www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Šausmīga attieksme, nenāk pretim un sūta maldus ziņas

Julianus inkasso - Šausmīga attieksme, nenāk pretim un sūta maldus ziņas

Protams, ir skaidrs, ka tāds ir parādu piedziņas kompāniju uzdevums - ar visiem iespējamiem veidiem panākt, ka parāds tiek atdots, bet nu šis ir par traku. Negribu dzirdēt komentārus par to, ka esmu neapdomīgi ņēmusi kredītus un ka pati vainīga. To es lieliski saprotu, bet runa tomēr šoreiz ies par kompānijas attieksmi pret parādnieku. Parādnieks nav nekāds nezvērs un pretīga būtne, kuru var kaunināt, kuram var sūtīt maldus ziņas, - šobrīd esmu tas parādnieks, kas ir entuziastisks students savā sapņu profesijā, un kaut kā šajā pasaulē ir jāizdzīvo. Tā kā augstskola stipendijas maksā tikai īpašiem izņēmumiem, tad februārī, lai varētu izbraukāt Rīgu dēļ sesijas un biežākām klātienes lekcijām, un lai varētu iztikt un dzīvot kopmītnēs pēc nepieciešamības, aizņēmos no divām atsevišķām kompānijām, vienā 125 eur, otrā 100 eur. Ātri vien abas lietas tika nodota parādu piedziņas kompānijai Julianus Inkasso, un ar mani attiecīgi sāka ''strādāt'' divi Julianus Inkasso darbinieki. Protams, zināju, ka neizdosies parādu atdot regulāri līdz konkrētajiem datumiem, turklāt abu parādu atmaksas datumi ir atšķirīgi, tāpēc maksāju pēc savām iespējām, ko uzspēju, ko nē. Lai nu kā, turpināšu tomēr par kompānijas parādu piedziņas metodēm. Vienā dienā uz e-pastu atnāk ziņa:
''labdien,...
Aicinu jūs atrast iespēju, vēlmi un drosmi, sazināties ar mums vienošanās sastādīšanai.
Pašlaik tas vēl ir iespējams bez tiesu izpildītāja iejaukšanās.
Mēs varam un gribam nākt jums pretī, ņemot vērā jūsu šī brīža iespējas un finansiālo situāciju.
Gaidu jūsu atbildi par iespējamajiem maksājuma datumiem un summām.
Zinu, ka jums nav vienalga, vajag tikai atrast kompromisu. ''
protams, es, laimīga, ka tik pretimnākoša kompānija, jau sasparojusies, nu tik izdomāšu savu ideālo grafiku, lai veiksmīgi atmaksātu parādu. Priecīgā noskaņojumā atrakstu, cik ļoti priecājos par pretimnākšanu, ka tik tiešām vēlētos sastādīt jaunu maksājuma grafiku, izstāstu savu situāciju utt. , tomēr arī otra Julianus Inkasso darbiniece raksta, arī otrs parāds jāatdod, mazliet maisās abi datumi savā starpā utt. Un pēc neilga brīža saņemu atpakaļ ziņu pavisam citā tonī. Tātad, atbildē skarbi tiek pateikts, ka nekādas pretimnākšanas nebūs, tūlīt pat, nekavējoties ir jāatdod parāds vai arī lietu nodos tiesai. Nu labi, it kā viss skaidrs, bet kāpēc tāda maldu vēstule bija jāsūta, ka nāks pretī? Kāpēc jāpiedāvā iespēja izveidot jaunu maksājuma grafiku? Kur tad ir tas kompromiss? Aizskaitu maksājumu, bet otrā dienā nāk kārtējā draudu vēstule no tās pašas darbinieces, lai tūlīt pat samaksāju, citādi nodos lietu tiesā! Un kas mani sarūgtināja visvairāk. Tagad visi mani radi zin, cik šausmīgs cilvēks esmu. Jo viņiem nepietiek kauna, nav tāda ne mazākās kripatas! Viņi zvana cilvēkiem ar tādu pašu uzvārdu un prasa vai pazīstiet šo personu (pēc vārda, uzvārda, - mani) ! Tāli radi, ko neesmu satikusi gadiem! Vai tiešām ir jāizmanto šāda metode? Ja varētu, atdotu parādu pa tiešo kompānijai, no kuras aizņēmos, bet nu Julianus Inkasso, atvainojiet, ir pretīgākā parādu piedziņas kompānija, kas, manuprāt, varētu pastāvēt. Parādu tad kādreiz atdošu, bet ar kaunināšanas sekām man būs jāsadzīvo visu dzīvi! Paldies, ka padarat cilvēku dzīves nožēlojamas! Es studēju medicīnu darbam Nmpd. Dārgā Linda tropa, ja jums kādreiz būs slikti ar veselību, vai iekļūsiet kādā negadījumā, es, vai arī kāds cits kolēģis, būs tas, kurš sniegs jums vai jūsu tuviniekam palīdzību. Ceru, ka neesiet tik briesmīgs cilvēks dzīvē, cik savā darbā! Un, jā, es aizņēmos, lai varētu studēt. Tik vien. Secinājums: kompānija izmanto ļoti neprofesionālas metodes parādu atgūšanai. Ja vien būtu piekrituši uz kompromisu, ko piedāvāja savā skaistajā vēstulītē, sen jau parāds tiktu tik pat Skaisti, pa daļām, atdots. Paldies!

