Julianus inkasso - Slikts serviss

Sveiki! Man būtu jautājums zinošākiem cilvēkiem šajā sfēra, ir nu sanācis tā ka esmu julianus parādnieks, parāds diezgan liels, nekāda pretimnākšana nav, procenti maksimāli tika uzspusti jau no pirmā ātra kredīta tad nu šis kantoris ņem un nopērk par protams man nezināmu summu manu lietu un audzē vēl tos procentus, man pat nav mazākas domas viņu maksāt ar šiem procentiem, vai varbūt kāds man varētu pastāstīt kādas sekas man var būt ja vispār neliekos ne ziņas? Un ja es izdomāju tomēr maksāt šo uzspusto kredītu tad ka man to summu samazināt?

13.08.2023

K

J janis duks 13.08.2023

ja ir liela suma uztais maksatnespeju ir diezgan daudz iespejas un vini neko nedabus kauko minimalu

K Kārlis 24 13.08.2023

Es jau par to biju domājis, bet es nemaz nedzīvoju Latvijā un man tas nav iespējams

J janis duks 13.08.2023

tad lai gaid ka sanemsi pirmo pensiju tad ar maksa lai audze savu paradu kad busi lv tad uztais maksatnespeju tagat pastrada ta lai ko iekratu lai pectam gadu vari pastradat pa minimalo algu un vis

J janis duks 13.08.2023

un busi ticis cauri pa diezgan mazaku sumu neka vini uzputusi savos procentos

K Kārlis 24 13.08.2023

Es diemžēl neatgriezīšos Latvijā vispār tāpēc arī nebija domas viņu atmaksāt, ja viņi būtu ar mieru samazināt uz summu par kuru nopirka no ondo tad es atmaksātu, bet es netaisos maksāt 3000€ procentos

Vinalga bus jamaksā... Kaut no Antarktīdas!

A AntiElvi 15.08.2023

Tur ir vispār jāpapēta, kā tā summa ir radusies. Cik bija sākumā? Soda procenti nevar kāpt debesīs mūžīgi, jo procenti nedrīkst pārsniegt pamatsummu. Ja esi ņēmis 100 euro, tad soda procentos viņi var uzskaitīt ne vairāk kā 100 euro un kopā būtu 200 euro + PausKropļu piedziņas izdevumi 7 euro = 207 euro. Ja esi parakstījis kādu vienošanos ar tiem PausKropļiem, tad arī esi pats sev spriedumu parakstījis, bet tā viņi varēja tikai kaut kādus 7 Euro par sava sūrā darba piedziņas izdevumiem...

K Kārlis 24 15.08.2023

Lieta sekojoša, esmu bijis arī pagātnē parāda ātrajiem kredītiem, bet nu vienmēr beigu beigas esmu atdevis, parasti gaidīju ļoti ilgi līdz paradpiedzinas vai kredīt ņēmēji salūza un noņēma procentus.
Paņemu ātro kredītu 5000€ stulbi protams, bet nu es maksāju to un viss bija labi, bet nu tā summa vispār nekrītas un ar laiku vienkārši nespēju vairs maksāt to maksājumus ja nekas no pamatsummas nepazūd, no tiem 5000€ es sava konta varbūt paņemu 4300€ jo protams visu laiku kaut kāda komisijas maksa un tā tālāk, tad maksāju minimālos maksājumus kas bija pie 300 -/+€ katru menesi, tā summa vispār nepalika mazāka maksāju kādu pus gadu un sapratu ka vairs nespēju izmest naudu miskaste un gaidīšu kamēr viņi salūzis un piedāvās noņemt procentu, jo tāda situāciju pieredzēju pagatne, tad nu viņi tagad pārdeva un parāds ir pie 8k€ kas ir nereāli procenti, es tam ātrajām kredītam biju maksājis tos minimālos maksājumus uz apmēram 2500€ un nu ja tāda ir tā situacija, parasti viņi pēc kāda laika piedāvāja atmaksāt pamatsummu, bet ka noprotu ātrais kredits nopelnīja no manis un bija izdevīgi pārdot to kredītu piedzinējiem julianus

M Mēnesis 13.08.2023

Ieliks tiesa un būs jāmaksā vēl vairāk ztii

K Kārlis 24 14.08.2023

Man jau tāda sajūta ka šeit arī komentārus raksta julianus darbinieki

Bet man liekas ka te rakstā debili no Tvaikas ielas!

N niknais245 15.08.2023

Nebūs līdz 5000 euro var mierīgi ievilkt elpu.

J Jānis2023 14.08.2023

Nemaksā. ZTI izmaksā 72 euro, lai viņi iet caur tiesu, vnk uztaisi Paysera karti, no turienes tev neņems nost, jo LT banka.

