www.sudzibas.lv Jēkabpils 3 vidusskola Bezdarbība no skolas vadības puses

Jēkabpils 3 vidusskola - Bezdarbība no skolas vadības puses

Labdien.
Negribas jau sūdzēties, bet nekas skolā nemainās runājot ar vadību. Lieta tāda, ka šajā skolā pusdienu starpbrīdis ir 15 minūtes, kura laikā ir jāpaspēj iztāvēt rinda pie bufetes un paēst. Tas ir par maz. rezultātā tiek kavēta nākamā stunda, par ko skolotāji maigi izsakoties ''ārdās'', un par normālu paēšanu vispār nevas būt ne runas. Var vienīgi ātri ierīt. Tas bērna veselībai par labu nebūt nenāk.
Tad viņiem ir obligāta interešu izglītība. Par neapmeklēšanu ir vasaras darbi, vai nepārceļ uz nākamo klasi. Bet kā var būt obligāts, tas par ko pašam jāraksta iesniegums - lūdzu uzņemiet mani tur un tur.... Saprotu, ka skolotājiem vajag skolēnus lai saņemtu lielāku algu.
Tāpat izbrīna vērtēšanas sistēma šajā skolā. Visa klase sistemātiski ķīmijā un matemātikā saņem ne vairāk par 5 ballēm. Visi ir tik glupi nolasijušies vai kā?? Tāpat atzīmju politika ir tāda, ka uz desmit zina, vienīgi profesori, uz deviņi paši skolotāji un ja nu bērns gadijies īpaši centīgs un netlaidīgs, tad varbūt uz liela retuma dabūs to 8. Un arī tad ar noteikumu, ka nebūs nevienas kļūdas. Tas vairāk attiecas uz vidusskolu, bet cik ir runāts ar jaunāko klašu vecākiem tur pārsvarā ir tas pats. Pamatā šīs skolotājas ir Lita Krūmiņa un Ligita Ozoliņa.
Šogad, kad devīto klašu audzēkņi gatavojās izlaiduma eksāmeniem, vecāku sapulcē bez sirdapziņas pārmetumiem, vecākiem tika paziņots, ka viņu bērni ir idioti un eksāmenus nenoliks, jo ar tādām atzīmēm kādas viņiem ir cerību nav. Nolika 100% visi. Vai tiešām skolotāji paši neredz, ka viņi ar savu vērtēšanas sistēmu grauj visu mācīties prieku bērniem un ar šādiem vārdiem lamājot ikdienā bērnus un vecākus bojā viņu dzīvi. Vai tiešām neko nevar darīt, lai sakārtotu šos jautājumus. Paši viņi tur neko neizdarīs. Un viss turpināsies. Lūdzu, palīdziet!

Izmisusi māmiņa.

A aigamežroze 29.10.2012

Jā, un ja nes uz visiem svētkiem skolotājiem pa šokolādei un puķei arī atzīmes uzlabojas. Pārbaudīts neskaitāmas reizes. Tikai tas ir dārgs prieks visiem pirkt pa šokolādei. Un ja vienai nopirks un citai ne atkal sākas problēmas. Murgs ne skola.

A annapeterane 29.10.2012

Kādas muļķības, smiekli nāk. Šokolādes te visiem pērkot. :D :D :D :D Un cik visi slikti un Cik skola slikta. Un ja jau nekas nemainās un Jūs esat bijušas tik centīgas māmiņas, un bērniņiem ir tik slikti. Nu mainat skolu, mājskolojat bērniņu, ejat līdzi uz stundām. dodiet pusdienas līdzi. ak dieniņās. Cik visi nevarīgi. Un bērniem varbūt vispār skolu vajadzētu saisinat no 9 rītā līdz13.00 dienā, un stundas likt 30 minūtes un starpbrīžus 30 min, tad visi varētu tā atpūsties no visa ne? un visa vidusskola mācītos tā kā pirmajā klasītē, un visiem saulītes liktu nevis atzīmes! Mīļās mātes jūs savus bērnus par lupatām uzskatāt, kas nevar pavilkt vidusskolu normālu kāda tā ir jebkur citur? Gribat lai visi bērni attīstās tādā līmenī kā ASV kur 5tajā klasē tikai māca rēķināt, un kur lielākā daļa ģeogrāfijā vispār ir Dauņi.
Labi liks jūsu bērniem pēkšņi bez lieliem nopelniem 8 un 9, viņu pašapziņa celsies pienāks laiks stāties augstskolā ņems viņus priekšā par augstāko matemātiku un vispārējo ķīmijas kursu, kas lielākoties ir visās augstskolās, un bērns vairs nevarēs i pirmo darbu nokārtot bez atbilžu pirkšanas... un laboratorijas darbus vispār nepavilks, arī tad jūs skriesiet sūdzēties par pasniedzējiem - cik viņi ļauni... ļaušos atgādināt to ko manas klases "slinkajiem prātiem" teica - obligāta ir tikai pamatskola, vidusskola, augstskola un visas citas skolas, nav obligāts pasākums - ja vēlies - tur ir duvis, tur ir citas iespējas - EJ.

