Julianus Inkasso Latvija - Slikts serviss

Ar šo kompāniju vispār neko nevar sarunāt, pat maksājuma grafiku, tādu kādu es pati varēstu atļauties maksāt. Es piedāvāju savu ikmēneša maksājumu, kādu varu atļauties mēnesī maksāt, bet protams, viņi nav ar mieru ar tādu summu, ko piedāvāju.

Tad nāk draudi, kad tiesā sūdzēs, atņems dzīvokli, bloķēs bankas kontus, utt. Man goda vārds pieriebās šī kompānija, es jau mēģinu visu darīt, lai abām pusēm būtu labi, bet šie ir zvēri ne cilvēki. Neskatoties uz to, ka es tad nospļāvos un maksāju pati ikmēneša maksājumu, vienu summu 30 eur apmērā, bet šie vienalga zvanīs, sūtīs sms, e-pastus, ka sūdzēs tiesā, utt, ja es nemaksāšu tādu summu, kādu viņi vēlās.
Es goda vārds nezinu ko iesākt, ar viņiem, jo esmu rakstījusi ptac iesniegumu, bet kā man ptac teica, ka man ir jāsūdz viņus tiesā.

P. S. Parāds ir pārdots. Jau tā no julianus inkasso latvija sia ir uzpūsti lieli procenti, jo parāds tika pārdots pa 450 eur, bet šiem ir jāmaksā 1205,78 eur.

D

S sīcīte 27.02.2018

Protams, Julianus tāds ir. Man paši tikko bija tiesa par parādu, procentus viņi uzliek nenormālos, bet maksā, cik tu vari- ja viņi nodos parādu tiesai, tev būs pierādījumi, ka maksāji un arī lielos procentus tiesa noņems.

E EMO11 27.02.2018

Smiekīgi. Pirms paņēmi kredītu,izlasīji nosacījumus ? :D
Viņi jau nav vainīgi, ka paņēmi kredītu uz tādiem nosacījumiem. Man pašam bija pieredze ar viņiem un viss bija kārtībā. Tā kā dumsiga00 pati esi vainīga.

janezini-nerunā.

D dusmiga00 27.02.2018

EMO11 Tu domā ko raksti? Man nebija nekādi nosacījumi ar Julianus! Un kāds te sakars ar kredītu? EMO11 Izlasi kārtīgi sūdzību, un tad vari vērt muti vaļā!

S sīcīte 27.02.2018

Un vēl- ja parāds pārdots 450 eur, tad 1205,78 viņi rasīt nevar- tas tev tiesnesi jāpaskaidro, proti- viņa tev atsūta lapu, kura jāaizpilda un tur jāātzīmē, vai tu parādu atzīsti pilnībā, vai daļēji. Ja atzime pilnībā, tas nozīme, ka esi ar mieru maksāt 1205.78 eur, ja atzīmē ka daļēji, tad tev tiesa noņems julianusa uzliktos procentus un bus jāsamaksā tie 450 eur plus vēl kaut kādi 30 eur tiesas nodeva.

D dusmiga00 27.02.2018

Paldies, Es jau gatavojos uz tiesu, kad Julianus mani iesūdzēs:)

S sīcīte 27.02.2018

Iesūdzēs, mani viņi iesūdzēja decembra beigās, janvara vidu jau saņēmu no tiesas vestuli, kur man bija jāuzraksta kādām summām iekritu, Es viņiem nosūtiju sava e-pasta kopijas, arī pirmo julianusa vestuli, kur viņi konkrēti norādīja, par kādu summu viņi kredītu nopirkuši. Izkopēju pārējās julianusa vēstules, pasvītrojot summas, kādas viņi jau uzaudzē 2 nedēļu laikā. Tiesa to ņēma vērā un rezultatā man noņēma viņu uzpūstos procentus. Tikai tev pašai pēc tiesas sēdes atsūtīs lēmumu, bet tev pašai nav vairs jāsazinās ar julianusu, jo viņi atbildēs, ka tava lieta nodota tiesu izpildītājiem. Es saņēmu tiesu izpildītāju vēstuli, personīgi man jāierodas viņu birojā un jāvienojas par parada atmaksu, Tiesu izpildītāji nav nezvēri, viņi dara savu darbu un ar viņiem ir iespējams sarunāt visu, galvenais neizlaist ikmeneša maksājumu, savādāk viņi nobloķēs kontu un ne jau tiesu izpildītājs bloķēs, bet viņš dos rīkojumu bankai, lai bloķē, tāpēc labāk sarunā visu pa labam ar tiesu izpildītajiem, un konts tev aiztikts nebūs. Veiksmi!

D dusmiga00 27.02.2018

Bet Es pati tagad nedzīvoju Latvijā. Tad kā varēs visu to sarunāt, utt?

S sīcīte 27.02.2018

Ar tiesu izpilditāju var vienoties ierodoties pie viņa personīgi birojā vai e-pastā. Telefona sarunas viņi neatbalsta. Tikai tiesu izpildītājiem ir jādod ziņa, ka tu sazināsies caur epastu, jo neesi Latvijā.

J Justfaiva 01.03.2018

Sicite,Jums laikam trapijas labs tiesu izpilditajs,jo parasti vini bloke kontu bez jebkada bridinajuma,tik tiesam,kad nac pie viniem un megini sarunat kad summu maksasi menesi lai nerastos citi paradi atbild ka maksasi visu kas paliek virs minimalas algas ja nepiekriti kontu neatblokes...

