www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Krāpšana, slikts serviss

Julianus Inkasso - Krāpšana, slikts serviss

Julianus Inkasso Latvija SIA

Liāna Petrova
67783133, 26366458, liana@julianus.lv

Ir agresīva, uzbrūkoša, draud un sola veikt pretlikumīgas darbības. Nerunājot jau par iedziļināšanos problēmā, tāpēc labāk ja ir iespēja izvēlieties citu parādu piedzinēju. Šī kompānija un darbiniece nepalīdzēs atgūt Jūsu parādus.

Ju

Ru ruu 07.12.2017

Man liekās ka tur visi darbinieki strādā ar agresīvām metodēm. Minētā persona Liāna Petrova liana@julianus.lv, Jekaterina Šikova jekaterina@julianus.lv un Arta Haidere arta@julianus.lv, Arta ļoti agresīvi uzvedās, Un man ir tādas aizdomas ka šie nav īstie vārdi un uzvārdi, jo bieži atnāk uz e-pastu ar ciiem uzvārdiem, piemēram: Liāna Ozoliņa, Liāna Šikova, utt, bet e-pasts viens. Man par kaut kādiem 10 EUR, brūk visrū, un draud ka Es sēdēšu cietumā, utt, šeit var uzrakstīt par viņiem grāmatu.

P.S. 10 EUR izdomāja šajā gadā par kaut kādu parādu piedziņas izdevumiem, Savu parādu biju nomaksājis pirms diviem gadiem un pluss vēl 7 EUR parādu piedziņas izdevumus, bet tagad pēc diviem gadiem izdomāja ka man vēl jāmaksā 10 EUR, protams Es šīm dāmām ļoti ātri aizvēru mutes ciet, kāds mēness klusums, redzēsim kas būs tālāk.

Tāds piedzīvojums ar viņiem.

Bi Bijusī kliente 07.12.2017

Julianus arī fabricē tiesā iesniedzamās lietas, tas nozīmē, ka grib lai tu nobīsties no tiesas uz visam piekrīti. Kad pieprasīju lai manu lietu sniedz tiesā un izskata tiesvedības kārtībā, tad iestājās klusums.

пр приставка О 08.12.2017

конечно клусумс. время идёт, проценты капают. лапушок!

пр приставка О 08.12.2017

Jurists, навешал на людей долгов, а теперь кукарекаешь?