www.sudzibas.lv Jorka kucēni Krāpnieki izmanto pircēju lētticību

Jorka kucēni - Krāpnieki izmanto pircēju lētticību

Gribu visiem darīt zinamu, lai neiekrītat uz dažu ļaunprātīgu krievu tautības sieviešu izliktajām lamatām. Kā ēsma tiek izmantita nesamērīgi lēta cena. Protams tagat es sapratu, ka nevar vesela un TĪRAS ŠĶIRNES jorka kucēna cena būt 180ls - 230ls. Mūsu kucenam ir kašķis, ausu ērce un ceļā uz mājām jau sāka nākt tārpi. Laikam no stresa... vai kā cita. Kucēnam 4 dienā pazuda ēstgriba un sāpēja vēderiņš. Izskatātās, ka no tārpiem esam tikuši vaļā, ar kuņģa arī pamazām viss bīdas uz labu. Izskatas, ka esam nopirkuši mazu izstabas sunīti, nevis Jorku. Kā mums teica cita godīga audzētāja no kluba, šīs sievietes ved kucēnus no Lietuvas tirga un šeit pārdod uz fikso. Tagat zinu tiesam, ka tā tas varētu būt, jo dauz bildes viņu sludinājumos ir pārkopētas no Lietuvas sludinajumiem.
Cilvēki, pērciet kucēnus tikai un vienīgi ar ciltsrakstiem, ja tomēr nolemsiet pamēģinat laimi lētajos kucēnos, tad bēdziet un neatskatieties, ja Jums kāda persoina piedāvās atnest kucēnu pie veikala OLIMPIJA.

G

Mamma 17.03.2009

Kur pirkat kucenu ? Bolderaja?

C Co 17.03.2009

Mēs arī iekritām, nopirkām jorka puisīti pa 200 ls un nu jau viņš vairs nav starp dzīvajiem... Nākamo sunīti pirkšu tikai ar dokumentiem, tas nekas ka dārgāk, vismaz pēc tam ir kur griezties meklēt palīdzību.

Mamma 17.03.2009

Nu ja ta ir Bolderaja, tad vsjo jasno.

Mamma 17.03.2009

Ginta tu pati esi vainiga ka pie lielveikala OLIMPIA no nezinamas sievietes perc kucenu, neredzot ne dzives apstaklus, pat ne kucena mammiti. 200 ls ir liela summa par kranciti, nedomaju ka tur izaugs jorks.

Mamma 17.03.2009

Kas tur leets ? 200 ls par slimu mazu suniti? Tas ir aizdomigi dargi, un vel saka krize, krize, bet pasi met naudu veejaa.

Z zoja 18.03.2009

A man saap sirds . soorit taa salecos ar viiru ka visu laiku seezu datoraa. Vsjo vairs nerakstīsu komentaarus nekad arii nee.

N njā 18.03.2009

Kādam jābūt cilvēkam, lai maksātu 200Ls par kucēnu? Laikā, kad pilnas patversmes ar suņukiem, kurus bez maksas pakaļ met.

S sha 18.03.2009

atsaldētam idiotam jābūt, kuram gribas ar krāniem mērīties. ķip paskatieties kāds man kruts šķirnes šunelis..

Mamma 18.03.2009

Kas par kraniem? Te par suniem raksta un naudu.

Mamma 18.03.2009

Paardeveja bija krievu tautibas, vismaz tas priece ka ta krapniece ir cittautiete. Darba nav nu tad izdoma visadas sevis glabsanas programas.

Mamma 18.03.2009

Kapec no patversmes nenemat mazu suniti, butu vesels attarpots un vakcinets un tikai 45 ls jamaksa.

Mamma 18.03.2009

Ginta, varu ieteikt labu kliniku- Dr. Beinarta klinika. Aizvedat un atradat kucenu dakterim, varbut nepieciesama steidzama arstu palidziba. Nespecvialists var ari nepamanit novirzes no normas, ka piemeram mazasiniba vai avitaminoze. Ja sunitis laicigi nesanems palidzibu var ari aiziet boja.

Mamma 18.03.2009

Fu, tik daaargi . Es pirktu gan pie lielveikala nu kaut pie atejas ka tik leeetak.

Mamma 18.03.2009

Es gan neieteiktu rikoties neapdomigi.

Mamma 18.03.2009

Nu neskan labi tas ka pardevejs piesola pievest kucenu. Uzreiz rodas jautajums- kapec? Majas tada miskaste ka nevar laist ieksa? Vai ari pardeveja zin ka kucens bezcerigi slims un tapec labak pircejam neradit kur dzivo.

Ja tiesi ta!

Mamma 18.03.2009

Nu cik var runat par vienu un to pasu. Tikai kluba kuceni ar dokumentiem un vakcineti ir japerk. Tas garante jusu drosibu un sirdsmieru. Vai ari ej uz patversmi un dod siltas majas kadam nelaime nonakusam sunitim!

Tiesi ta.

Mamma 19.03.2009

Nu neperciet no rokas uz ielas stura neko tad ari nebus problemas.

E ES 19.03.2009

Tak vaig skatities ko perc!!! Nedomaju ka tas suņuks varēja izskatijas labi, ja viņam bij tas auss iekaisums un karšķis un plus vēl tārpi!!!