www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Pretīga attieksme

Julianus inkasso - Pretīga attieksme

Pretīgs krāpnieku kantoris.
Bijām vienojušies par parāda atmaksas grafiku, maksājumus veicu norādītajos datumos. Kādu dienu izdomāju paskatīties cik tad vēl atlicis ir, un ieraugu, ka viņu saitā norādīts, ka pret mani ir iesniegta prasība tiesā, neskatoties uz grafiku un veiktajiem maksājumiem.
Tā kā deklarēta dzīvesvieta ir Latvijā, tad vēstules no tiesas bija pagājušas gar degunu (paldies radiem) .
Sazinājos ar krāpnieku kantori, viņi neko sakarīgi pateikt nevarēja, tikai to, ka jānorēķinās mēneša laikā, tad atsauks prasību no tiesas.
Protams, sagrabināju naudu un nomaksāju atlikušo parāda daļu, bet informāciju, ka prasība tiešām atcelt, viņi nesniedz, tāpat arī ievadot lietas numuru tā ir aktīva.

23.10.2022

W wert 24.10.2022

Kur jūs atradāt savas lietas numuru?
Ja viņu mājaslapā, tad visticamāk tā ir baidīšanas taktika lai piespiestu parādniekus samaksāt parādu.
(attiecīgi kā Jūsu gadījumā tika dots mēnesis).
Jāpārbauda ir pēc Latvijas tiesu reģistra - Manastiesas punkts LV ja jums ir pieeja kādai no Latvijas internetbankām
Nevienā gadījumā Julianus nespētu uzvarēt tiesā ja bija izveidots maksājumu grafiks un Jūs to pildījāt.

Pārbaudiet tiesu reģistru vai pret Jums tiešām ir sākta oficiāla tiesvedība

A Arturs abolitis 24.10.2022

Protams, ka pārbaudīju vai lieta ir ierosināta izmantojot civill.nr.
Dotajā momentā esmu summu apmaksājis, vienkārši nevaru saprast tiesas rīcību šādā gadījumā. Viņi anulē lietu?

A Arturs abolitis 24.10.2022

Protams, es nevienā momentā netaisos slēpties un ignorēt savus parādus un izvairīties no maksāšanas, jo pats vainīgs. Vienīgi riebjas tā attieksme, ka neskatoties uz izvedoto plānu, vērsās pret mani tiesā.

Z Zuba555 27.10.2022

Pēc cik mēnešiem viņi iesniedz tiesā prasību pret parādnieku?
Man šodien atnāca no viņiem sms.Lai atdodu parādu.

I inkaso 01.11.2022

Ja ir atnākusi Brīdinājuma vēstule par maksājuma saistības piespiedu izpildīšanu.Kā pareizak rīkoties?