S sīcīte 27.02.2018

Ps. tev pašai uz tiesu nav jāiet, tagad viss notiek bez paradnieka klātbūtnes.

Оккупант 27.02.2018

kad tiesā sūdzēs, atņems dzīvokli, bloķēs bankas kontus, utt. - решение любовных проблем, приворот, отворот, , кодирование от вредных привычек или только гадают на будующее?

Likumsargs 27.02.2018

Ja kreditors vai piedzinējfirma atsakās ar jums sadarboties, ieteicams nosūtīt gan kreditoram, gan piedzinējam vēstuli, kurā jānorāda savs maksājumu grafiks un atmaksājamā summa. Tādā veidā būsiet ievērojis Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma nosacījumus, ka parādniekam ir pienākums sadarboties ar kreditoru un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju.
! Ja parādnieks atzīst parādu pilnībā vai daļēji, bet nespēj to atmaksāt kreditora vai parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēja noteiktajā kārtībā vai termiņā, viņš, pamatojot, kāpēc maksājuma saistību izpilde nav iespējama, ir tiesīgs piedāvāt savu maksājuma saistību nokārtošanas kārtību un termiņu.
Protams, no parādnieka viedokļa, vislabākais risinājums ir gaidīt, kad kreditors vērsīsies tiesā. Savukārt šis ir visneizdevīgākais variants kreditoram un parādu piedziņas kompānijai, jo visbiežāk tie ir nelielie patēriņa kredītu parādi, un, aprēķinot soda un kavējuma procentus, parādu piedziņas kompānijas var šo summu pat trīskāršot, taču tas notiks tikai tad, ja parādnieks piekritīs un sāks maksāt.
Ja parādnieks kāda iemesla dēļ nemaksā, kreditors var tikai vērsties tiesā. Savukārt tiesa vadās pēc Civillikuma normas, ka līgumsods un nokavējuma procenti nedrīkst pārsniegt pamata parāda summu.

Ventilators 01.03.2018

lvportālā par parādiem pilns ar info, kā piemēram šis - Ārpustiesas parādu kompānija var uzlikt 6% papildus, tomēr tie ir likumiskie procenti, kas pienākas aizdevējam, nevis parādu atgūšanas kompānijai. Ja aizdevējs līgumu ir lauzis pirms termiņa, tad tam ir tiesības saņemt kredīta nedzēsto pamatsummu, kā arī procentus un līgumsodu, kas uzkrājušies līdz līguma izbeigšanas brīdim. Tāpat aizdevējam ir tiesības saņemt likumiskos procentus – 6% apmērā gadā no aizdevuma pamatsummas, kā to noteic Civillikuma 1765.pants. Līdz ar to parāda pamatsumma šī iemesla dēļ var pieaugt

J Justfaiva 01.03.2018

Visu var sarunat,vienkarsi trapijas Jums baigi "pareiza" operatore

C cerbers 02.03.2018

Man ar vini neiet pretim,jocigs kantoritis.Citur man naca pretim un esmu jau nomaksajusi.Bet seit neka .

ž Žanis000 03.03.2018

Atgādinam, ka uz 4.01.2018 SIA "Julianus Inkasso Latvija" datu bāzē, kuru izmanto lielākā daļa no kredītu izsniedzējiem un telekomunikāciju kompānijām, Jums ir izveidojušās neapmaksātās parādsaistības 441,30 EURapmērā.

• Mēs ticam:
ka katram domājošam cilvēkam gribas nokārtot savas saistības.

• Mēs zinām:
ka 99% no Latvijas parādniekiem nav ļaunprātīgi nemaksātāji.

• Mēs piedāvājam:
parādīt savu vēlmi sadarboties un

• Aicinām:
nokārtot savas saistības apmērā 442,20 EUR.

Apmaksu jāveic
Saņēmējs SIA "Julianus Inkasso Latvija"
Reģ. Nr. 40003717522
Banka AS SWEDBANK
Saņēmēja konts LV61HABA0551008868793
Maks. mērķis: Norādes Nr.657773235
Summa 442,20 EUR*
*pirms iemaksas lūdzam OBLIGĀTI sazināties ar mums, lai precizētu parāda summu uz iemaksas dienu!

Ar cieņu un cerot uz veiksmīgu sadarbību,
Julianus Inkasso Latvija SIA

Made
67783140, 28346314, [slēpt]@julianus.lv

Rīgā, 7.02.2018

Nepārtaukti sūta vēstules, sarunāt neko nevar. Iesaku likties mierā un gaidīt tiesu pie ZTI it sevišķi kad ir vairāki tādi kredīti. Šīs nekaunīgās kompānijas gatavas pēdējās apakšbikses novilkt, ka tik dabūt jau tā uz parādnieka rēķina sev vēl nesliktu peļņu.

Zvana neksaitāmas reizes visiem radiem draugiem, kaimiņiem, darbavietai u.t.t. izložņā sociālos tīklus, skype un ko tik vēl var atrast internetā. Kur vēl numurus svešiem cilvekiem atrod, tur jau vien ir aizdomas, ka nelikumīgi kāds iedod.

Un šādas darbības veic Made Švarcbaha - Subača, kura pārstāvot saucamo Julianus kantorīti. Tā vismaz pati apgalvo.

Izlasiet un padomājiet vēlreiz, vai ir vērts sev bojāt nervus un iesaistīties kādās sarunās ar šādiem indivīdiem. Un tas pats attiecas ne tikai uz šo , bet arī visām citām tāda veida iestādēm.