Julianus Inkasso - Krāpšana

Kad es palūdzu atsūtit uz e-pastu detalizētu atskaiti no kurienes brāļa dēlam radās ti liels parāds, no nieka 70 latiem pieauga lidz 177 eirikiem +17 eiro mistiskajiem. Tā zoss sāka man draudēt, es protam viņi tā pasūtīju ka viņa apdirsās,. Nemaksājiet šim kantorim krāpnieki, sniedzat tiesā, viņiem ir neadekvātas summa. Cīnāties pret šiem maitām.

02.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Komentāri (10)

E Elisa Elisija 02.04.2020

Kādēļ viņiem būtu tev jāsniedz atskaite par cita cilvēka parādsaistībām?

A Artūrs Dante 02.04.2020

Vienīgais, ko Julianus Inkaso, līdzīgi kā jebkurš cits parādu piedziņas kantoris, māk, ir melot...

V vitols 03.04.2020

Tātad visiem kuri nezin likumus!
Kavējuma nauda ir 6%gadā! Nekādi citi maksājumi nedrīkst tikt prasīti!
Parāda piedziņas kompānijai ir parādnieks jāiepazīstina -parādnieks pēc 1 pieprasījuma ar kavējuma naudas aprēķinu!
Aicinu tomēr parādā censties nepalikt!

BondsBonds 04.04.2020

Ja krājies jau kopš latiem, tas tā nav.

A Artūrs Dante 03.04.2020

Cik reizes lasu šitā tītara komentārus, - cik var cilvēkus maldināt ?
Nevienam parādu piedziņas kantorim nav tiesību likt klāt nekādus %,
pirmie 7eur ir par IERAKSTĪTAS vēstules nosūtīšanu, + 10 par darbībām kuras viņi var pierādīt ar čeku vai PPR palīdzību, kas ir veiktas tieši pret konkrēto cilvēku un parādās čekos, un kas pats galvenais, ja nepastāv strīds par parāda esību ! Komentāra autors skaidri pateica, ka parazītu no julianusa pasūtija attiecīgi strīds ir !

Uz tiesu ! ? :) - nesmīdini manas apakšbikses, paskaties tiesu praksi un Julianusu - viņi nav vinējuši nevienu tiesu, kas iziet ārpus vienpusējās civiltiesas robežām, un šajā gadijumā ir vainīgs tikai pats cilvēks, kas vienkārši ir nobijies no vārda tiesa un nav aizstāvējis savas tiesības...

V vitols 03.04.2020

Viņi ir tiesīgi piemērot kavējuma naudu!
Sabiedrība parāda pamatsummai ir tiesīga piemērot tikai likumisko procentu likmi 6 % gadā (Augstākās tiesas Senāta spriedums lietā SKC-644/2013.

BondsBonds 04.04.2020

Tātad skaiti! 70ls=100eiro. Gados no latiem 6 procenti gadā ir aptuveni tie 177 plus mistiskie eiro parāda darbībām,kuri mierīgi vatēja būt pirms 2013 gada. :d

A Artūrs Dante 03.04.2020

Kā var trešā persona piemērot kādus % ? :))

lietā SKC-644/2013.tiek izskatīta kasācijas sūdzības no PrivatBank, kas loģiski ir tiešais kreditors un bankas noslēdz fiziskus reālus līgumus un nav brīnums, ka tiesa ir piespriedusi samaksāt % :)
Bet, ja Tu būtu iepazinies ar tiesas lēmumu saprastu, ka šeit strīds ir par %, kas it kā bankai pienākās pēc vienpusējā līguma laušanas un tiesa pieņem lēmumu par 6% līdz līguma laušanai.
Attiecīgi secinājums - Tavs komentārs pie parādu piedziņas ir pilnīgi nevietā...

B BlackWhite 03.04.2020

Kāds sakars likumiskajiem procentiem, ko te piemin? Kavējuma procenti var augt 100 % apmērā, lasiet līgumu. Autore totāla aita.

Steroidman 04.04.2020

Nemaksāt neko izdrāstajam gejam Julianusam lai Tās zvaņilkas pakarās savos stringos.Ne centa NEMAKSĀJIET.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes