Julianus inkasso - Krāpšana

Rakstu par parādu, ko protams esmu gatavs maksāt. Lai pēc tam pārgudrajiem dīvāna deldētajiem nav gudri komentāros jāmuld. Man vairāk interesē kāpēc katru dienu ieejot Juliānus sistēmā summa aug. Tā kā viņi man atbildi nesniedz, jāizraksta šeit. Vai tad viņiem % arī aug katru dienu? Sapratu ka 17e ir piedzīšanas izdevumi. Tad jau tur sanāk daudz vairāk maksāt, dzenot parādniekus vēl lielāka bedrē. No viņu likumiem baigi neko nezinu bet uzrakstīšu Ptac, viņi gudrāki jo šis uzņēmums ir viņu kompetencē. Kā tas nākas ka mistiskas summas aug klāt, paskaidrojumi no julianus par to ir 0. Tā var mūžīgi maksāt un nenomaksāt.

08.09.2023

Так надо знать законы: Латвии плата не может быть больше 200% от первоначального долга +7 евро!

S sumup 08.09.2023

tu nemaksaajot audzee paraadu..un ja samaksaa kapeikas tad taa summa aiziet soda procentu apmaksai..pamatsumma un proc.no taas tik pieaug..ja tev meenesii jaamaksaa min.piemeeram 50..tad tos samaksaajot tev parads nemazinaas..mazinAsies ja maksaasi 60.tad toz 10 eiro buusi dzeesis..saprati?

M Mēnesis 08.09.2023

Kredīt piedzinēji nemaz nevar audzēt katru dienu pie summas.Ir tikai tie 6% gadā kas nāk klāt.

Likums nosakā ka parads nevar parsniegt sumu uz 200% + 7 eiro!

Likums nosaka, ka parāds nevar pārsniegt summu 200% + 7 eiro!

S sumup 08.09.2023

likums nosaka.bet reaali tas nestraadaa.nevidns neieveero likumu..taapat kaa tiesu izpildiitaajs nevar liedziit no min.algas..bet realitaatee piedzen.