Julianus inkasso - Krāpšana

А теперь всем кого интересует всеми известная компания Julian Inkasso. Помогая своей знакомой на мой 1125ый вопрос банк Citadele наконец то прислал ответ вот такой:

Vienlaicīgi atgādinām, ka tā kā Jūsu saistības netika izpildītas, Banka, pamatojoties uz noslēgto sadarbības līgumu ar sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Julianus Inkasso Latvija", reģistrācijas Nr.40003717522, (turpmāk tekstā - SIA "Julianus Inkasso Latvija"), prasījuma tiesības pret Jums, atbilstoši Latvijas Republikas Civillikuma normām ...2014. cedēja SIA "Julianus Inkasso Latvija". Līdz ar to jautājumos par parādsaistību izpildi Jums jāgriežas pie SIA "Julianus Inkasso Latvija", juridiskā adrese: Turaidas iela 3, Rīga, LV-1039, Latvija.
Ar šo Banka uzskata, ka ir sniegtas atbildes uz visiem Jūsu iesniegumiem.
Ar cieņu,
Banka Citadele

И это при том, что один долг был оплачен на прямую на конт Julian Inkasso, а второй через дегенератора судебного исполнителя Daina Priedniece. Делайте выводы господа!

ž Žanis000 02.06.2018

Zvanalējas neskaitāmas reizes, kaut arī skaidri un gaiši pasaka, pa pa šo numuru tādu un tādu cilveku nemaz sazvanīt nevar. Jautā kurā datumā dzimšanas diena. Nopietni? Pēc 25. maija datu aizsardzības regulas, tādu info pat jautāt nedrīkst, tāpēc arī zvanās no IP VOIP numuriem, lai navr pierādīt, ka tieši tā firma zvanīja. Sūtiet viņus nēģerim uz gala padejot, jo šādai nekaunībai jau mūsu valstelē nav vairs nekādu robežu! Jujānus, novēlu tikai visu to sliktāko tam kantorim.