M Mr&MsSMith 19.08.2009

Жутко! Сегодня говорят одно, а завтра совершенно другое. При запросе данных о работодателе-отнекиваются, ссылаясь на то, что работодатель с вами даже разговаривать не будет. Ни точной даты вылета, ни точных условий работы и никаких гарантий. А при этом еще подло и мелко мстят-и это называется солидная компания, которая предоставляет легальное трудоустройство! Спасибо ВАМ дорогущие за столь "приятное" сотрудничество!!!

I ivo 26.08.2009

es pirmo reizi braucu caur so firmu, man palaimejas, tas bija 20.04.08.///lidz 01/10/08.nostradaju pilnu kontraktu salatu ferma, ////lieliski.Uztaisiju transferu uz ziedu fermu, nepaveicas tikkai noturejos 2.nedelas, saimnieks/. crazy/, tikko atgriezos no zemenu, avenu fermas, sudzeties nevaru, , , , , , Ta ka milie draugi .nekatra vieta ir slikti.un ne katra labi, , , , , aizbrauksana uz turieni ir ka karsu spele????????????????????????

K Kristine 17.09.2009

Sveiki!!! Man oktobra beig'as shii firma piedavaa braukt uz Angliju vakt tomatus un sipolus. Vai ir kads kas arii turp taisas. Kadas ir pedejas atsauksmes par sho kantori un cik tas ir droshi, ka tas pikis ko prasa aviobiletem un apdroshinashanai nav tufta????? Atsaucieties tie, kuru izmantojushi shii kantora pakalpojumus pedejos 3 meneshus un ir apchakareti!!! Paldies!!!

A Andr 11.11.2009

Boljnie te kto govorit cto lohov prjam bog velel razvoditj! A esli takie umnie, cego na fermi ezdite? Poxodu ne loxi cto viucitjsa ne smogli, a toljko dozitj do ferm! Nu a eta skotobaza v UK vas i prinimaet, turkam za radostj evropejcov opuskatj.

I ivo 12.11.2009

Nu kātad galu galā ir ar šo firmu?Cik viņa ir nopietna, un kāda ir riska pakāpe?

A asolj 22.01.2010

Dumaju ehatj 4erez etu firmu v ijule. Kto nibutj znaet vozmoznali oplata posle pervoj zarplati??

V Viktors Blazevics 28.01.2010

Sveiki kas ir braukuši, vai brauks caur SIA JSSINA .Es pats ja braucu 4 gadu cau SIA JSSINA
problemas, nekad nav bijuSas, vienigi ja ražas nav tad arī naudas nav, ir bijis reizes ka tiku sotland tur, pirmkaart sliks laiks, otram kartam slikta raza, Nezinu kaa citi doma par SIA JSSINA manas domas patiesam laba firm problemu nekad nav bijes malči tie kas tur jo projaam straada liels paldies Maksam
ka var iekartot, veel projam jo nedomjat ka tagad ir daudz anglija vakciju jo kaa pasi zinaat valda pasaules krizis veelu veiksmi pelnjaaa...

C Cuvaks 22.02.2010

Neisaku sito firmu . Braucot caur so firmu ir tas pats kas nopirkt loterijas bileti. Darba vini iekarto tas gan, bet talak viniem ir reali pajat par jums. Braucu caur viniem sogad ierados fermas darbs arpratigs dublos lidz ausim katru dienu par visu jamaksa izdevigak dzivot maja neka karavana, bet lidz pilsetaj talu tas ir visur stundas ari nedeva stradat kaut ari darba bija daudz . Zvanot viniem izliekas par durakiem kaut ari offisa stasta tipa afigena ferma nopelnit labi utt. Teiksu godigi ja cienat sevi nebrauciet caur so firmu. Es jums iesaku realu risinajumu. Izvelaties pilsetu uz kuru braukt skataties kur vairak ir industrial estate and factorys.Pec tam noperkat avio reisu caur rynair tas bus kadi 50 ls ja pasutisiet pie laika atrodiet caur internetu kadu shering hause sazvanaties par iri un uz prieksu 1-2 ned un jums bus darbs bez problemam ja protams jums ir velesanas vinu meklet. Sitas firmas ir reals fufelis.