12.08.2020

Papildināts KKeta 12.08.2020

Ak, jā. Šodien jau nāk ziņas par to, ka pirmdien būs kaut kāda sēde, un ka lēmums tiks sūtīts uz darba vietu un bankām ienākumu bloķēšanai. Kā tas ir ienākumu bloķēšanai? Kāds var paskaidrot? Kā tad es atdošu parādu?

K

R ruu 12.08.2020

Man tas pats ar šo kantori bija problēmas. Uzrakstīju pret Julianus inkasso sūdzību PTAC, un pret viņiem ir sākta pārbaude. Skatos summa tagad ir -700 Euro nosts, kā arī rakstīja PTAC, Julianus viņiem sniedz nepatiesu informāciju. Jau četri mēneši ir pagājuši, un Julianus nevar sniegt atbildes uz PTAC jautājumiem. Tāpēc saņēmu nesen vēlvienu vēstuli no PTAC, ka galīgā atbilde būs 6 nedēļu laikā, jau pagāja trīs nedēļas. Neesmu neko vairs no Julianus saņēmis. Iesaku vērsties ar iesniegumu PTAC.

D Dreiks 12.08.2020

Bez tiesas un bez ziņas no tiesu izpildītāja, nevar nekādu bankas kontu bloķēt viņi.
Ja nākotnē lieta Tev tomēr nonāks līdz tiesai un bloķēs kontu, zem iztikas minimuma viņi Tevi neatstās, bet visu, kas ir virs, atskaitīs parāda atdošanai, līdz parāds būs dzēsts
Pēc visas šīs sūdzības, noprotu ka tikai osihaloģiski presē.

I ilrgjefiho 12.08.2020

Steroidman 12.08.2020

Linda Tropa un Tatjana Ļovkina drīz gaidāt šakāļpurni.

A Artūrs Dante 13.08.2020

Lūk cilvēks, kurš attiecībā pret šādām "kompānijām" un viņu "darbiniekiem" izsakās tieši un ar pareizo degsmi, Būtu Lv vairāk šādu cilvēku manuprāt Latvijā nebūtu tur kur ir, jo diemžēl ir parāk liels aitu bars, kas neiedziiļinoties problēmā, noliecot galvu dara to ko viņiem liek :)

Steroidman 12.08.2020

Kketa neuztraucies nekādas tiesas nebūs, neviens tev kontu bez tiesas lēmuma nobloķēt nevar. Nekādas sēdes nebūs, nekur neko nesūtīs. Tevi vienkārši biedē, ka tu nobijies. Tām zvaņilkām to tik vajag. Palasi Artūrs Dante rakstus par šiem parazītiem. Vai uzraksti man vēstuli uz manu kontu atstāj savu numuru es tev palīdzēšu.

