www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Nemaksājiet. Sniedziet šādu atbildi.

Julianus Inkasso - Nemaksājiet. Sniedziet šādu atbildi.

Saskaņā ar Komerclikuma 406. pantu no komercdarījuma izrietošie prasījumi noilgst triju gadu laikā. Tatad kreditors ir zaudējis prasījuma tiesības

Uzņēmumu “Julianus Inkasso” Jūs varat informēt, ka neatzīstat prasību (parāda esību), arī noilguma dēļ, un lūdzat iesniegt pierādījumus par parāda esamību.

18.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

O

Komentāri (7)

Ivo 18.12.2020

Labdien, jā ir komerclikuma 406 pants, par noilgumu, bet tajā pat laikā ir 1905 CL pants, kurš šo noilgumu pagarina, tāpēc pieprasot pierādijumus tas ir jāparedz, jo parādu piedzinēji (turpmāk tekstā parazīti) šo likuma pantu bāzīs sejā,
Vienīgi ir ļoti liels, bet, lai pierādītu, ka parādnieks atbilstoši 1905 CL pantam tika informēts, parazītiem šāda informācija ir jāsniedz pret parādnieka parakstu, kas zinoša cilvēka gadijumā nav iespējams.

Un vēl svarīgs moments, ja kaut kādā mirklī šis parāda noilgums jau ir iestājies viņš vairs nav atjaunināms, tāpēc parazīti vienmēr izmanto cilvēka nezināšanu un vēlās, lai tiesa šādas lietas izskata bezstrīdus kārtībā (vienpusējā tiesas pavēle), nebaidieties un atceļiet (Steroidman vienā no saviem komentāriem parādija kā to dara)

V vitols 18.12.2020

Parādnieks,kas nav norēķinājies, nav parazīts ko?

Steroidman 18.12.2020

Nē nav parazīts,VARONIS,jo uzmeta augļotājus.

E Ekonomikas Dievs 18.12.2020

Pirms tiesat jāsaprot kas negribeja norēķināties un kurš VAIRS nevarejā noreikinaties, ASV, EU, Latvija un bānku politikas del.
Līdz 2008. gadam visi par visu maksājгši bez problēmām, pēc tam pārtrauca maksāt naudas massas izņemšanas no ekonomikas dēļ.
Bija jādodas strādāt uz valstīm, kur bija nauda, ​​lai atmaksātu mākslīgi ustaisitu pāradu - zagliem līkuma.

D Dom2 19.12.2020

На Paus жаловаться нет никакого смысла , эти шавки тем и живут, что терроризируют население. Причем в последнее время , начали шантажировать подачей в суд. Главное в этом случае не иметь долг перед поставщиком услуг, если долга нет , шлите их дальней дорогой.
В этой ситуации у меня больше вопросов к конторке теле2 , эти сразу обращаются в конторки по выбиванию долгов , если клиент просрочил платеж хотя бы на один месяц. Когда был клиентом теле2 , мой почтовый ящик был всегда забит письмами от коллекторов, теле2 отстой.

Ivo 19.12.2020

Cienītais vitol, ja cilvēks ir paņēmis naudu no drauga, kaimiņa, kolēģa, radinieka, paziņas, vienalga kura, kas viņam iedeva 100 eur un atpakaļ prasa 100 eur, tad viņš ir ne tikai parazīts, bet tāds kura naglais ģīmis ir pelnijis pa rožu.
Iespējams, ka Tev ir paveicies, bet ļoti daudzi cilvēki ir saskārušies ar parādu piedzinēju meliem (es pat teiktu vairāk, kaut vai tas pat julianus ir sinonīms vārdam meli, līdzigi kā vārds viņķelisms ir idiotisma kalngals)
Viņi izmantojot cilvēku nezināšanu cenšās pa maksiumu, pēc fakta pat nelegālā narkotiku tirdzniecība neienes tik daudz naudas kā "licenzētā parādu piedziņa". "Pirkt" parādu par 50 eur un piedāvāt mega krutu ziemassvētku atlaidi parādniekam, lai viņš samaksā 800 eur, jo pēc viņu "datiem" ir parādā 8000, labs bizness nē ?

Ivo 19.12.2020

kurš ir paņēmis un neatdod.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes