Jēkabpils 3 vidusskola - (bez temata)

Runa konkrēti ir par desmito klasi, bet zinu, ka problēma ir arī citās klasēs.
Skolā ķīmiju māca ļoti gudra savā nozarē skolotāja -Lita Krūmiņa, bet viņas vērtēšanas sistēma ir vairāk nekā ''interesanta'', vai arī citās skolās ķīmiju māca nejēgas, kas neko nevar iemācīt. Lieta tāda, ka visa klase ķīmijā vairāk par 5 ballēm dabūt nevar. Raksta kontroldarbu par 9 klases vielu (atkārtojums) - pusklasei 3 otrai pusei 4 un 5. Labi citās skolās slikti mācija un jaunatnācēji neko nesaprot, bet viņas audzēkņi arī netiek lutināti ar normālu novērtējumu. Raksta kontroldarbu par šā gada tēmu, ko viņa pati mācijusi, rezultāts tāds pats. Jautājums, vai skolotāja neprot iemācīt, vai visa klase ir dauņi? Varbūt viņas vērtēšanas sistēma ir drusku nepareiza. Tā jau drīz būs, ka bērni teiks - priekš kam man māčities, ja neko vairāk par 3 vai 4 nedabuju.
Nekad nevar būt, ka neviens neko nesaprot un pat tie, kas citās skolās ir stabīli mācijušies uz sekmīgām atzīmēm izrādās neko nevar pa prātam izdarīt šai skolotājai, kas vēlreiz atkārtoju ir ļoti gudra savā jomā, tikai viņas vērtēšanas sistēma pēc skolēnu un vecāku domām ir dīvaina. Tieši tas pats attiecas arī uz bioloģiju kuru viņa arī pasniedz.

I

Minesota 09.10.2012

Varbūt tai skolotajai vel ir padomju laiku vērtešanas sistema- 5 balles. Nu tas tā.

Savācaties vairaki vecaki un aizejiet pie skolas direktores parunāt.

A annapeterane 12.10.2012

Un atkal sieviete, kam pašai gar šo skolu nekāda sakara nav, ne viņa pati ir mācījusies pie šīs skolotājas, ne arī viņas bērni, lai viņa runātu. Lai viņa kaut reiz būtu bijusi pie šīs skolotājas pati runāties, vai redzējusi stundu realitātē? Nē. bet mēli trīt gribās. Rezultatus ir jānopelna, nevis par to ka tu vakara pāršķirsi gramatas lapas saņemsi desmit. Pati esmu mācījusies šajā skolā un arīpie šīs skolotājas un dabūju 7, un es zinu ka to es biju pelnījusi. jo kāda jēga no 8 un 9 kā atzīmes ja jums noliktu priekšā ķīmijas olimpiādes uzdevumus un jūs saprastu ka šajā tematā jūs vairs neko nesaprotat! tā lūk ir tā vērtēšanas sistēma. Dodied māsas bērniem motivaciju aiziet uz konsultācijām, kuru laikā skolotājam ir lielāka iespēja pievērsties katram individuāli. Un pirms nezinat kā bērni realitātē izturas pret mācību priekšmetiem, nelecieties.
Un ir simtiem kas piekritis manam viedoklim, visi kas ir mācījušies pie šīs pašas skolotājas.

Anna Pēterāne

A annapeterane 12.10.2012

B bijusīskolniece 01.11.2012

Anna Pēterāne ir skolas advokāte, kas mēģina spodrināt skolas nespodro ģīmi. Bet nu ar šo ārdīšanos tikai parāda, ka visi, kas nepiekrīt viņas un skolas vadības viedoklim lai lasās prom no skolas vai samierinās, jo nekas nemainīsies. Un paskatoties skolotājas sasniegumus olimpiādēs un konkursos tu nekā daudz nevar atrast. Anna pārliecinies pati. Skolas mājaslapā ir saraksts. Jebkurai citai skolotājai ir lielāki panākumi, kā Litai.

