Julianus inkasso - Draudu vēstules

Sieviete kura kā pati saka pārstāv uzņēmumu Julianus Inkasso, nekaunīgā veidā nodarbojas ar naudas izspiešanu un draudiem.
Vēlos visus brīdināt neuzķerties uz šīs personas draudu vēstulēm un ziņojat par šīs personas un uzņēmuma aktivitātēm policijā. Parstav ar draudiem vēlas izspiest naudu par pakalpojumu kurš nemaz nav ticis izmantots. Pat pēc tam kad viss tiek paskaidrots un izrunāts, Iviņa turpina draudēt un saka ka naudu no manis dabūs jebkurā gadījumā. Tā ir necieņas izrādīšana rupjā veidā un tiek aizskartas cilvēktiesības Aiz tā visa protams stāv kompānija Julianus Inkasso kuri jau ir bēdīgi slaveni ar līdzīgiem gadījumiem. Par viņiem jau internetā ir atrodamas ļoti daudz sūdzības no apkrāptiem cilvēkiem. Tā kā esat prātīgi ar ko runājat un neuzķerieties uz nekādiem e-pastiem kuri nāk no šīs personas vai no šī uzņēmuma.

Paldies
Sabīne!

P.S Ja esat saskarušies ar līdzīgu problēmu, lūdzu atstājat komentāru

Ja esat pilnīgi pārliecināta, ka neko neesat parādā, tad ziņojiet policijai par naudas izspiešanu, kas ir krimināli sodāms noziegums.

I Ivčiks 07.11.2016

liec mīksto :D man jau kādus pāris mēnešus epastus sūta viss pa taisno spamā :D

N Nor4iks 21.11.2016

vislabaakais es arii ta dariju vini nosuuta kontakttaalruni tiem kam ir android iesaku ka es darit nokacat no playmarket smsblast un izdomat ko velaties pretiigu uzrakstiit shiem lopiem un pie atziimes sms skaits ievadit kadas 1000 vai vairaak loti labs panemiens kas stradaa loti parbaudiiti :)

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!