L Lainsey34 15.01.2021

Es neesmu sergek darbiniece.. 🤣🤣🤣

L Lainsey34 15.01.2021

Atbloķē mani ziņojumos, 🤣🤣🤣esmu pavisam no citas sfēras 🤣🤣

T Taisnīgums99 12.08.2020

KKeta, ja jums vajag palidzet (iedodiet savu k.t vai e-pastu).
Ir juristi, kas BEZMAKSAS jums palidzes ar padomu vai realu darbibu, kas apstadinas Jusu lietu.

T Taisnīgums99 12.08.2020

p.s diemzel daudzas kompanijas raksta socialajos tiklos "draugiem" un radiniekiem.

A Andrejs Kirilovs 19.09.2020

Droši sūdzat viņus tiesā ja viņi zvana vai kā citādi informē draugus radiniekus vai darba biedrus.To viņi kategoriski nedrīkst darīt.Viss ko viņi drīkst ir informēt Jūs par parādsaistībām un VISS!

T Taisnīgums99 12.08.2020

Lindapiu - tas ir lindinas vards shaja portalaa, vina te ir registrejusies.

G gadalaiks 13.08.2020

Noteikti vēršaties PTAC. Nestāstiet tikai savu dzīves stāstu - tas viņiem neinteresē, bet gan ķeraties pie lietas uzrādiet saņemto komunikāciju no parādu kantora, veiktos maksājumus viņiem un jebkurus citus faktiskos pierādījumus. Savukārt, saņemot zvanu no parādu kantora, sakiet, ka esat iesnieguši sūdzību PTAC, lai jūs liek mierā līdz lēmuma pieņemšanai.

A Artūrs Dante 13.08.2020

Uzreiz pirms rakstu šo komentāru sākotnēji atvainojos visiem rakstītājiem privāti par ilgajām atbildēm, biju atvaļinājumā :)
Komentāra autoram - saistībā ar parādu piedzinējiem , tādiem kā Julianusiem, viņus ir jauztver tieši tik pat nopietni kā dažādus parazītus, blusas, odus u.t.t. - vienkārši bums un nav parazīta, viņi reāli izdarīt nevar vispār neko, ja vien pats "upuris" nav muļķis un ļausies viņiem parazitēties...
Pret šādām "parazītu organizācijām" cīnos jau samērā sen un palīdzu arī līdztautiešiem ar padomiem, telefona pāradresācijām, arī atrast šo "zvoņilku" īstos vārdus nav liela problema (viņi nekad nesaka savu īsto vārdu uzvārdu - jo baidās),

K KT 25.08.2020

Man tagad tieši tāda pati situācija un viņi nenāk pretī pat ja es maksātu katru mēnesi pa 5eur bet viņiem ir pofig. Nau jau mana precīzāk mūsu vaina ka tāda lieta Latvijā ir kam algas nemaksā katru mēnesi ka nākas vai stipendijas nemaksā pietiekama utt bet viņiem jau pie pakaļas ir. Es viņiem atbildēju lai tik uz priekšu sūta tiesa mani bet ārzemju kontus viņi nespēj nobloķēt to es to4n ziņu pēc citu cilvēki teiktā kam ir parādi lielāki nekā man un ir ārzemju konti ka arī dzīvo un strādā ārzemēs. Un viņiem uzreiz atbildēju ka ja bloķēs kontus tad naudu viņi vidū savu mūžu nedabūs un strādāšu neoficiāli pie privātajiem un naudu uz rokas skaidrā saņemtu. Pat tad viņiem ir pie pakaļas un nekaunīgi sūta SMS un vēstules. Vnk pretīgs uzņēmums un visi tajā strādājošie cilvēki.

L Linda Lindsey 13.09.2020

Liāna Petrova par to dāmu ir ierosināta lieta jau policijā par cieņas un goda aizskaršanu un apmelošanu,. Viena no darbiniecēm tur.

Ivo 13.09.2020

Ehh man kaut kā nav paveicies uz to šmaru trāpīt