www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Nav iespējams nekādos veidos sazināties

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Nav iespējams nekādos veidos sazināties

Ja ir nepieciešams sazvanīt vai caur e-pierakstu sazināties ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu, tad jums tas neizdosies. Jo telefona klausulē būs atbilde" visi operātori šobrīt aizņemti" uz e-pastu neatbild. Visu biju izmēģinājumu, nu tad sēdos mašīnā un braucu klātienē pierakstīties.
Jautājums vai tiešām, lai lieku reizi nebrauktu uz vietu kur liela varbūtība ir iegūt kādu bacīli neva rakārto šo problēmu?
Un tā jau nav vienīgā reize tā ir patstāvīgi. Ātrāk pierakstu dabūsi braucot un sēžot Rindā. Tāda laikam ir tikai Jēkabpils reģionālā poliklīnika.
Lūdzu, beidzot sakārtojiet šo lietu. Dzīvojam taču jau tehnoloģijas laikmetā, un nelieciet cilvēkiem sēdēt un baidīties parto vai vesals iziešu, vai būs līdzi "dāvana " kāda bacīļa izskatā. Atbildiet uz telefona zvaniem, uz e-pierakstu nav visu speciālistu un neatbilst piedāvātie datumu ar realitāti. Aizejot klātienē ir iespējams tik, e-pierakstā rāda ka nav pieejami šie datumi. Tāpat ar e-past, neviens neatbild. Lūdzu vēlreiz, sakārtojiet šīs elementārās lietas.

25.02.2024

A Anna17 25.02.2024

Skatoties pēc tā cik ir sūdzību(60 ) un cik ir atrisinātas sūdzības (0) ,tad varu spriest,ka mana sūdzība arī netiks izskatīta un netiks reaģēt uz sūdzību.Tāda ir Jēkabpils reģionālā slimnīca. Skumji.