www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca attieksme un kultūras līmenis

Jēkabpils rajona centrālā slimnīca - attieksme un kultūras līmenis

tādiem cilvēkiem NAV jāstrāda tāda veida iestādē!
brāļa sievai vakar bija dzemdības šajā slimnīcā. Bērniņš bija ar iespējāmo iedzimto patoloģiju, kas arī bija rakstīts ārsta nosūtījumā. Domāju pilnīgi normāli, kad radinieki tādā gadījumā uztraucas.
Bet izskatās, ka medmāsaņām šī situācija ir pilnīgi sveša.
Tā arī sanāca, ka jaundzimušajam bērniņam ir nepieciešama steidzamā operācija, ko taisa tikai galvaspilsētas speciālisti. Tas noskaidrojās tikai ap plkst. 2 naktī. Lai lieki neuztrautu jauno māmiņu, loģiski, ka zvanu uz dzemdību nodaļu, lai noskaidrotu uz kādu Rīgas slimnīcu vedīs jaundzimušo, jo arī pati dzīvoju Rīgā.
Žēl, ka nepajautāju māsiņas vārdu ar ko runāju... Man pat trūkst vārdu savas emocijas aprakstīt.
Normāli, ka viņa precizēja ar ko runa... bet... tik rupji...
Pirmkārt, mani uzrunāja uz tu... un piebilda, ka par to ir jārupējas bērna vecākiem (jūs varat iedomāties, kā tādā situācijā jūtas mamma pēc dzemdībām un tēvs, kuram paziņoja, ka nekādu garantiju nedod, ka bērniņš dzīvos)...
Otrkārt, pēs tāda rupja ievada, man ar neapmierinātu balsi paziņoja, ka visus bērnus ar patoloģijām ved uz Rīgas klīnisko slimnīcu...
Es teicu paldies un noliku klausuli... Gribēju piebilst, sorry, ka pamodināju, bet noturējos.
Varu saprast, katram cilvēkam ir situācijas, kad tiek sasniegts augstākais pacietības punkts. Bet jāmāk laicīgi noturēt sevi rokās vai arī atvainoties... Savadāk jāmaina darbs, ja neprot darīt savu darbu.
MEDICĪNAS IESTĀDĒM VAJADZĒTU UZMANĪGĀK IZVĒLĒTIES SAVU PERSONĀLU!
UN NE TIKAI PĒC IZGLĪTĪBAS, BET PĒC KOPĒJA KOMPETENCES LĪMEŅA!
bet tādām labāk jābrauc zemenes lasīt Īrijas laukos, vai sētniekos jāiet, jo ar slotu nav jāruna!

L

Komentāri (28)

M Miks 24.12.2009

iisti nevar saprast, ko tad sii persona jums taadu pateica.
cik man zinams, personals vispaar jums nedriksteja pa telefonu sniegt zinas par jaundzimusa veselibas stavokli un vietu, slimniicu, uz kuru tas tiks nogadats!taa kaa juusu suudziiba ir pilniig nevietaa!

M Miks 24.12.2009

personals nevar izpaust tadu informaciju katram, kas piezvana!

H haahh 24.12.2009

Jaa mani arii besii, ja uzrunaa uz taadu familaaru "tu"! Vienreiz taada shmara dabuuja no maniim pa muti par to !!!

O Oskars 24.12.2009

j-pils slimnīcu jau sen vajadzeja slēgt - prasiet uz ielas jebkuram, visi teiks ka aizkraukles slimnica un tas personals ir vismaz 3x labaki!
man tētim ir iekaisis kājas nevrs(nezinu kā tas saucas zinatniski) viss ko j-pili vareja izdarit - pretsapju lidzeklji un paris reizes iepilinaja fiziologisko skjidrumu! isak sakot noguleja slimnica nedelju, treshaja diena uzzinja kas isti vinjam ir arstejosais arsts samaksaja vairak ka 100 ls un neko ta ari neuzzinaja, kas kaish, ko arsteja?

aizbraucam uz rigu, uz privato kliniku un 3 stundu laika arsts paspeja noskaidrot kas par vainu, uztaisija rentgenu, un veica blokadi nervam - nu tetis jau atkal mierigi iet bļitkot, tiesa gan ar nelielu piekliboshanu!

jekabpils slimnica nekam neder!

