www.sudzibas.lv Julianus Inkasso nemuļķojiet tautu

Julianus inkasso - nemuļķojiet tautu

Ja kāds ir saņēmis vēstuli no Julianuss Inkaso par it kā esošu parādu, NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEMAKSĀJIET VIŅIEM!!!
1. PIEPRASIET LAI VIŅI UZRĀDA RAKSTISKUS DOKUMENTUS, KAS APLIECINA PARĀDA ESAMĪBU.
To viņi nevarēs. Kaut kādi līgumi, ko ko viņi slēguši sazin ar ko, neapliecina, parāda esamības faktu. Lai uzrāda Baltkom GSM rēķinu, ko neesat apmaksājis. To viņi nevarēs.
2.Ja Julianuss Inkaso neliekas mierā. DODATIES UZ DATU VALSTS INSPEKCIJU (Rīgā, Kr.Barona 5-4, LV-1050, Latvijā | Tel 7223131, fax 7223556, [slēpt]@dvi.gov.lv). LAI TĀ NOSKAIDRO, KĀDĀ SAKARĀ, BEZ JŪSU PIEKRIŠANAS KĀDS IR NODEVIS JŪSU DATUS (KAM NEESAT DEVIS SAVU PIEKRIŠANU) TREŠAJAI PERSONAI.
3.Ja Julianus Inkasso draud ar ievietošanu melnajā sarakstā, neuztraucieties, VIŅU DATUBĀZI TĀPAT NEVIENA NOPIETNA INSTITŪCIJA NEIZMANTO. Par draudiem atkal ziņojiet Datu valsts inspekcijai.

D

I Ilmārs 05.04.2008

Paldies!Nemsu veeraa :)

S Sudja 12.04.2008

Tās visas prasības ir cedētas, ir cesijas līgumi zem visām parāda piedziņām, un tas viss līgumos ir atrunāts, arī Baltcom GSM, ir tiesības tiesas ceļā prasīt zaudējumus, kas radušies Baltcom GSM, jo Julianus izrādot labas gribas žestu mēģina panākt parāda segšanu bez tiesas..Tā kā līgumi ir zem tā visa, kas i cedēti..

D dace 14.04.2008

"Julianus izrādot labas gribas žestu mēģina panākt parāda segšanu bez tiesas". Neākstaties ar labas gribas žestiem! Par 5% no pamatparāda summsas nopirkāt, tagad gribat dabūt 100% parādu bez tiesas. Jauki! Pamēģiniet iesūdzēt tiesā!:)...Nesanāks:)...Julianusam maksā tikai muļķis!!!

D dace 14.04.2008

Nospļauties uz Jūsu labas gribas žestiem, Julianus Inkasso!!! Es no Igauņiem nebaidos:):):)!!!

. ... 17.05.2008

isteniba smiekligi fakti :) kads gudritis uzraksta tekstu un visi aktivi ka sunishi skrien pakalj. o ja o jaa. vispar jau daudzos ligumos ir atrunatas tiesibas nodot paradu treshajaam personam. Palasi to pashu LMt vai Tele2. Atsevishkjos pat nosauktas konkretas paradpiedzinas kompanijas. Otrkart ari Tas pats Datu aizsardzibas likums, manuprat 7 punkts nosaka, ko var darit ar informacijas nodoshanu! Taa kaa neteelo gudro, taadi kaa tu kaa reiz arii ir tie, kuri neko nekad nevar panakt un pec tam uz celjiem lien pakalj tadam kompanijam ka Julianus... Pati esmu stradajusi piedzinjaa, tiesa ne sheit, bet ja nezini likumus un nemaki elementari lauz ligumu, labak guli maajaas ;)

J Jurijs 15.05.2011

Sveiki! Gribetu zinat kada sakara jus sutat vestuli cilvekam kas nedzivo Riga, Lubanas iela 129/10.k-1, jus minejat kautkadu alesju bogdavu, gribu pateikt sekojoso, sada personA ar tadu vardu un uzvardu, noraditaja adrese vispar nedzivo un nav nekad dzivojusi.nevelamies vakirs sanemt no jums nekaDAS VESTULES UN PIEDAVAJUMUS.