www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Meklē sociālos tīklos

Julianus Inkasso Latvija - Meklē sociālos tīklos

Ir tāda lieta ka Tele2 pārdeva manu parādu SIA "Julianus Inkasso Latvija", tas ok mana vaina. Sāksim ar to ka, Es iegāju savos draugiem.lv, un pirmā vēstule bija no šīs kompānijas:

PAZIŅOJUMS PAR PARĀDSAISTĪBĀM
par parādsaistību EUR 1669,04 atmaksu

Darām Jums zināmu, ka saskaņā ar SIA "Tele2" un OÜ AF PORTFELIS starpā noslēgto 29.05.2017.g. Cesijas līgumu Nr. T2-2017, SIA "Tele2", Reģ. Nr. 40003272854, cedēja Jūsu parādsaistību prasījuma tiesības ar visām blakusprasībām un prasījumu apliecinošiem dokumentiem OÜ AF PORTFELIS, reģistrācijas Nr. 14145423, saskaņā ar LR Civillikuma 1793., 1797., 1798., 1801. pantiem.
Atbilstoši OÜ AF PORTFELIS un “Julianus Inkasso Latvija” SIA starpā noslēgtajam līgumam , "Julianus Inkasso Latvija" SIA, Reģ. Nr.40003717522, parāda atgūšanas pakalpojumu sniegšanas licences Nr. PA-2016-007 uz 14.11.2016.g. pilnvaras Nr.70 pamata pārstāv OÜ AF PORTFELIS parādsaistību prasījuma, līgumsoda, nokavējuma procentu un zaudējumu iekasēšanā.

Prasījuma tiesība izriet:

Parāda atgūšanas izdevumi: EUR 7,00 *
Par maksājuma grafiks: EUR 100,00
Kopējais parāds uz 21.06.2017: EUR 1669,04

Ar cieņu,
SIA „Julianus Inkasso Latvija”
valdes loceklis Dmitrijs Ševčenko

Sagatavoja:
Vita, 67782725, , [slēpt]@julianus.lv

Man vispār izbrīna, kā viņi varēja uzrakstīt man draugiem.lv, jo draugiem.lv vārdu un uzvārdu ir ļoti daudz, un viņi dzēšas laukā tad kad būsi viņiem atbildējis, un man liekās kādas trīs reizes man tur rakstīja, Es kā pati reti sēžu tur, bet viņi vienalga mani tur terorizēja, ka beidzot iedevu savu e-pastu, tad uzreiz uz e-pasta saņēmu no darbinieces ar citu vārdu un uzvārdu.

Man ir liela izbrīna, vai par maksājuma grafika sastādīšanu man ir jāmaksā šāda liela summa? Es skatos šī iestāde grib ļoti labi dzīvot. Es ar viņiem nevaru nekādi vienoties, jo draudi nāk uz e-pastiem nepārtraukti.

Vai nebija parādu piedziņas kompānijām aizliegts rakstīt vēstules sociālajos tīklos? Var būt kāds var padalīties ar savu pieredzi?

N

TasEsLV 18.07.2017

Kapēc lai sociālie tīkli būtu aizliegti? Kāda atšķirība starp SMS un vēstuli tavā soc tīklā? Vai Whatsapp ziņu? mērķis ir ar tevi sazināties, līgumā bija atrunāts sazināšanās veids, tākā tu kavējot no savas puses lauzi līgumu meklēt viņi var da jebkur. Par summām cits jautājums, kavējuma nauda var būt max 1% no pamatsummas dienā (Un ne ilgāka par 30-60 dienu termiņu. kā kur) , iesaku konsultēties ar kādu juristu jo summa 99% neatbilst.

N Nata00 18.07.2017

Nerunā muļķības, ieej PTAC mājas lapā un palasi, ka parādu piedziņu kompānijām ir stingri aizliegts komunicēties sociālajos tīklos, drīkst tikai e-pastos, zvanos, un pasta vēstulēm.

TasEsLV 18.07.2017

Ņem gudrīt un tālāk pati tiec galā ar savu parādu.