L Ludmila 25.12.2009

To Miks:
Pirmkārt, es neesmu katra... !
Otrkārt, ja vecāki ir tādā stāvoklī, ka ne vārda nespēj pateikt, tad kādam tas jādara!
Un galu galā, ja nedrīst teikt, tad tā būtu arī jāpasaka...
Ja cilvēks neprot sarunāties ar cilvēkiem, tad medicīnā viņam noteikti nav, ko darīt...
Nedod Dievs Jums pašam nonākt tādā situācijā...

H Hantija 25.12.2009

Ziniet, tāda veida iestadēs kamēr tu pats nesāc ārdīties nekas nenotiek.

A agate 25.12.2009

Katrs vai nekatrs, bet nedrīkst viņi tādas ziņas, vēl jo vairāk, pa telefonu, sniegt. Labi, jūsu radinieki medmāsu, par informācijas sniegšanu, tiesā nesūdzētu, bet... Likums visiem viens.
Protams, emocijas var sist augstu vilni, bet, kā jau teicu, likums visiem viens. Cita runa par to, kā personāls, cik pieklājigi vai nē, atbild pa telefonu. Bet, ja emocijas sarunā sit augstu vilni (pieļauju, ka tā bija), tad atbild tāpat kā jautāts.

B Baiba 26.12.2009

Kāds tur likums, nenāk smiekli????Likums ir domāts lai to pārkāptu vai apietu. Kamēr pats Tu nebūsi nonācis šādā situācijā Tu citus nesapratīsi. Un ne jau mūsu valsts likumi ir domāti ģimenēm ar bērniem, viņi tikai tās vēl vairāk iznīcina. Slimnīcu personāls ir tik tālu notrulinājies, kad nejūt nekādu līdzcietību pret ģimenēm, kas nonākušas saskarsmē ar bērniņu slimībām vai nāves gadījumiem. Ir bijis gadījums, kad daktere pasaka vecvecākiem, kad viņu mazbērna nāve ir tāds ''KAM NEGADĀS KĻŪDĪTIES!'', un to daktere pati uzdrošinās pateikt acīs skatīdamās!!! Nu vai vispār tāds cilvēks var strādāt Rīgas dzemdību namā????? Un tādu nav maz!!!

L Ludmila 26.12.2009

Lasu dažus komentārus un nepārtraukti brīnos. Ja es jautātu paaugstinātos toņos, tad arī atbilde mani nepārsteigtu. Bet ja cilvēkam normāli jautājot un skaidrojot situāciju, saņem tādu atbildi, kādu saņemu es...
Likums, likums... kur mūsu likums, kad cilvēki paliek bez darba, bez jumta virs galvas un vispār mirst uz ielas?

A agate 26.12.2009

Diemžēl var skaidrot situāciju cik grib, bet likums ir un paliek. Var jau apiet, daudzi tā dara, nepadomājot, par sekām. Un ir personāls, kas pie likuma pieturas, un tiem pārmest neko nevar.
Ja reāli, tad ir reāls gadījums, kad darba devējs piezvanija uz slimnīcu, saņēma konfidenciālu informāciju, kā rezultātā cilvēks tika atlaists no darba. It kā jau nekas, piezvanīja, pajautāja, kāda medmāsa nenoturēja mēli aiz zobiem, bet rezultātā, sieviete zaudēja bērniņu UN darbu! Tas gan bija gadījums ar Kuldigas slimnīcu.
Par pārējām sadzīves nedienām - bezdarbu, palikšanu bez jumta - Jūs pati sākāt tēmu par medicīnas peronālu, nevis par politisko situāciju valstī, par ko varētu ūdeni liet visi, kam nav slinkums.

B Brašulis 28.12.2009

k a maksa ta strada. visi ta priecajas, kad medikiem stkal ko nogriez no algam- tad sanjemiet cūķi.

