www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Nemaz nedomā atmaksāt pārmaksāto naudu, kuru vienkārši izkrāpa

Julianus Inkasso - Nemaz nedomā atmaksāt pārmaksāto naudu, kuru vienkārši izkrāpa

Tā kā vienošanās tobrīd nebija līdzi, noskaidroju pa telefonu atlikušo parāda summu, kuru Zane Kališņikova nosauca nepareizi. Pārmaksāju 11.44 eur, kas man ir liela summa. Uz e-pastiem atbildes nekādas, zvanīja, ka jāraksta iesniegums, mēneša laikā, rindas kārtībā atmaksāšot. Kāpēc man ir jāgaida tik ilgi sava nauda, vēl jāmaksā pasta izdevumi, kamēr šim kantorim nosaukt nepareizo summu ir 1 sekundes darbs? Acīmredzot, neesmu ne pirmā, ne pēdējā, kuru šādā veidā apčakarē. Laikam cerēja, ka esmu vienošanos pazaudējusi.

15.08.2019

Tu Turkey901 15.08.2019

Parādus jāatmaksā laicīgi vai vēl labāk - nevajag aizņemties vispār!
Tad arī neradīsies šāda veida problēmas un domstarpības!

No Noboby 15.08.2019

Redzu ka daudz komentē vislaik bet dažreiz Tu raksti tik lielas stulbības ka es nevaru saprast vai esi kāds nepilngadīgs trollis. Šoreiz Tavs komentārs bija lieks jo situācijas var būt dažādas un Tu pats nezini šo situāciju pats

Tu Turkey901 15.08.2019

Laba redze, taču vājas prāta spējas!

No Noboby 15.08.2019

Ja vēlies, varam patestēt

Līga Porniece 15.08.2019

Tu vienmēr tik PAREIZS?

Ko KOTUSAKI 15.08.2019

"You are homeless? Then buy a house!"

Просим отметить, что данная кантора не только не выплачивает переплоченные деньги, более того не делает оплату кредиторам по уже оплоченным деньгам, а в нашем случае citadele banka на данный момент деньги от этой конторы ещё не получил (уже два года), также эта контора не платить по выставленным высчетам. Прошу отметить что valdes locekle данной организации является Ушакова-Мелдере. Соучастница этой мошеннической организации также является судебный исполнитель Daina Priedniece. Которая ко всему прочему ещё берет деньги нетолько якобы за работу, но и проценты, которые не в состоянии высчитать математически. Двоешница одним словом.

Также прошу отметить что Daina Priedniece когда нацыкосвинопасовым черепом вникла, что её б... мать вынула этого свинопаса из себя, как ненужного эмбриона. Daina Priedniece написала заявление на мою знакомую в полицию, в надежде видимо, что цена и самооценка в глазах уже её эмбрионов вырастет, как на бирже. Но судя по ситуации Daina Priedniece не способна произвести качественное эмбрионопотомство, которое желало бы кормить этого свинопаса, которое в момент производства свинопасамать не приминила душ после эрекции свинопасапапы.

Позже выложим фото всей семьи свинопасов Daina Priedniece. Поколение б...

Отправим фото её старой бабки во все страны. Пусть все знают как её старая б... Добивались свободы для страны стоя раком, с раскрытыми ляшками. Позорная и грязноспермовая старуха б... И её мать. Фу...!

Pacco_al 16.08.2019

Līga interesanti cik ilgi tavs kreditors gaidīja, kamēr tu atmaksāsi parādu? Tad laikam tavās acīs arguments, kāpēc man ir jāgaida "sava nauda" tev likās mazsvarīgs. Tevi neviens nav apčakarējis. Naudu atmaksās.
Nu redzi kā dzīvē viss nāk atpakaļ - karma. :)
Tāpēc nāksies vien rakstīt iesniegumu un tagad būs tava kārta gaidīt.

Что - то вы на Julian inkaso возложили миссию. Julian inkaso может заниматься своими делами, а не чужими долгами.