C cangalis 06.08.2010

kas uz jssinu attiecas, ko vini solija, to ari izdarija, fermu atrada, aizbrauksanu nokartoja, Bet ja Jums tur piedava stradat ferma Riccadona (uk) nebrauciet, konkretais uzmeteju kantoris. dod maz stundas stradat, par dzivosanu un transportu dira tris adas.pats uz savas adas paarbaudiju.

A Agris 30.08.2010

nu nezinu ka tur citiem ir gajis, katra ziņa biju aizbraucis un neko sliktu nevaru pateikt, vis ko solija tas ari bija !

O Oida 11.10.2010

Devos uz Uk caur so firmu!! Neko sliktu nevaru teikt Nezinu, ka ir bijis pirms gadiem, bet sobrid viss ir labi!! Visu solito izpildija, kopa ar mums uz Angliju devas ari firmas vaditajs, Maksims, viss bija labi. Nopelniju labi, daudz labak neka Latvija. Ferma gan vareja but labaka, attieksmes zina pret darbiniekiem, bet sii firma izpildija visu ko bija solijusi liguma, 220ls bija ta verti, atpelniti tika paris dienu laika. Paldies firmas vaditajiem!!

R raimonds 29.10.2010

Vajag lasīt līgumus, un ja jūs apmāna tad vajag rīkoties, ziņot nva licenzēšanas komisijai, manus pziņus apmānīja workingday viņi rīkojās un licenzi firma uzreiz zaudēja, ja kas ziņojiet par pārkāpumiem

Ja uzskati, ka licences saņēmējs pārkāpis Tavas tiesības, iesniedz rakstveida sūdzību NVA!

Papildu informācija:
Nodarbinātības valsts aģentūras Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļā - Rīgā, K.Valdemāra ielā 38 k-1, 530. kabinetā, tālr. 67021815 begin_of_the_skype_highlighting              67021815      end_of_the_skype_highlighting

NVA Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļa pieņem apmeklētājus:

* pirmdienās - no plkst. 14.00 - 17.00
* trešdienās - no plkst. 9.00 - 12.00
viņiem var rakstīt arī uz e pastu.

Mēs tikai sūdzamies un neko nedaram, vajag darīt ja esam apmāņīti

R raimonds 29.10.2010

Nva mājas lpp. visu informāciju var atrast

pilnigs suds sita firma NEVIENAM NEIESAKU izmantot pakalpojumus dirs konkreti sasola zelta kalnus bet kad aizbrauc tad ir pavisam savadak neticiet ar foto ko vini rada jo ta ir tikai montaza prieks ekskursantiem es nemeloju esmu izmantojis so firmu un nevienam neiesaku kad busiet uk vai skotija vini par jums atri vien aizmirsis

L Lita 16.12.2010

varbut kads taisas braukt janvari uz lauksaimniecibas darbiem no sis firmas???

E ewabraun. 05.01.2011

Lita, uz zemeneem?

O ome 29.01.2011

bet ko tad jūs, cilvēki, gribiet? lai jūs iekārto darbā un tad vēl aiz rociņas patur un muti nomazgā vakaros? paši taču ziniet, kurp brauciet..

A Alvis 09.02.2011

Esmu jau vienu reizi braucis caur ACORN. Nebija nekādu problēmu.
Apmēram Aprīlī plānoju braukt caur JSSINA.
Varbūt kāds kaut ko var ieteikt? Zelta bedres jau nav nekur. Pats galvenais lai būtu normāla
kompānija. Ir pieredze, ar idiotiem kopā arī nav strādāšana, lai kādas tautības arī nebūtu.

A Aleksandra 06.04.2011

6 let nazad uexala 4erez etu firmu ! pervij god toze ix xaila, potamusto bil ne sezon, i ja ne 4e ne zarabotala! nu ostalnie 5 let bilo, daze o4en xoroso, k bolsomu sozeleniju ferma, gde ja rabotala, po4ti obankrotilas, i ja uexala.s4as isu rabotu.tak sto firma normalnaja! Maks ze ne Znaet, budut li na toj ferme, zakaz!kakoj vobse budet sezon!vse zavisit ot pagodi, i ot zakazov!nu i ot bistroti komandi?

M ments 08.06.2011

Agrāk bija rekets-tagad legāla nodokļu iekasēšana...
Lohi bija-ir un būs. Es tāds pats...
Tad ja Jums nav žēl savas sūri nopelnītās naudiņas tad uz priekšu. Un klausaties labos komentarus, kā man tur labi gāja