A annapeterane 01.11.2012

Paldies par komplimentu. Bet diemžēl Jurisprudenci neesmu mācījusies, taču protu izmantot internetu un protu lasīt informāciju kas nav tikai mājas lapā skolai rakstīta. Līdz ar to neaprobežojos ar vienu mazu kripatu informācijas. Un neko es nespodrinu, jo man vienkārši riebjas, kad aizskar skolu, kurā esmu pavadījusi 10 gadus, un pazīstu visus cilvēkus par ko te iet runa. Kad gāju 11 klasē, skolotājdienā esmu aizstājusi stundu un redzējusi tādus skolēnus ko man likās nekad nespētu iedomāties. Jo ja astotās klases skolēni ieskaites laikā var sacensties kurš skaļāk nopirdīsies!!!, tur jābūt līmenim. Un tur vēl kāds brūk virsū solotājiem, kuriem ar tādiem cilvēkiem jāsaskarās ik dienu. Un vēl lai lektos paliek ANONĪMI. TAS IR SMIEKLĪGI.

V vienk.aiga 02.11.2012

Nu nav te runa, par to duraku baru, kas tikai izrādīties un muti brūķēt vien prot. Tādu pietiek visur, gan skolā, gan pieaugušo dzīvē. Un tādiem cilvēkiem nevajadzētu būt par iemeslu, lai pedagogs (profesionālis) sabojātu sev dienas noskaņojumu un izgāztu savu neapmierinātību uz pavisam normāliem bērniem. Ja grib strādāt skolā vajag spēt norobežoties no šādiem kadriem un strādāt atbilstoši skolēnu zināšanām.

B Bijusiiiskolniece 13.08.2013

Esmu pati mācījusies pie šīs skolotājas 2 gadus un varu pateikt tikai to, ka skolotājai trūkst motivācijas metodes. Liekot pus klasei 3 un 4niekus ar to vien nepietiks, lai skolėni nākamājā reizė zubrītos vairāk un vairāk.

Un viņas attieksme ir vienkārši kā koncentrācijas nometnė. Ja viņa pati bļauj virsū skolėnam kurš vienkārši nepareizi tur mėģeni labatorijas darbā un vėl citam ieliek divnieku par to ka salauzis nejauši kolbu, tad nekāda motivācija no skolėniem nebūs. Acīmredzot tur ir saglābājušās padomjua attieksme. Tādu skolotāju ir vėl daudz Latvijā.

L leilaa 02.09.2013

Es macijos Jekabpils 3. vidusskola. Visai divaini, ka toreiz klase mes laikam kadi 25 skoleni bijam galigi nesekmigi. Stundu laika sai pasniedzejai vispar bija pie kajas, ko dara parejie klase, ta vieta vinja reizem pazuda no stundam vai sedeja sava buceni, neliekoties ne zinis par klasee notiekosho. Klase skoleni tika atstati novarta, tiekot TIKAI uzdoti risinamie uzdevumi, bet neko nepaskaidrojot, vienalga kada viela, viss skoleniem bija jaiemacas un jasaprot pashiem, uz jautajumiem, tika atbildets- skaties gramata, doma pats, absoluti vienalga- saprot vai nesaprot... Pec tam sekoja ieskaites. Un pec taam lielaka dalja nesekmigi, kam sekoja atkal agrie parrakstishanas riiti pirms agras stundas. Shi skolotaja nemacija vispar pilnigi neko, ta vieta, sho laiku vienkarshi truli atsezot.
Man rodas iespaids, ka vinjai vispar bija vienaldziga sava darbavieta.
Varu teikt tikai vienu, ka sava dzive neesmu redzejusi tik zemu klases trulu pedagogu. Un man ir reali vienalga kadi ir vinjas diplomi, sasniegumi un kadi sasniegumi shaja nozare. Ka pedagogu vinju vajadzetu atlaist noteikti jo atrak jo labak.
Pie visa vel, vinjas humors medza aizvainot skolenus, ka tie atpalikushi vai no Antuziem. Lai pabeigtu skolu un vispar varetu turpinat macities vidusskola, man bija jaapmekle privatskolotajs kjimija. Es nozeloju, ka biju tik dumja un neaizgaju no Jekabpils 3. vidusskolas. Tieshi par sho skolotaju man ir traumejoshas atminjas. Skola macijos visus 12 gadus. Piedevam, pateicoties shai skolotajai es vienkarshi noraku savu sapni studet talak ar kjimiju saistitu nozari. Man ir vienkarshi pretigi atcereties tas kjimijas stundas toreiz desmit gadi atpakalj, vinjas pazemojosho humoru, vienaldzibu par notiekosho klase un absoluto neieinteresetibu sava priekshmetaa.