M Miks 28.12.2009

tiesi taa agate, tadas zinas NEDRIIKST IZPLATIT!
un jaa, kaa medmaasa var zinaat, ka juus esat radiniece???tik pat labi es ar varu pazvaniit pateikt, ka seu vinas bralis un ta lai man stasta visu!
taa vien skiet, ka juus meeginaat nomelnot so slimniicu!

A agate 29.12.2009

Mikam,
Es nevienu slimnīcu nomelnot nemēginu, bet tikai mierīgi skaidroja, ka medmāsa nedrīkst izpaust konfidenciālu informāciju.
Bet varbūt es ne tā sparatu, un tālākais teksts nebija domāts man. Ceru, ka tā. ;)

M Miks 29.12.2009

jaa, tas teksts bij adreseets suudziibas ievietotaajai

V Vikija 30.12.2009

Es ka medicinas masa nevienam neizpauzu nekadu informaciju pa telefonu un man vienalga, kas telefonam otra gala ir... Sadu informaciju var izpaust tikai arstejosais arsts... Un es stradaju galvaspilsetas slimnica... varat man tagad blaut visi virsu, bet nu ta ir...

L Ludmila 05.01.2010

Diemžēl tur nav ko nomelnot... kad karantīnas laikā pa uzņemšanas nodaļu skraida kaķis, un darbiniekus jāmeklē pa visu nodaļu. Un pēc dzemdībām sievietei pašai jāmeklē ārstējošais ārsts, jo trīs dienu laikā viņš par viņu esot aizmirsis...
laikam tēma jāslēdz ciet, jo šeit katrs izlasa tikai to, ko vēlas izlasīt.
ja Jums šķiet, ka likuma vārdā drīkst aizmirst par savu cilvēcisko būtību, lai tā ir. Piedodiet, bet sev un saviem tuviniekiem es tādu dzīvi gan negribu.

L latvijasiedzīvotāja 07.01.2010

jā, par Jēkabpils slimnīcas dažu labu ārstu daudziem ir ko teikt, un ne jau to labāko:bezatbildība darbā, nevērīga attieksme pret pacientiem-nedod, dieviņ, vēl ko pajautāt.Ja tā alga ir tik "maza", tad ir jādod vieta tam, kurš grib un var strādāt.Piekrītu, -dzemdību nodaļā ir arī nelaipnības dzirdētas, bet Jēkabpils traumatologu(a) nagos nokļūt ir -ļaut padarīt sevi par invalīdu.kas tas ir?-neprasme, stulbums, negribēšana strādāt kā pienākas ārstam, bet ne kā slakterim?Pēdējie komentāri jekabpilslaika---nu pavisam traģiski!!!

K kāda 22.02.2010

Kamēr gaidijām anesteziologu lai mani operētu steidzamā kārtā ( atveda ar ātrajiem uz ginekoloģiju), dabūju noklausīties kā daktere un medmāsa apliek rupji savas kolēģes citas dakteres...BIJU ŠOKĀ...

S Santa 11.05.2010

Tur pat aptiekā nevar normāli ieiet, resne saviebtu ģīmi, ar dzīvi neapmierināta blauzga stāv un purpina- viss nepatīk, viss slikti! Ne tā naudu iedevi, ne tā paskatījies un zāles nosaukumu pateici! Un kā tur slimniekam justies, ja viņam jau tā ir slikti!

B biruta 19.05.2010

Nu un par infekcijas nodaļu Jēkabpilī vispār komentāru nav!Ja daktere pusotru gadu vecam bērnam uzstāda superdiagnozi, kura skan- kaut kāds vīrusiņš! Paldies Vienības gatves profesionālajiem un tiešām zinošajiem ārstiem, kuri manu dēliņu pēc trim nedēļām pēc šādas diagnozes uzstādīšanas izglāba no nāves. Jo izrādījās, ka nav gan vīrusiņš.Ne velti Jēkabpils slimnīcu tautā sauc par reģionālo lopkautuvi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes