Julianus inkasso - Slikts servis

Liāna Bubinduse
Ļoti sliktā attieksme, rupja uzvedība liekas ka šai sievietei nav kaut kas kārtībā ar galvu! Pilnīgi negribas sadarboties! Pazvanīju lai vienotos par atmaksu taču saņēmu pretī bļaušanu, draudus ar policiju! Šai firmai vajadzētu padomāt pār konsultantiem izvertet kārtīgi viņas garīgo stāvokli, šī sieviete rupji ir atbildējusi visu laiku kad esmu zvanījusi un ar šādu attieksmi es netaisos sadarboties, firmai neslavas cēlāja un reitinga zaudēšana-Liāna Bubinduse

07.09.2020

E

M man 07.09.2020

Diemžēl tur strādā visi tādi darbinieki, ļoti rupji, neparko nevēlas sastādīt maksājuma plānus, utt!

Ivo 07.09.2020

Labdien nekādā gadijumā nesadarbojaties ar šiem parazītiem.

Papildus ielikšu kā "reklāmu" savu sludināumu šeit kā komentāru.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Labdien, dārgie tautieši un tautietes, šis savā ziņā ir sludinājums, bet tajā pat laikā nē.
Tātad, lai tālāk lasītu šo samērā garo tekstu tikai ieinteresētie, teikšu tā, es pilnībā bez maksas esmu gatavs palīdzēt cilvēkiem, kas ir/bija aizrāvušies ar patēriņa kredītu ņemšanu bankās un ātro kredītu kompānijās un šobrīd nezin ko lai dara, jo parāda nasta ir milzīga, patstāvīgi nākās ņemt jaunus kredītus, lai segtu vecos. Bailes, ka ja to nedarīsiet jūs sāks vajāt parādu piedzinēji un visu atņems. Teikšu tā tas viss ir muļķības un no šādiem patēriņa kredītiem vaļā tikt ir ļoti viegli, vajadzīga tikai pašpārliecinātība, nedaudz juridiskās zināšanas un praktiski visi šādi parādi tiks norakstīti kā nepiedzenami. Jums pašiem ir jaizvērtē cik liela ir kopējā kredītu summa un vai izdevīgāks nav maksātnespējas process, jo es piedāvāju tikai izveidot apstākli, kad kreditoriem ir izdevīgāk parādu norakstīt.
Tātad pašas sliktākas sekas var būt, ja esiet gatavi pārtraukt VISAS iemaksas patēriņu kredītu kreditoriem
1. Jūs uz 10.gadiem būsiet kredītu melnajā sarakstā, tas nozīmē to ka neko uz pēcapmaksu nespēsiet paņemt, un visticamāk arī pakalpojumu sniedzēji no Jums prasīs priekšapmaksu.
2. Ļoti retos gadijumos, ja viss tiek juridiski pareizi darīts, kāds parāds tomēr nonāk līdz tiesas sēdei, attiecīgi vajag rēķināties ar to, ka visa alga virs 650 eur neto aizies tiesas izpildītājiem, bet tajā pat laikā parāds būs fiksēts un viss ko maksāsiet aizies uz parāda dzēšanu, nevis kreditoru % un līgumsodiem..

Ja neesiet nomaksājis kādus telekomunikāciju vai citus pēcmaksas pakalpojumus šeit neiejaukšos - esmu kategoriski pret augļotāju darbu, bet ne pret biznesu kā tādu.