Tikai atļautie saziņas līdzekļi
Ja likumā nav noteikts citādi, kreditors vai parāda piedzinējs ar parādnieku sazinās, izmantojot tos saziņas līdzekļus un kontaktinformāciju, kas norādīta kreditora un parādnieka noslēgtajā tiesiskajā darījumā, tātad – savstarpējā līgumā norādītais telefona numurs un elektroniskais pasts vai pasta adrese. Ja parādnieks nav sasniedzams, izmantojot šos saziņas līdzekļus un kontaktinformāciju, vai ja to ir lūdzis pats parādnieks, kreditors un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs izmantot kontaktinformāciju, kas tam ir kļuvusi zināma vai iepriekšējās sadarbības laikā izmantota saziņai ar parādnieku.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) speciālisti norāda: "Pieļaujam, ka arī sociālā portāla profils atsevišķos gadījumos var tikt uzskatīts un sniegts kā kontaktinformācija. Bet parāda piedzinējam ir jābūt drošam, kas persona, kurai tas raksta sociālajos tīklos, ir īstā, jo sociālajos tīklos personas identitāte bieži var tikt sajaukta."

Saite: http://m.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/253088

Оккупант 25.07.2017

Что значит ta ir mana vaina? Пока мы как стадо баранов будем искать во всем свою винуб таким как Julian Inkasso и Tele2 это будет выгодно. Tele2 это бизнес, а нам как потребителям нужен такой какой ведет TELE2 нет. Значит надо добиваться и доказывать чтобы эту компанию лишили всех лицензий. Что за стадо баранов из вас делают ЛЮДИ!

O Olita 03.10.2017

Šī kompānija darbojas bezkaunīgi un ķer uz muļķi. Tā darbiniekiem ir pieeja personas datiem un/vai kāds strādā, piemēram policijā, kas nogādā tai personas datus. Ne par velti ar šiem darboniem sadarbojas arī Rīgas stāvvietu "apseimniekotāji", kuri liek tipa sodus (likums nosaka, kas var uzlikt personai sodu un SIA tai sarakstā nav) un nodot piedzīt sodus Julianus. Kā rezultātā cilvēks nobīstās uz samaksā gan prettiesiski uzlikto sodu, gan pabaro Julianus. Savukārt TELE 2 (neizslēdzu arī citi operātori vai operātoru atsevišķie darbinieki) nolej Juli..anusam informāciju ar personu telefona numuriem, ko pēdējais izmanto lai terorizēt ģimenes. Ja sāks zvanīt bērnam lielāka varbūtība, ka nauda tiks samaksāta un nav svarīgi vai šīs it kā parāds ir tiešām bijis un vai tas ir likumīgs. Banānu republikā dzīvojām!

A Andrievs Calmans 25.11.2017

1. Sūdzība PTAC, jo pašreiz visu saziņas kārtību nosaka likums.
2. Neesiet auni, nevis lūdzaties, bet gan pierpasiet ievērot Jūsu tiesības.

ž Žanis000 06.01.2018

Sūtiet dirst tos juliānusus un visus pārējos sarašķina kantorus. Tik nekaunīga attieksme vispār nav pieņemama, kā arī procenti par grafika sastādīšanu vispār ir kaut kāds kosmoss.

C cerbers 28.02.2018

Ja tur varda Vita soc tiklos visus mekle un raksta

ž Žanis000 28.02.2018

Ir vēl arī tāda Made švarcbaha Subača, vispār kaut kāda padebīla un laikam lai sev kādu procentu no naudas dabūtu sūta nepārtaukti visādus spamus ar muļķībām, izložņā visus soc. iespējamos tīklus un tādas lietas, apzvana radus, draugus kaimiņus, vnk cilvekiem kuriem nav nekāda sakara, traucē mieru. Lai nolādēta viņa, tur nav nekādas ētikas normas vairs, jāsuta dir*ti tālu tālu, ne jau kā vēl te dažs labs mēģina kaut ko ar tādiem normāli runāt.

L Laitaabuutu 07.12.2023

Reti riebīgs cilvēks nudien, pazistu personigi