www.sudzibas.lv Jorka kucēni Krāpnieki izmanto pircēju lētticību

Jorka kucēni - Krāpnieki izmanto pircēju lētticību

Gribu visiem darīt zinamu, lai neiekrītat uz dažu ļaunprātīgu krievu tautības sieviešu izliktajām lamatām. Kā ēsma tiek izmantita nesamērīgi lēta cena. Protams tagat es sapratu, ka nevar vesela un TĪRAS ŠĶIRNES jorka kucēna cena būt 180ls - 230ls. Mūsu kucenam ir kašķis, ausu ērce un ceļā uz mājām jau sāka nākt tārpi. Laikam no stresa... vai kā cita. Kucēnam 4 dienā pazuda ēstgriba un sāpēja vēderiņš. Izskatātās, ka no tārpiem esam tikuši vaļā, ar kuņģa arī pamazām viss bīdas uz labu. Izskatas, ka esam nopirkuši mazu izstabas sunīti, nevis Jorku. Kā mums teica cita godīga audzētāja no kluba, šīs sievietes ved kucēnus no Lietuvas tirga un šeit pārdod uz fikso. Tagat zinu tiesam, ka tā tas varētu būt, jo dauz bildes viņu sludinājumos ir pārkopētas no Lietuvas sludinajumiem.
Cilvēki, pērciet kucēnus tikai un vienīgi ar ciltsrakstiem, ja tomēr nolemsiet pamēģinat laimi lētajos kucēnos, tad bēdziet un neatskatieties, ja Jums kāda persoina piedāvās atnest kucēnu pie veikala OLIMPIJA.

G

J Ju 07.08.2009

Я тоже купила йорка без документов. Просто увидела и влюбилась и 350 лат которыя я заплатила мне было совершенно не жалко. Хозяйка его нахваливала, показала фотографии мамы и папы и уверяла, что он будет супер мини... А в итоге привезли домой больного щенка, как потом выяснилось, с ушным клещом. Но мы его выходили, выростили и любим как своего ребенка. Нам уже 2 года, вес 4 кг. Но он настолько красивый и эффектный, что прохожие постоянно останавливаются и провожают нас восхищенными взглядами и комплиментами! Люди, любите своих собак! Это ведь такое счастье и неважно сколько оно стоило и в кого в итоге выросло.

L Lāsma 07.08.2009

Tie cilvēki, kas tik "gudri" izsakās par suņu iegādi no patversmēm, šķiet nemaz nenojauš kāda ir atšķirība suņu sķirnēm.Citam vilka suns vai krancis iet pie sirds, citam patīk miniatūrie sunīši.Katram taču sava gaume.Un teiciens-kāds suns tāds saimnieks...Ne velti cēlies...Es nesaprotu-kapēc jāuzspiež savs /idiotiskais /viedoklis.Vai skauž, ka var cits atļauties pa 200 ls sunīti? Vai kā?