Talāk seko citāts no https://www.sudzibas.lv/paradu-piedzinas-kantori-un-atrie-krediti-sludinajums-c673769, bet esmu šo vārdu autors pats
""
Tātad kāpēc to daru? Uzskatu, ka ātrie kredīti vispār kā tādi būtu jaaizliedz, jo diemžēl mūsu valstī cilvēki šos kredītus ņem ne aiz labas dzīves, daudzi neiepazīstās ar afertas līgumu, kurš lielākoties ir sastādīts tā, ka nonākot grūtībās cilvēks var maksāt ļoti ilgi praktiski neko nedzēšot no pamatsummas (maksājot minimālo likmi) . Tāpēc iesaku un iesaku to no visas sirds, ja saprotiet, ka ir jāizvēlās starp ģimenes komfortu vai minimālo maksājumu pārtaukt jebkādu iemaksu ātro kredītu kantoriem, jo ar šiem maksājumiem jūs dzēsīsiet tikai procentus un soda naudas - uz pamatsummu neaizes nekas, bet dariet to tikai, ja esiet gatavi 10 gadus būt ar sliktu kredītvēsturi (tas nav nekas slikts un īstenībā ļoti labs fakts:) )
kas notiek tālāk pēc iemaksu apstādināšanas - ņemot vērā faktu, ka visi ātro kredītu kantori slēdz tikai un vienīgi attālināto līgumu, kuram īsti nav juridiska spēka (varbūt tikai civiltiesā (vienpusējā) , kuras lēmumu ir ļoti viegli apstrīdēt) , 100% jūsu parāds tiks nodots kādam no parādu piedziņas kantoriem, kuri sāks jums zvanīt, sūtīt vēstules, iespējams lasīt morāli u. T. T. Pieprasīt apmaksāt visus %, soda naudas, parādu piedziņas izdevumus u. T. T. Bet šajā gadijumā visu viņu centieni ir pir... A vērti, jo uz tiesu viņi neies nekad, tā kā uzvarēt viņu nav iespējams.
Kāpēc tā ir? - viņi var strādāt divos gadijumos, kad viņiem ir sadarbības līgums vai cesija (viņi attiecīgo parādu it kā ir nopirkuši) .
Sadarbības līgums ir tad, kad viņi strādā kreditora vārdā. Tikai šajā gadijumā ir ļoti daudzi bet, pirmkārt atcerieties juridiski jūs par viņiem neko neziniet (sākotnējam kreditoram ir jums jānosūta ierakstīta vēstule ar informāciju, ka jūsu datu apstrādi pārņem trešā persona, tikai tad parādu piedziņas kantorim ir vispār tiesības jums ko prasīt) . Tālāk viņi ļoti vēlās it kā likumā pienākošos 7+10 eur, kā arī ļoti uzsver uz likumā ierakstīto punktu, ka parādnieka pienākums ir sadarboties. Izskatīsim katru punktu atsevišķi pirmie 7 eur viņiem pienākās par informācijas sniegšanu rakstiskā un tiesiski pierādāmā veidā (tas ir ierakstītā vēstulē, kuru viņi nosūtā arkārtīgi reti (šad tad creditreform to dara) ) . Ņemot vērā faktu, ka lielākoties šādas vēstules nav - ir tikai sms, email, vai parasta vēstule paskastē - paprasiet viņiem latvijas pasta izsekojamības numuru (tracking) , lai pierādītu ka viņi ir izpildījuši likumā noteikti normu par informācijas sniegšanu - ticiet man tādas nebūs.
+10 eur ir papildus darbības parāda atgūšanai, kas nav otrās vēstules izsūtīšana, bet, piemēram, jurista darbs, par šiem 10 eur pieprasiet čeka kopiju vai citu dokumentu, kur kā atzīme ir redzams jūsu vārds - piemēram, jurista jāņa bērziņa darbs saistībā ar parādnieku jāni kalniņu. Tāda dokumenta nebūs, jo visi šie kantori uzskata, ka papildus darbs ir otrā vēstule, toties tiesa domā savādāk:)
ko juridiski nozīmē pienākums sadarboties, parādu piedziņas kantoru izpratnē tas ir, ka jūs dariet visu ko viņi saka, bet reāli tas ir tā - es sūtu n.. J visus Julianus, Gelvorus, Sergelus U. C. Un esmu gatavs sadarboties viņus tur aizvest.
Tālāk cesija - tas ir, kad parāds vairs nepieder iepriekšējam kreditoram, bet ir nopirkts. Šajā gadījumā es varu jūs apsveikt, jo parāds 100% ir piedots. Kāpēc tā - pirmkārt, lai cesija juridiski stātos spēkā iepriekšējam kreditoram jums par to ir jāinformē tiesiski (ierakstītā vēstulē, kuras 99,99% gadījumā nebūs) . Otrkārt cesionārs nekad parādu nepirks par 100% summu, bet maksimums 1-5%, un tas notiek portfeļos (tiek slēgts līgums par 1000 parādiem vienlaikus) , attiecīgi tādos līgumus ļoti iespējams nav informācijas par jums kā tādu, tātad uz tiesu iet cesionāram vienkārši nav jēga, atliek tikai psiholoģiskais spiediens u. C. Mēri. Pieprasām atsūtīt cesijas līguma notariāli apstiprinātu kopiju, kā cesijas pierādīšanas faktu - ja skan atbilde šis ir komercnoslēpums vai vienalga kāda cita atbilde, lai to nedarītu varam parādu piedziņas kantoriem teikt - rakstīšu sūdzību ptac par maldināšanu un pieprasījumu mani izņemt no jūsu bāzes

