www.sudzibas.lv Jorka kucēni Krāpnieki izmanto pircēju lētticību

Jorka kucēni - Krāpnieki izmanto pircēju lētticību

Gribu visiem darīt zinamu, lai neiekrītat uz dažu ļaunprātīgu krievu tautības sieviešu izliktajām lamatām. Kā ēsma tiek izmantita nesamērīgi lēta cena. Protams tagat es sapratu, ka nevar vesela un TĪRAS ŠĶIRNES jorka kucēna cena būt 180ls - 230ls. Mūsu kucenam ir kašķis, ausu ērce un ceļā uz mājām jau sāka nākt tārpi. Laikam no stresa... vai kā cita. Kucēnam 4 dienā pazuda ēstgriba un sāpēja vēderiņš. Izskatātās, ka no tārpiem esam tikuši vaļā, ar kuņģa arī pamazām viss bīdas uz labu. Izskatas, ka esam nopirkuši mazu izstabas sunīti, nevis Jorku. Kā mums teica cita godīga audzētāja no kluba, šīs sievietes ved kucēnus no Lietuvas tirga un šeit pārdod uz fikso. Tagat zinu tiesam, ka tā tas varētu būt, jo dauz bildes viņu sludinājumos ir pārkopētas no Lietuvas sludinajumiem.
Cilvēki, pērciet kucēnus tikai un vienīgi ar ciltsrakstiem, ja tomēr nolemsiet pamēģinat laimi lētajos kucēnos, tad bēdziet un neatskatieties, ja Jums kāda persoina piedāvās atnest kucēnu pie veikala OLIMPIJA.

G

Mamma 23.03.2009

Esmu LKF biedrs esmu un dikti lepojos ar to.

Mamma 23.03.2009

Iik, kaut ka slikti paliek.

Mamma 23.03.2009

Tikai neperc Trusi maissssa. Nac uz LKF.

Mamma 23.03.2009

Danuci nac uz LKF tur visi tadi.

Mamma 23.03.2009

Nu nevar pirkt kucenus bez dokumentiem!

Mamma 23.03.2009

Kucens bez dokumentiem ir nezinamas izcelsmes, neparedzams frukts.

Mamma 23.03.2009

Pilniba piekritu tiem kas raksta ka tas ir bistami pirkt jorka kucenu nevakcinetu un no nepazistamiem cilvekiem.

Mamma 23.03.2009

Nu lasu un brinos kapec japerk apsaubamas kvalitates jorks, ja pilni sludinajumi ar supermiljiem superjaukiem kucentiniem no vislabakajiem vecakiem var nopirkt par pienjemamu cenu.

Mamma 23.03.2009

Ja nesaprot kada starpiba ar vai bez papiriem tak lai perk ko grib.

Mamma 23.03.2009

Tur jau ta nelaime ka nesaprot.

O Oksana 23.03.2009

В принципе как мне, так родословная и не нужна была, я покупала собачку не для зарабатывания на ней денег, а просто для семьи, она у нас как второй ребеночек. И то что она выросла большая(хоть и показывали мамочку-я теперь не уверена что это была ее мама--, но видно не в нее пошла)я ее люблю и жаловаться не пойду . Просто хотелось рассказать людям, как бывает . Я хотела миника, потому что она везде со мной, и щас ее уже тяжеловато носить на руках. И вообще это как лотерея, кому как повезет, в этом я убедилась глядя на двух знакомых у которых той-терьеры, одна купила тойчика в Польше на рынке, просто шла увидела понравился, без документов за 100 долларов, вырос такой красавец, малюсенький, я длаже на выставках таких хорошеньких не видела, А вторая купила в Риге в клубе с документами, видела маму(малюсенькая), ну все как положено, а вырос 7 кг.. Чисто -лотерея.

N Nacalnik 23.03.2009

Oksana, laikam pati pārdod bezpapīru kucēnus un tāpēc stāsta basņas par to, cik slikti ir pirkt suni ar dokumentiem un ka tie lētie bieži ir daudz smukāki. Nu tad laižam visi uz Lietuvas tirgu (nafig uz Poliju- baigi tālu). Nu ko, Oksančik, tiksimies Kauņā!

O Oksana 24.03.2009

Nacalniku---- Я вам рассказала случай из жизни . и это уже ваше дело верить или нет . Но как есть, так есть. А продажей щенков не занималась, не занимаюсь и не собираюсь. У нас была такса, лайка, но НИКОГДА щенков не продавали, я считаю вообще конщюнством зарабатывать на животных. Мы просто отдавали по знакомым, нам давли лат, два, но это у людей предрассудки что бесплатно брать нельзя. Нам кавказца отдали, тоже просто так, я таких красавцев больше ни где видела. И не надо перевертывать слова, о том что ---slikti ir pirkt suni ar dokumentiem un ka tie lētie bieži ir daudz smukāki----- у меня нет ни одного слова, это вы уже сочиняете. Я написала, что мне в принципе не нужна была родословная, потому что я не собираюсь собаку выставлять и щенками торговать. Каждый выбирает свое . Я верю что есть честные продавцы, но они теряются в толпе хапуг.

Mamma 24.03.2009

Esli veris pocemu obsirajes.

P paklau 27.03.2009

Nesaprotu Latviešu mentalitati, Jums cilveks raksta savu stastu - dalas pieredze, lai Jums ta netagdas, bet Jus to vien makat ka noriet..Kapec tadu? Kapec sitadu? Nu, tad ta ir Jusu izvele, kur un kadu suniti iegadaties, t.i., patversme vai kur citur. Kauns lasit sadus komentarus, kas pilni ar negacijam, parmetumiem.

P paklau 27.03.2009

t.b. - neatgadas...

H Harmonija 29.03.2009

Kuram sīkajam idiotam bija jautri mani patēlot?Pats tik drausmīgi savu reputāciju esi sabojājis, ka kausn savu vārdu atklāt?
Minēšu-DZINTARS vai ne?
Tā notiek, ja apnīk runāt ar cilvēkiem, kur nemaz negrib saprast un vienkāŗsi ļauj visiem vārīties savā sulā.Atrodas kāds sīks bezsmadzeņu radījums, kuram sagribas paspēlēties.Labi izklaidējies?Man prieks!
Un tu kļūdījies, DZINTAR, jo es neesmu LKF, mans suns nāk no patversmes un viņam ciltsrakstu nav vispār.

I Inta 31.07.2009

Nepērciet yorku, tas ir bīstami.

Mamma 07.08.2009

Trusis murgo. Tabletes sajaucis...

D Dmitrijs 07.08.2009

sama loxanulas'!a voob6e xo4ju skazat', 4to ne vazno parodistij pesik ili dvornjazka, eto #e #ivoe su6estvo, kotoroe budet predanno vam do smerti.Glavnoe, 4tobi vi ljubili ego za to 4to on est', a ne za to 4to on mega parodistij!