LV RU
www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Neadekvāta rīcība

Julianus Inkasso - Neadekvāta rīcība

Neadekvāta rīcība. Man liekas ka neviens nav mācījis šīs personas komunikācijai ar cilvēkiem.
Bet es pateicu ka viņi nedabūs nekā.
Citēju ko viņiem atbildēju: -
1) parādu piedzīšanas kompānijas un arī nebanku kreditors nekādas aktīvas darbības pret parādnieka mantu un līdzekļiem nedrīkst veikt.

2) apmeklējumu, mantas izņemšanu, ar ko piedzinēji nereti parādniekus biedē savās vēstulēs, – ir tiesīgi veikt tikai tiesu izpildītāji pēc tiesas lēmuma.

3) veicot zvanus, parāda piedzinējiem ir aizliegts izmantot agresīvas saskarsmes formas (tai skaitā izteikt draudus un veikt darbības, kas aizskar dzimuma, vecuma, rases vai etnisko piederību un drošību, reliģisko, politisko vai citu pārliecību, invaliditāti, sociālo izcelsmi un mantisko vai ģimenes stāvokli, kā arī seksuālo orientāciju)

bet diemžēl viņi to nav sapratuši.
Viņi gan jau zin ka Latvijā ir apmēram 800 000 parādnieku?
Un no katra viņi nepiedzīs summu ko vēlās.

06.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (32)

H Happyone 06.05.2019

Tik gudrs, un parādniekos?

E Es pats esmu es 06.05.2019

Jā,dzīvē viss gadās

90-60-90 06.05.2019

Jamaxa vai japaliek parada tapat bus. Ja vel galvotaji radi tad esi malacis

Kolta 06.05.2019

Kad parādu atmaksāsiet?

E Es pats esmu es 06.05.2019

Kad būs vēlme to darīt,kamēr nav man pieņemamu nosacījumu neredzu vajadzību to darīt :D

Kolta 06.05.2019

Bet naudu gan patika tērēt bez nekādiem nosacījumiem vai ne?

E Es pats esmu es 06.05.2019

Aizmirsu jau Jums pajautāt kā man nauda tērējās ,neskaitiet cita naudu bet gan savu. Vispār ganjau nav ko skaitīt tāpēc bāz savu purnu kur suns savu pi**li nebāž :D

Оккупант 06.05.2019

Kolta, когда скважина будет? а то одни коровьи титьки без необходимости на то.

Оккупант 06.05.2019

У вас есть фотография этой Baibi?

E Es pats esmu es 06.05.2019

К сожалению HET

Оккупант 06.05.2019

Сделайте фотку

Оккупант 06.05.2019

пожалуйста

E Ezis616 06.05.2019

Bija saskarsme, sajūtot agresīvo uzvedību nācās izlasīt ārpustiesaa piedziņas likumu. Epastā protams atrādīju attiecīgos punktus, lai pārāk augstu nedomā. Ja kāds kā saka izteiks negatīvu - gaidu, bet atbilde būs "senākos laikos stulbuma dēļ sanāca sasmērēties"

M Mego izmeklētājs 06.05.2019

Lūk šada te parādnieka kurš klaji ignorē visus piedāvājumus cieš tie parādnieki kuriem tiešām vajadzīga vienošanās vai pārrēķins lai godīgi samaksātu parādu

Оккупант 06.05.2019

мы ищем скважину для добычи денег, чтобы оплатить долги, а не пути, чтобы заключить vienošanās. julian inkasso знаний недостаточно, чтобы сделать pārrēķins. оплачивать услуги по подсчёту процентов и цифр они тоже отказываются. брызжут собачей слюной и не больше.

E Es pats esmu es 06.05.2019

Neviens necieš jo visi šie,kreditori piedāvā vienošanos un nevajag vainot tos kuri nepiekrīt viņu nosacījumiem kuri neatbilst pēc :Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma. Ja būs šādi dīvānā sēdētāji,kuri nezin savas tiesības tad arī būs šāda veida komentāri. Es netaisos būt viņu vergs. Ja Tev ,(Mego izmeklētāj) nav pietiekami smadzeņu lai cīnītos,bet pietiek tikai priekš tā lai stulbi komentētu, un vēl neobjektīvi,vēlu Tev veiksmi !
Cīnīšos līdz tam kamēr netiks ievērots likums .

Оккупант 06.05.2019

Вы считаете, что вот это вот оно похоже на адекватное решение vienošanās vai pārrēķins?

A Artūrs Dante 06.05.2019

Kad beidzot tauta sapratīs, ka visas šitās šaragas vienkārši n..i sūtīt.
Ja šitie mudaki zvanās un neliek mierā uzraksti man privāti noorganizēsim zvana pāradresāciju un viņiem pukančiki ātri svils :))) - pārbaudīts :)))

A Artūrs Dante 06.05.2019

Kas tā par duru Koltu, ka tik nav kārtējā šito šaragu propogandas mašīna, kas šeit bieži ir manīti, lai rastos iespaids, ka ar parādu piedziņas kantoriem kaut kas ir jārisina, kas tu tāda par p..u, ka kādam būtu tev jaatskaitās ?
Jaskatās ir nevis no skatu punkta - ka it kā esi apmānijis kaut kādu ātro kredītu šaragu vai banku,
bet ka viņiem neizdevās apmānīt Tevi - nafik deva ar savām uzspiestajām reklāmām ? :))

B Bez_vārda 06.05.2019

Kolta ir tak lezba ar niku latviangirl no lesbi.lv haha:)

Kolta 06.05.2019

Uz rupjībām neatbildu, ar zema intelekta indivīdiem nav pat vērts uzturēt sarunu.
Lai laba diena!