""

Nobeigumam – ja Jums ir šāda problēma un ir nepieciešama palīdzība nekautrējieties to teikt, jo Latvijā parādnieku ir vairums, kur lielā mērā "paldies" ir jāsaka ātrajiem kredītiem. Ja uzrakstīsiet man savu problēmu esmu pārliecināts, ka atradīsim veidu kā pareizi rīkoties finansiāli maksimāli jums izdevīgā veidā. Pilnībā bez maksas piedāvāju juridisko konsultāciju saistībā ar visiem kreditoru, parādu piedzinēju un/vai cesionāru iesniegumiem, pretenzijām u.t.t., pateikt kā pareizi reaģēt, ko atbildēt vai neatbildēt, un lai jūs justos maksimāli komfortabli, piedāvāju zvanu pāradresāciju, lai runātu jūsu vārdā ar viņiem juridiskā valodā, zinot visus viņu fokusus un viltības. Uzreiz saku, ka iesniegumus pats nerakstīšu, jo man ir arī pamatdarbs, bet izstāstīšu ko atbildēt. Droši rakstiet man uz whatsapp +371 25341016
Atcerieties, ka JŪSU ĢIMENES KOMFORTS UN LABSAJŪTA IR PIRMAJĀ VIETĀ, KREDITORU BIZNESA INTERESES PĒDĒJĀ !

p.s.1 Šobrīd varu zvanu pāradresāciju atļauties saņemt no vēl +/- 15 cilvēkiem.
p.s.2 Zinu ka noteikti tūlīt atradīsies kāds "gudrinieks", kurš teiks ko ņēmi tas jaatdod u.t.t., un es viņam pilnībā piekritīšu, ja Tev naudu aizdod kaimiņš, draugs, radinieks, tad tā ir godas lieta viņu atdod, un jādara viss iespējamais, lai to izdarītu, bet, ja esi parādā ātrajiem kredītiem, pavisam kopā, piemēram, 5000 eur, Tu mēnesī samaksā 500 eur minimālajos maksājumos un atmaksas pagarinājumos, 2 kreditoriem uz pāris dienām nokavē apmaksu, un pēc visa tā kopējais parāds palielinās līdz 5050 eur, tas nav normālim, es uzskatu, ka tā ir vistīrākā KRĀPŠANA. Bet pats interesantākais daudziem cilvēkiem šāda situācija ir ikdiena, tāpēc uzskata, ka viņiem vajag palīdzēt, jo ši nauda ko viņi maksā neiet jau nekādās labās lietās, bet iekrīt atsevišķu onkuļu (tādā kā Ameriks) plašajās kabatās, palielinot tā jau lielo plaisu starp bagātajiem un nabagajiem LV iedzīvotājiem. Tāpēc 3x padomājiet pirms rakstiet, ja paņēmi tad atdod.

