parazītus.

I ilrgjefiho 05.10.2023

Tie 7 un 17 ir saskaņā ar likuma vai MK noteikumu normām, un tas ir normāli, jo vēstulīte jāuzraksta, jāizprinē jānosūta.
Ja viņi no manis vēlētos ko piedzīt, viņi neko nedabūtu, mierīgi atvairītu visus viņu mēģinājums iekost kājās.
Viņu galvenā taktika ir psiholoģiski ietekmēt likumus nezinošus ļautiņus.

Bet pats galvenais, es kredītus neņemu

M Mēnesis 05.10.2023

Viņi jau paši arī nesūta izdrukātas papīra formātā 😆😆😆

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes