www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca attieksme un kultūras līmenis

Jēkabpils rajona centrālā slimnīca - attieksme un kultūras līmenis

tādiem cilvēkiem NAV jāstrāda tāda veida iestādē!
brāļa sievai vakar bija dzemdības šajā slimnīcā. Bērniņš bija ar iespējāmo iedzimto patoloģiju, kas arī bija rakstīts ārsta nosūtījumā. Domāju pilnīgi normāli, kad radinieki tādā gadījumā uztraucas.
Bet izskatās, ka medmāsaņām šī situācija ir pilnīgi sveša.
Tā arī sanāca, ka jaundzimušajam bērniņam ir nepieciešama steidzamā operācija, ko taisa tikai galvaspilsētas speciālisti. Tas noskaidrojās tikai ap plkst. 2 naktī. Lai lieki neuztrautu jauno māmiņu, loģiski, ka zvanu uz dzemdību nodaļu, lai noskaidrotu uz kādu Rīgas slimnīcu vedīs jaundzimušo, jo arī pati dzīvoju Rīgā.
Žēl, ka nepajautāju māsiņas vārdu ar ko runāju... Man pat trūkst vārdu savas emocijas aprakstīt.
Normāli, ka viņa precizēja ar ko runa... bet... tik rupji...
Pirmkārt, mani uzrunāja uz tu... un piebilda, ka par to ir jārupējas bērna vecākiem (jūs varat iedomāties, kā tādā situācijā jūtas mamma pēc dzemdībām un tēvs, kuram paziņoja, ka nekādu garantiju nedod, ka bērniņš dzīvos)...
Otrkārt, pēs tāda rupja ievada, man ar neapmierinātu balsi paziņoja, ka visus bērnus ar patoloģijām ved uz Rīgas klīnisko slimnīcu...
Es teicu paldies un noliku klausuli... Gribēju piebilst, sorry, ka pamodināju, bet noturējos.
Varu saprast, katram cilvēkam ir situācijas, kad tiek sasniegts augstākais pacietības punkts. Bet jāmāk laicīgi noturēt sevi rokās vai arī atvainoties... Savadāk jāmaina darbs, ja neprot darīt savu darbu.
MEDICĪNAS IESTĀDĒM VAJADZĒTU UZMANĪGĀK IZVĒLĒTIES SAVU PERSONĀLU!
UN NE TIKAI PĒC IZGLĪTĪBAS, BET PĒC KOPĒJA KOMPETENCES LĪMEŅA!
bet tādām labāk jābrauc zemenes lasīt Īrijas laukos, vai sētniekos jāiet, jo ar slotu nav jāruna!

, ,,, 26.06.2010

ārprāc, kā visiem patīk to slikto redzēt, protams tās labās lietas jau neviens neuzskaita, cik cilvēku ir glābts un izārstēts...

Neēsat jūs ar visi ideāli. un neviens cilvēks nav ideāls.

R RutaJ. 28.06.2010

Santai!
Tur tak tā histerička Pastore strādā- ir ir viņai tāds saviebts ģīmis, ka prasās pēc ķieģeļa!

K Katt23 28.06.2010

Nemaz nezināju ka nedrīkst pa telefonu jautat par slimnieka stavokli jo cik esmu zvanījusi man vienmēr ir atbildēts.

L Ludmilai 25.08.2010

Un ja šajā brīdī, kad jūs zvanat (2 naktī) kādai pacientei slikti, un dežurējoša medmāsai vajag pamest pacienti, lai atbildētu uz jūsu nepamatotu zvanu? (2 naktī!!!) Ja piedzimušam bērniņam problēmas, tad viņš neatradīsies dzemdību nodaļa!!! Pat tad, ja pacients atrodas reanimācijā, piederīgie zvana no rīta lai uzzināt jaunumus. A te... :) Cerams ka ar bērniņu viss kārtībā.

A Anna 11.10.2010

Rutai J. starp citu Ingrīda Pastore ir viena no tiem darbiniekiem, kas laiž apkārt visu ko dzird un redz, neatkarīgi no tā vai viņa vispār tā drīkst darīt vai nē! Piesargieties!

E Evalds 12.10.2010

pirms 2 nedēļām Jēkabpils slimnīcas reanimācijā nobendēja Intaru Lejiņu, kuram vakar būtu 34 dzimšanas diena! Ne dakteri, bet slakteri!

K Kristine 12.04.2011

Jekabpils slimnica starp visiem "ipašajim ārstiem" ir vel tads "brinumdakteris" Prusakovs terapijas nodalaa, kurs bez izmeklesanas nosaka diagnozes un lauj pacientiem aiziet viegla nave. Pacientiem tiek dotas dazadas zaales un ja vien piederigie klausas daktera Prusakova pasakās par pacientu stabilo stavokli, tad pacienti ari tur paliek.

Jēkabpils slimnīcas ārsti un personāls - kur ir Jūsu sirdsapziņa?! Vai tiešām nepietiek kauna atzīt savas kludas un absolūto nekompetenci? Šī slimnīca nav tiesīga nest slimnīcas vārdu ne pie kadiem apstakliem. Skumji, ka visi šie noziegumi pret cilvēku veselību Jekabpils slimnīcā notiek par nodokļu maksātāju naudu un skaisti tiek retušēti.

L liif 25.05.2012

Pilniigi piekriitu, ka Jeekabpils slimniicaa labaak savus tuviniekus neaarsteet. Man teetim bija infarkts un tagad vinnss ir reanimaacijaa. Attieksme ir pavirssa, neviens pat vinnam virsuu iipassi neskataas un pret apmekleetaajiem vispaar vinni attiecas necilveeciigi. Domaaju, ka tas ir tikai cilveeciigi un saprotami, ka ssaadaa situaacijaa ggimene veelas pavadiit cik vien daudz laika iespeejams pie pacienta, bet nekad negaidiiju taadu neiejuutiibu kaa J-pils slimniicaa, vakar peec pusstundas pabuussanas pie teeta gultas, mums luudza aiziet, jo esam jau par ilgu tur staaveejussi un trauceejam darbiniekiem (kaut gan vinnss ir vieniigais pacients reanimaacijaa un maasinnas seerfo pa internetu, runaa pa mob par personiigaam dariissanaam, seezz atpuutas istabaa un klaccojas, bet kronis visam bija, kad redzeeju mazu meiteni, gadi 12-13 staigaajam pa reanimaaciju ar foliju matos - kraaso matus reanimaacijas nodallaa!!! Un veel saka, ka tuvinieki traucee….