Оккупант 06.05.2019

Кукушка хвалит петуха / За то, что хвалит он кукушку

B Bez_vārda 06.05.2019

Taa tak lezba latviangirl no lesbi.lv haha

H Happyone 06.05.2019

Nja, palasot dažus komentārus, rodas iespaids, ka cilvēki pelnījuši tos s..., kuros dzīvo.

A Artūrs Dante 06.05.2019

Ar tevi arī neviens nevēlās uzturēt nekādu kontaktu, es tikai informēju sabiedrību, ka nav vērts lasīt blondu pamuļķu komentārus.

Оккупант 06.05.2019

вот кому это всё выгодно: "Ушаков обжаловал в суде отстранение от должности мэра Риги" вот нафига ему это надо, потому что кормится. полуразвитый добился бы компенсации для всех и все бы свалили от сюда. а нет чучело продолжает показывать свою нужность.

Pacco_al 07.05.2019

Cik tālu cilvēki ir aizgājuši savā nekaunība. Tas, ka neatdod aizņēmumu vai nesamaksā rēķinu jau ir normas lieta, tak vēl šausminās, ka kāds atļaujas viņus traucēt un atgādināt par to, ka savas saistības ir jānokārto.

E Es pats esmu es 10.05.2019

Es viņiem neesmu neko pārādā!

A Artūrs Dante 08.05.2019

Pacco klausies, Tava mamma tavam baķam bija parādā anālo seksu, tagad es ar cesijas līgumu viņu nopirku, iedod savas mammas telefona numuru, lai es ar viņu varētu vienoties par parāda atmaksu, bet kā mēs lieliski zinām cesijas līgums ir noslēpums un man viņš nav jauzrāda. Un tikai nedomā kļūt nekaunīgs un telefona numuru nedot !

L Liene Broka 08.05.2019

Es nesaprotu kādam idiotam ir jābūt, lai aizstāvētu parādu piedziņās kantorus
1. Dzīvo kaut kādā citā realitātē, piemēram, tvaika ielā 2
2. Pats ir kaut kaut kāds ātro kredītu vai parādu piedziņās darbonis.

Manuprāt nekaunība ir uzbāzīgās ātro kredītu reklāmas ar nenormālajiem un slēptajiem %, manuprāt nekaunība ir parādu piedziņas kantoru visatļautība un cenšanās melīgi iedzīvoties uz juridiski nezinošu cilvēku rēķina, manuprāt loģiski spriežot parādu piedziņas kantoriem vispār nekādu tiesību nav ko pieprasīt, ja kreditors ir tik nespējīgs, ka pats nevar atgūt parādus, lai nedod kredītā.

Vienkārši fantastiska loģika - tātad nekaunība tagad dažu mudazvonu acīs ir neļaušana sevi apkrāpt no parādu piedziņas kantoru puses - kādam 100% smadzenes ir nodzertas...

O OstapsBenders 09.05.2019

Vienkārši uzmet nikolaju un gaidi, kad viņi aizlaidīs lietu līdz civiltiesai. Kad civiltiesa tevi informēs (sūtot ierakstītu vēstuli uz deklarēto dzīvesvietu, precīzāk, pasta iecirkni, kas atrodas deklarētās dzīvesvietas tuvumā), tad attiecīgi viņiem atbildi. Parasti viņi jautā vai piekrīti piedzinēja norādītajai summai, kuru tu vari apstrīdēt un norādīt tādu summu, kura tavuprāt atbilst patiesajam parāda apmēram (jo šie juliĀnuss padlas vispār grib iekasēt vairāk nekā dubultā no pamatsummas, pamatojoties uz "līguma noteikumiem utt".). Civiltiesa visticamāk piekritis tevis nosauktajai summai un juliĀnuss varēs aizrīties. Protams, viņi nevilcināsies un aizsūtīs lietu ZTI. Pēc tam viņi prasīs atkal 17€ par piedzīšanas izdevumiem, kur tu vari atbildēt ar tekstu "ja jums vēl šķiet, ka esmu jums parāda, tad iesniedziet lietu tiesā. Ja jums nav attiecīga pamata pieprasīt šos 17€, tad rakstīšu iesniegumu policijā par izspiešanu pamatojoties uz" tādu un tādu" pantu". Uzreiz atkratīsies.

Оккупант 09.05.2019

у нас законов не знают даже судебные исполнители. пошлите их на..уй и попросите продемонстрировать, как они сами делают платежи. долг в суде на вас в любом случае повесят. а то что вы сейчас заплатите не пойдёт на погашение долга, а в карман этой шарашкиной конторе. они будут за эти бабки крышевать ваш долг. потому что между вами и кредитором эта шарашкина кантора является третьим лицом, а в случае уплаты вами долга между этой шарашкиной канторой и вашим кредитором третьего лица нет.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes