www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Nesaprotama naudas iekasēšana

Julianus inkasso - Nesaprotama naudas iekasēšana

Nākas vēl un vēl saskarties ar Julianus incaso drastisko darbības veidu naudas atgūšanā. Biju paņēmis neapdomīgi, kā skolnieks vairākus kredītus. Nebija naudas par ko viņus atmaksāt. Tagad pamazām maksāju. Vienu sms kredītu esmu samaksājis kādu laiku atpakaļ ar visiem procentiem un parāda atgūšanas izdevumiem, ( kompānija atsūtīja vēstuli, ka parāds ir atmaksāts, pretenzijas neesot), bet pēkšņi tev Julianus prasa 17 eiro izdevumus par šo lietu. Otru parādu patreiz vel maksāju GELVORA un atkal Julianus par šo lietu prasa 17 eiro. Tad jau sanāk, ka vari maksāt cik cītīgi gribi, vienmēr būs klāt Julianus, kas gribēs vēl un vēl. Operatore, ja nemaldos, tikai atkārto "Jūs zināt, kas ir tiesas izdevumi, lasiet likumus." vairāk neko nepaskaidro. Sanāk, ka es nekad no parādiem netikšu vaļā, jo vienmēr būs priekšā "Laipnas" dāmas, kuras gribēs vel un vēl. Nesaprotu, ja es slēdzu vienošanos ar citu kompāniju, kāds sakars tur ir Julianusam? Protams es viņiem naudu pārskaitīju, bet nebrīnīšos, ka pēc mēneša viņi gribēs vel. Sanāk, ka esmu nonācis apburtajā lokā.

28.12.2018

Likumsargs 28.12.2018

Taisnība jau ir operatorei Inetai, tikai žēl, ka viņa nepaskaidroja, ka piedziņas izdevumi ir 7 EUR, nevis 17 EUR!
Parādu piedziņas firmas māna un krāpj cilvēkus! Izmanto to, ka cilvēki nezin likumus!

Pēc Ārpustiesas piedziņas likuma parādu piedziņas izdevumiem ir jābūt samērīgiem!
Pēc MK noteikumiem Nr.62 parādu piedziņas izdevumi ir 7 EUR!

Ja pēc pirmās vēstules nosūtīšanas divu nedēļu laikā parādnieks nereaģē un piedzinējs sūta pamatoti otru vēstuli, tad piedzinējam ir tiesības pieprasīt vēl 10 EUR piedziņas izdevumus.

Visas piedzinējfirmas grēko un jau pirmajā reizē no parādnieka pieprasa piedziņas izdevumus 17 EUR!
TAS IR PRETLIKUMĪGI!

Оккупант 29.12.2018

17 eur eto po srednemu 2,77 eur poluchaetsja chto 6,... часов вы должны отрабоать на Julian Inkasso. А сколько часов в месяц вы работаете?

S Singita 29.12.2018

Viss jau būtu ok, tikai nav skaidrs, kapēc jāmaksā julianusam un vińi vel prasa izzińas par maniem maksājumiem citām firmām. Vai julianus ir kāda uzraugošā firma citiem līdzvērtīgiem kantoriem?

Оккупант 30.12.2018

tāpēc kā Julian Inkasso māk tikai prasīt Ar pieredze gop stop laikam darbu grūti atrāst, tad paliek tikai prāsīt.