©Dante

////////////////////////////

D Deizy 07.09.2020

Ja labi grib,var vienoties . Ir pretīmnākoši.

⛔️ 07.09.2020

Vai tu zināji, ka normāli un sevis cienoši cilvēki tur neiet strādāt. Tur normālus pat neņems. Tikai trulus, kas rej uz citiem par sava saimnieka naudu.

Steroidman 08.09.2020

Ar tik pretīgu uzvārdu Bubinduse tikai var strādāt šādos šarašķinu kantoros.Gan jau ģīmis šim dzīvniekam BUBINDUSEI nosmēķēts,nodzerts,nonarkots 100%.Jo normāls,psihiski vesels cilvēks nevar strādāt tik zemisku,sevi necienošu darbu.Liāna novēlu Tev ātrāk atbrīvot šo pasauli no savas klātbūtnes.

Ivo 08.09.2020

Esmu uz 100% pārliecināts, ka viņi nesaka savu īsto uzvārdu

Steroidman starp citu gribēju Tev jautāt vai pēdējā mēneša laikā nav tā ka Tavi komentāri tiek izlases kārtā publicēti šeit ? :)
Ja es rakstu no Dantes profīla man šeit publicējās tikai 1 no 20 komentāriem (19 no 20 redzu tikai es) :) - kādam laikam šie komentāri nav vēlami :)))

Steroidman 08.09.2020

Jā Artūr Man Tas pats.Un vēl daudzus manus komentārus par šakālēniem vienkārši izdzēš.Kad rakstu komentārus par Julianus no 10 komentāriem 1 aiziet.Šis saits 100% tiek lobēts no šakāļu kantorīšiem.

Ivo 08.09.2020

Par lobija faktu uz visiem 100% neesmu pārliecināts, komentārus padzēš, ja viņi satur kādus necenzētus vārdus (Lai gan mēs lieliski saprotam, ka parazīti to ir pelnijuši), bet tajā pat laikā tas pārkāpj šī portāla noteikumus, tāpēc šeit pretenzijas pēc būtības nevar būt. Mani vairāk izbrīna tas, ka to Dantes profīlu daļēji nobloķēja, it kā ieiet šeit varu, bet nevaru uzrakstīt nevienu komentāru, kā arī, ja man kāds ko privāti raksti viņam uzreiz izmet kļūdu, tā kā noteikti ir uzlikts kāds filtrs, lai manis teikto ierobežotu. - tas gan liek aizdomāties.
Domāju, ka drīzumā aktīvi šo tēmu celšu augšā FB, jo pat no šī portāla, kas teiksim tā nav diezko aktīvs ikdienā pirms bloķēšanas saņēmu 2-3 vēstules, kas vien ir rādītājs tam cik tomēr Latvijā ir cilvēku, kuri maksā šiem parazītiem dēļ nezināšanas vai bailēm.

ž Žanis000 17.09.2020

Ja ir pagājis vairāk nekā 3 gadi no kredīta ņemšanas dienas un iestājies likumdošanā noteiktais parāda noilgums, nepiekrītat tiesā, ka esat kādam parādā, jo jūs vairs neesat nevienam parādā, tajā skaitā visiem šiem juļeānusiem u.t.t. Un nekādā gadījumā neveiciet nekādu avansa maksājumu kaut vai viena centa apmērā, tas pagarina noilguma termiņu un to tie šakāļi vien tikai gaida.

Veiksmi visiem un sūkā zicelīt visi šitie kantori )))))

ž Žanis000 04.10.2020

Ziniet arī savas tiesības un neļaujiet šiem te kantoriem sevi "čakarēt".

Steroidman 04.10.2020

Super, Žani paldies. Par ko es vienmēr arī rakstu.