Julianus inkasso - Iebiedēšana

Sveiki. Tātad long story short- kredīti jau gadu kā ir nodoti Julianus, katru mēnesi maksāju cik varu, kad ienākumi bija stabili- katru mēnesi maksāju norunāto summu .Dēļ covid esmu bez darba, maksāt fiziski nespēju, jo ja man ir jāizvēlas visu mēnesi paēst vai maksāt, es izvēlos paēst.
Nav nekāda pretimnākšana- saņemu draudus par to, ka zvanīs manām kontaktpersonām, sūtīs vēstules uz manu deklerēto dzīvesvietu un faktisko utt. Jautājums - viņi var kaut kā zināt, kur faktiski dzīvoju, ja nekur to neesmu norādījusi? Kopējais parāds ap 2000, vairs vispār nezinu ko darīt, par ko maksāt. Nedod dievs atkal piezvanīs mammai kā to izdarīja Vivus ar tekstu- Pasakiet, lai viņa sazinās ar mums par parāda atmaksu. cmoon kapēc maniem vecākiem jāzin par manām problemām...

23.11.2020

Ivo 23.11.2020

Palasi :)

Joe Rogans👽 23.11.2020

Vari prasīt vecākiem palīdzību, tur nav nekas slikts.

A Artūrs Dante 23.11.2020

Tādu sviestu par palīdzību no vecākiem pateikt var tikai tāls cilvēks, palīdzība ir nepieciešama Julianusa pārstāvjiem smadzeņu ārstēšanā.

J John Prick 03.12.2020

prasta iebiedeesana, man te jau gadiem suutas visadi emaili no viniem, ar gudriem tekstiem, vispar ignore, drosi vari eest talak!

G girts1110 07.12.2020

Sveiki, man arī ir līdzīga problēma. Lai parāds kopējais ir 800 euro. Maksāju 4 mēnēšus tagad ir aptuveni 500 euro. Kā stundents pazaudēju darbu covid dēļ , bet tās ir manas problēmas. Gribēju noskaidrot vai viņi var bļoķēt kontus un konfiscēt mantas. Jo viena kinda jauka sievete piedraudēja ar to.

Steroidman 03.02.2021

Neko šie šakāļi nevar konfiscēt,un nobloķēt arī kontu nevar.

J Janis Urkauskis 03.02.2021

Man ar šūt vēstules lai sut es viņus netaisu vaļā bet vismaz krāsnī plīti var iekurinat ar viņu smirdīgam melu vestulem ko sut julianus inkaso

J Janis Urkauskis 03.02.2021

Man ar sut vēstules julianus inkaso