www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Meli, afērisms, krāpšana.

Julianus inkasso - Meli, afērisms, krāpšana.

Julianus inkasso - karmu neviens nav atcēlis.
Tā kā savā darbā satieku daudz dažādu cilvēku, gribētu aprakstīt īsu dzīvesstāstu. Savu bēdu stāstu man pastāstīja viens vīrietis 45 gadus vecs. Viņa māsa un mamma dzīvo Krievijā, bet pats ir apprecējis latvieti un dzīvo Rīgā. Viņš man pastāstīja, ka mamma izdarīja pašnāvību dēļ piedzinēju kantora nemitīgajiem zvaniem, draudiem, un izrēķināšanos ar ģimenes locekļiem ja netiks atdoti 300000 rubļi tas ir apmēram 3000 eiro. Mamma atstāja pirmsnāves vēstuli, ka nevar vairāk izturēt un viņai ir kauns savu bērnu priekšā utt. Un izrādījās, ka meita dzīvojot citā pilsētā strādā citā piedzinēju šaragā. Meitai bija tāds šoks un vainas apziņa, ka viņas māti nogalināja tādi paši zvaņilkas kā viņa. No sava" super labā" šakāļu kantora aizgāja otrā dienā pēc mammas nāves. Ejot prom pierakstīja cilvēku numurus uz kuriem viņa zvanīja meloja, draudēja, ņirgājās. Un tagad zvana no sava telefona un prasa piedošanu visiem kam nodarīja pāri mēģinot attīrīt savu karmu. Karma ir tur ārā, tumsā viena pati un vēro mūs visus, un gaida tiesas dienu, kad katrs no mums saņems pēc nopelniem. Visiem tautiešiem novēlu gaišus ziemassvētkus, un pārvarēt ātrāk finansiālas grūtības. Un šakālēniem sorry vairāk šakālienēm.😂

20.12.2020