I Inga Netle 14.08.2023

Sekas būs nodos tiesu izpildītajiem un vēl tur jāmaksā

I ilrgjefiho 14.08.2023

Palasi citu sūdzību rakstus par šiem parazītiem, komentārus.
varbūt sāc ar šeit pirmo https://www.sudzibas.lv/julianus-inkasso/julianus-inkasso-draudi-c2085415

I ilrgjefiho 14.08.2023

No vienas puses dīvaini, ka pieauguši cilvēki paši nespēj izdomāt pameklēt informāciju

Velvetpopstar 14.08.2023

A jau jo maksāt? No minimuma nedrīkst ņemt nost.

Z Zutis123 30.08.2023

Julian Inkasso manā pieredzē ir izdevīgāks nekā Ondo jūsu minētais. Nezinu, ko Jums tur audzē % viņi, bet viņiem ir 6% gadā no nopirktās summas. Sastāda grafiku ar viņiem 24-36 mēnešiem un normāli arī var maksāt. Un parmaksa ir 6% gadā . Kur Jums tāda informācija ka viņi liek dubultā, dubultā liek sūda ONDO.

I ilrgjefiho 01.09.2023

Tu esi redzējis dokumentus, kas pierāda, ka viņi ir nopirkuši tavu parādu, jeb parāda pirkšanas līguma ir norādīti tavi personas dati un parāda summa? Jeb viņi tev tikai pateica, ka ir nopirkuši tavu parādu.
Kādēļ ondo pārdot viņiem pa mazāku summu, ja viņiem izdevīgi tev sākumā to piedāvāt.
Vienkārši es zinu kā tas notiek citās valstīs. Neviens nekādus parādus nepērk, bet gan piečurā ausis ne īpaši gudriem cilvēkiem

K Kārlis 24 01.09.2023

Padalies tad ar zināšanām ka tas patiesība notiek

Z Zutis123 10.09.2023

Ko jūs tur sakāt. Pats kreditors apliecināja ka pārdeva Julian inaksso. Arī Julian inkasso sūtot rēķinus norāda kompāniju no kuras nopirka šo kredītu.
Vienozīmīgi, man problēmas nebija. 6% gadā un viss mierīgi, maksā un neviens Tevi neaiztiek. A ondo jāatdod beigu beigās 10x vairāk nekā Julianam inkaso.

Runājot par pārdošanu, tieši Ondo nav izdevīgi pardot, jo iegūst parādnieka PAMATSUMMU tikai. Tāpēc kreditors iet uz risinājumu, lai nebūtu jāpārdod, jo viņi tak neko nenopelna.

Tikai nezinu vai var pārdot uzreiz Tiesu izpildītājam bez piedziņas kompānijas?

K Kārlis 24 10.09.2023

Esmu izlēmis vienkārši neko nemaksāt un esmu pārvācies uz dzīvi cita valsti, lai tiem kantori pēc 10 gadiem noraksta ka zaudējumus.

Z Zutis123 10.09.2023

Drīkst uzzināt cik ilgā laikā kavējuma ziņā, Ondo pārdeva Julianam tavas saistības? Cik ilgi bija jakavē , lai nonāktu piedzinējos. Paveicās ka Tiesu izpildītājs tas nav, bet Julian inkasso.

Tā vienkārši nenorakstās, ar katru Jaunu brīdinājuma vēstuli tiek skaitīti jauni gadi, ja nemaldos.

lai tiem kantori pēc 10 gadiem noraksta ka zaudējumus. - - - Tu ta domā? Viņi liks jums maksāt tagad! Ja jūs esat Eiropas Savienībā, jūs maksāsiet šogad: viņiem ir vienotās datubāzes un tiesību akti!

K Kārlis 24 10.09.2023

Iespējams ka tas bija kādas 130 dienas pieņemu.
Tad lai parādās velkas līdz es atstuespšu kājas šajā zemē, Latvijā vairs netaisos atgriezties, viņi ir pietiekami daudz nopelnijuši no manis

Z Zutis123 10.09.2023

Skaidrs es neesmu droša, varbūt arī 10 gadi kopumā jāpaiet.

130 dienas nu gan vilka gumiju , tur arī procenti izauga Ondo. Tad pārdeva lai nopelnītu uz procentiem

K Kārlis 24 10.09.2023

Viņi var turpināt un domāt protams ka nopelnīs, bet tā nebūs, ir arī bijis gadījums ka pagātne ka gadus divus neko nemaksāju un tad nāca pretī un samazināja, nezinu vai tā būs šoreiz, biju ieinteresēts samaksāt, bet ne tādus procentus kas ir +3000€ pamatsummai

K Kārlis 24 10.09.2023

Es ar nepacietību gaidu tad 😇