Julianus Inkasso - Krāpšana

Labdien! Vēlējos izstāstīt / paskaidrot visiem kāpēc nevajag maksāt julianus inkaso 17 euro.
Biju paņēmusi kredītu 2013. Gadā vivus, nepaspēju atmaksāt, kredītu cedēja uz citu firmu. Ok, atmaksāju cedētājiem.
6 gadus man nāca no julianus inkaso vēstules, ka es viņiem parādā. 6 gadus cietu, vēlāk sadomāju - nu "zaje&&&&&&, jūs pi%%%%% %%%%%%! Samaksāšu, tikai atpi$$$$$ no manis un izņemiet no "melnā saraksta"!
Samaksāju 17 euro, uzzvanu viņiem, saka ka nauda ir saņemta, bet, lai izņemtu mani no "melnā saraksta" vajag izziņu no kredītiestādes, kur ņēmu kredītu. Ok, poh, zvanu vivus jev sefinance, ka man vajag izziņu, lai izņemtu no "melnā saraksta", man saka, ka jāsamaksā 7 euro par izziņu pie viņiem un jāvēršas pie gelvora, lai arī dabūtu no viņiem izziņu, kur arī jāmaksā 7 euro.
Jautājums - jūs tur vaše? Man nav nekādu parādu un man kaut kādiem kā jūs jāmaksā 7 euro par katru izziņu?

Steroidman 07.01.2020

ANALUS MEĻI,KRĀPNIEKI,AFĒRISTI VIŅIEM TĀ IR NORMA TUR VISI TĀDI DARBINIEKI

Tu Turkey901 07.01.2020

Tak sēdiet tajā melnajā sarakstā un miers, tas Jums tikai uz labu, jo šie īstermiņa kredīti ir mūsdienu verdzība ar saviem kosmiskajiem procentiem un paranormālām soda sankcijām!

Ar Artūrs Dante 07.01.2020

Sveiki, es kādu laiku atpakaļ biju uzrakstijis par šiem parazītiem - variet palasīt
kā arī ja ir nepieciešams kads padoms droši rakstiet privāti.