S sergejs 15.08.2011

4erez issina uehal v angliju na zarabotki, prozivanije otli4noje.raboti hvataet, zarabotatj mozno mnogo vse zavisit ot zelanija!!!

N nina5 09.05.2012

essmu braukusi caur JSSINU. ta ir parbaudita firma, kurai var uzticeties. caurt o ir braukusi daudzi man pazistami draugi, kuri savukart ieteica JSSINU man. ES NENOZELOJU!

tancordisko 07.08.2012

Neko sliktu par šo uzņēmumu pateikt nevaru.

O olgapursi 04.01.2013

ETO UZASNAJA FIRMA, PRIEHALI NA MESTO RABOTI, ERMA PO VIRAS4IVANIJU GRIBOV, NORMA OKAZALAS NA MNOGO, MNOGO BOLSE 4EM jSSINA SKAZALA, VIPALNIT EE NE REALNO, ESLI NE MOZES VIPALNIT PASOL VON, NA ULITCU, JSSINA DELAET VID 4TO NE4EVO NE ZNAJET.

O olgapursi 04.01.2013

Znakomilje exali na cveti-zdali rabotu dva mesetca, deneg nebilo daze na jedu, nekagda ne edte.

I ivta 29.04.2013

Izņemot solījumi, nekā cita pagaidām nav.
Mani bērni aizbrauca, darbs pēc 3 dienām, knapi 5 stundas dienā. Neko labāku nesola. Poļiem un ungāriem darbs uzreiz. Negaida tur neviens latviešus. Firma naudu iekasē un ar to viņu atbildība beidzas. Nav ražas tikai mūsu tautiešiem, citiem ir.

M Macitaja 06.01.2015

Parasti ta jau ir ka vini jau pasi nav bijusi Firma arzemems katra darba. Jautajums ir ka vini tarod darbu arzemes no Latvijas! Jeb ja brauc vislabak ir ieprieks parunat ar pasu darba deveju personiski. Zinat kur brauc un godigi lai pasaka vai darbs ir ilgstos vai uz kadu laiku tad ta ari paprasa vai ir darbs uz paliksanu vai jamekle cits un parasti ja ta strada vajag vieteji meklet uzreiz darbu piesakas un mekle pasi jau arzemes sev patstavigu darbu. Ja atrod ko citu vai labaku vai nav bijis ilgstos tas veinkarsi dod naudu iekartoties jo vairakums no jums izbrauc uz arzemem lai pelnitu un tad saprastu ka ja algas ir leilakas bet viss ari maksa attiecigi vairak. Tatad ja dzivo dzivi tas pats kas Latvija dzivot savelk galus un ja vel ievacas tad visko vajag un tad cilveki saper mantas un negrib braukt prom tapec reali butu kadam ari izdomat kas parvada sadzives iekartas pa arzemem jo cilveki jau nevar neko nepirkt un dzivot tatad pirmajos menesos neko neietaupa jo visko vajag. Jeb vienklarsi cilveki gul ed un strada un ta jau nav dzive un tad parasti notriec naudu ko iekraj un atkal kraj un notriec. Tads pats vien snak ka dzivot Latvija ja ir darbs un kur dzivot mantas masina ka aizbraukt visu to sagadat paiet laiks tad cilveks dzivo nu kadu 2 gadu laika var iekartot visu maju vai dzivokli no algam. Pats labakais ir aizbraukt kur jau ir kur dzivot jeb gultas un viss kas vajadzigs bet tad ari cilveki dzivo strada un ta jau nav dzive ja aizbrauc vajag pasiem meklet kur dzivot un prasit stradat bez agenturam jeb kontraktu tatad ir labi jastrada. Kas cakli strada parasti neatlaiz ja ir darbs ja nav darbs tad ir ta ka ir aizbrauc cik vajag ja vajag jo mes esam ka melnstradnieki ja kads berauc no arzemem stradat tad vini ta ari noskatas uz cilvekiem tapec vajag aizbraukt ar domu stradasu citur ka tiko spesu. Tad ar draugiem var maju iziret kopa vai ko tadu. Jeb jabut atkapsanas planam ja kas tad cita agentura bet labak atrast darbu pasam jo agenturas ir tadas vietas kur vajag panem nevajag nenem vairak tad atkal piezvana vajag tad nevajag. Jeb agenturas uz vietas arzemes ari pilns ar cilvekiem grib nem negrib nenem grib vienu ja nevajag atsaka panem citu tapec pasiem vajag meklet darbu kas ari nav viegli ja nav valodas zinasanas. Jeb bez valodas nevar isti stradat ja nu vienigi fabrikas un fabrikas 118 nav uzraditas lai visas samekletu. Jeb ar to es gribu teikt tas ir pagaidu darbs no agenturam. Reti kuram paveicas un paliek pec agenturam stradat! Jeb ja brauc tad strada un ja kas ar autobusu brauc kaut nakosaja rita ja biletes avio dargas uz majam tas pats sanak viena un ta pati cena. Bret nekad nevajag but vientuliem arzemes ja ta pazud cilveki visu laiku jabut kontakta ar cilvekiem kur dzivo nevajag teikt par sevi neko nevajag zeloties jo neviens nezeleos! Agenturas Latvija nezina personiski darba deveju tas ir jaizmekle pasiem. Un labak braukt uz lielam pilsetam kur zina ka vaeres sameklet viegli citu darbu ja kas aiziet skibi.

F fixfix 21.07.2015

ari esmu braucis caur so kantori. uzmeta mani, knapi tiku majas. pasi atneema, visu nopelniito-vajadzeja samaksaat par iri, par pases atguushanu.tas jau bija pirms 10 gadiem, skatos, vini turppina uzmest.NEKAD NEBRAUCIET CAUR SO UZMETĒJKANTORI.