www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Jautrais dzerstiņš Julianus busā

Julianus inkasso - Jautrais dzerstiņš Julianus busā

Lūk ir šie varonīgie Julianus darbinieki, kas jūs terorizē, bildē var redzēt, cik viņi ir laimīgi dzīvojot uz citu rēķina mānot un krāpjot cilvēkus, ieskatoties bildē pašā autobusa galā sēž Dmitrijs Ševčenko maza auguma, pretīgu ģīmi šakālēns, kas ir pats galvenais šajā šakāļu kantorī, pievelkot tuvāk var redzēt šo šakālēnu. Šis ir galvenais afērists, melis un krāpnieks.

10.11.2021

Papildināts Steroidman 12.11.2021

Viss,kas Te ir aprakstīts ir manas domas par šiem cilvēkiem.Manuprāt Viņi ir krāpnieki.

O Oskars 10.11.2021

Nav ko ņemt ātros kredītus. Tad nebūs jāčīkst un jāvaino visa pasaule sava stulbuma dēļ.

Steroidman 10.11.2021

Paldies, Tev Osīt par komentāru,Es arī Tev plusiņu ieliku.

A AiK 11.11.2021

Sagrābies ja upats kredītus ,ka nevari atdot ,un ceru ka šie cilveki vērsīsies pret tev vajadzīgajās iestādēs un no savas puses ,lai tu atbildētu pēc pilnas programmas

Steroidman 11.11.2021

AIK Jūsu komentārs ir nodots specdienestiem jau ir nokomplektēta grupa,kas brauks ņemt ciet steroidman lai Viņš atbildētu pēc pilnas programmas,skataties Degpunktā Viņa apcietināšanu.

O Oskars 10.11.2021

Lūdzu prieks izteikt savas domas :)

M MGT 10.01.2022

Paldies!

V Vidaga Diediske 27.01.2022

Lai labak iet stradat tad bus nauda riga daudz aicina darba maxima rimi rd eletroniks lai brauc uz arzemem tur ari vajag stradniekus lai sis sakalu zaglu banda vacas prom krievi

G Gulbenietis 28.01.2022

Krievijā, tā saucamie kaļektori, nāk uz dzīvokļiem un draud ar izrēķināšanos. Ar vien biežāk, viņus sagaida čalis ar kaut ko smagāku rokās. Rezultātā kaļektors skrien pie poļicajiem zajavu rakstīt :D.