Julianus inkasso - Shēmotāji

Izteicu vēlmi maksāt savu parādu pa daļām, t.i. 50 euro mēnesī. Atsūtīja man grafiku, kurā bez pamatparāda man viņiem ir jàmaksā 6% par summas lietošanu no nestmaksātās daļas un 35 euro par vienošanās sastādīšanu un maksājumu kontroli. Lai varētu šo te sev kabatā ielikt viņi darbojas vienošanās ietvaros kā pilnvarnieks. Tādi shēmotàji. Gribēju kà labàk, atmaksāt pa daļām, bet šis te jau nekam neder! Viņu motto - par visu var vienoties - ir tukša muldēšana. Tikai tā, kà viņiem iegribas. P.S. Parāds nedaudz pāri 300 euro.

C

R ruu 12.06.2018

Man arī par maksājuma grafika sastādīšanu vajadzēja maksāt 60.00 Euro, vai tas ir normāli, ka par maksājuma grafika sastādīšanu ir vēl viņiem jāmaksā? Man vēl bija citā parādu piedziņu kompānijā parāds, bet tur nebija jāmaksā par maksājuma grafika sastādīšanu vēl jāmaksā.

C Callimera 12.06.2018

Ja. Vienošanās būtu par pašu piedzinēju, tad viņi varētu saņemt savus 17 euro, kas noteikti ar likumu un neko vairāk. Izmantojot šādu shēmu, viņi var noplēst pa virsu. Es griezos ar iesniegumu PTACā, lai izskaidro, paskatīšos, ko atbildēs.

Likumsargs 12.06.2018

Šādās situācijās vajag pašam sastādīt grafiku un nosūtīt jau gatavu grafiku!

C Callimera 12.06.2018

Un ko tas dos?

J jēriņš 12.06.2018

Taisnība Julianus Inkasso moto: mēs apspriedāmies un es nolēmu. Saki ko vien vēlies, tik un tā būs tikai viņu izdomātais variants un tā saucas vienošanās. Ļoti agresīva kompānija :(

Оккупант 13.06.2018

Чтобы вы им не заплатили вы всё равно останетесь должником.

V viesis1231 26.07.2018

par visu ir jāmaksā. nekas nav pare velti. Maksājiet savlaicīgi un viss būs oki doki

B bomzis5 05.08.2018

Briesmīgi reketieri.Ja pēc grafika 1 dienu nokavē nomaksu,sākas draudi-- brauks uz darba vietu,grib nākt uz māju,nodos tiesai,juristi sāks gatavot dokumentus utt.Sevišķi nekaunīgas Arta un Ludmila..Pretimnākšana minimāla,katru dienu īszziņas un vēstules uz e-pastu.Saku -parādu zinu,kad būs iespēja samaksāšu,esmu vainīgs,bet nevajag terorizēt.Atbilde- tā ir automātika.

parādnieks