A annapeterane 29.10.2012

Un skolotājiem kas neprastu mācīt un vērtēt, augstskolas neizteiktu pateicības par skolēnu teicamu sagatavošanu šajām iestādēm.

F fikuss 29.10.2012

Nu jā! Pilnmēness tuvošanās dara savu. Un, ja vēl pievienojas nesakārtota privātā dzīve... Tad gan izmisumam jālejas pāri. Un izmisušo māmiņu pulki vairojas... Bet šīs lietas ir ārstējamas. Varbūt labāk parūpēties par savu garīgo un fizisko veselību, nevis ļaut savas valsts pilsoņu vārdus vazāt svešzemju kompāniju lapās. Paskatieties, kas ir īstie saimnieki šai lapai!

Jubileynaja 48,
g/p Lubcha,
Grodnenskaya oblast,
231425
Belarus

Ausainītis 29.10.2012

Cienījamie vecāki! Labāk radiniet savas atvases pie darba tikuma, nevis zākājiet pedagogus! Tas jums dzīvē spēcīgi atspēlēsies, gluži kā bumerangs.

L ligaozoliņa 30.10.2012

Spiežot, pēc komentāriem un valodas, vainīgās solotājas šūmējas. Lūk ar tādu attieksmi, kā pēdējos 4 komentāros arī tiek mācīti bērni Jēkabpils 3 vidusskolā. Visi ir idioti un ņuņņas, kas sūdzas ne par ko. Te arī ir pierādījumi un neko varāk nevajag.

L ligaozoliņa 30.10.2012

Jā pilnmēness droši vien dara savu un liek atklāti runāt par lietām, par ko citreiz noklusē. Sūdzībai pievienojos par visiem 100%. Bardaks tajā skolā ir pamatīgs. Un ja tur kārtīgu revīziju un kadru maiņu neveiks tad cietīs tikai bērni, kuri tur ir nolikti pēdējā vietā. Mans dēls šogad beidza šoskolu, kā viens no sliktākajiem audzēkņiem. Nu ko samierinājos, jo ne jau visiem kļūt par profesoriem.Bet tagad aizejot mācīties uz tehnikumu viņš tur ir viens no labākajiem. Skolotāji brīnās, kāpēc 3 vidusskolā bija tādas atzīmes. Jocīgi vai ne?? Ja 3 videnē vairāk par 5 ballēm neredzēja, tad tehnikumā mazāk par 7 nekur nav. Starp citu centralizētos nolika uz 6, bet gadā skola vairāk par 5 nelika. Izrādās nemaz tāds idiots, kā audzinātāja publiski vecāku sapulcē teica, nav.

D dana25 30.10.2012

to ligaozolina:

Spriežot pēc info draugiem.lv jūs pati esat beigusi nupat 3vsk, nevis jūsu dēls... ai, ai, ai...žēl, ka vecāki Jūs nav iemācījuši, ka citus nomelnot par sevi melojot nav labi. Un viena no minētajām skolotājām ir bijusi Jūsu klases audzinātāja. Te nu pilnmēness uz taisnību nav Jūs izaicinājis. Ar kādām acīm jūs iesiet uz salidojumiem? Klasesbiedrus taču vēlēsieties sastapt?

Tā kā strādāju tehnikumā, tad varu pateikt, ka vidusskolās prasības ir augstākas, līdz ar to tehnikumā atzīmes ir labākas. Papētiet statistiku, cik jaunieši no vidusskolām tiek augstskolu budžeta grupās un cik no tehnikumiem un sapratīsiet, kāpēc vidusskolā atzīmes ir zemākas nekā tehnikumos.

Ne velti gudrie ir teikuši "labi ir tikai tur kur mūsu nav" !

Nav Latvijā tādas skolas, kurās visi skolēni un viņu vecāki būtu ar visu apmierināti.

Novēlējums skolai: Izturību un spēku. Drīzi būs salidojums, kur smelties pozitīvas emocijas no cilvēkiem, kas spēj novērtēt zināšanas un labo, ko skolas gadi ir devuši. Neapmierinātie ir īslaicīga pārejoša sērga, kā slimība, kas atnāk un pēc kāda laika aiziet...

L ligaozoliņa 30.10.2012

Par laimi 3vidusskolā nekad neesmu mācijusies. Esmu beigusi toreiz vēl -Jēkabpils 1 vidusskolu. Un audzinātāja man bija vācu valodas skolotāja Anita Ošiņa. Par toreizējo 1 vidusskolu un tagadējo ģimnāziju varu teikt visu to labāko. Un kādu profilu draugos esat skatijusies? Man nav profila draugos un nekad nav bijis.

S sandrakrastiņa 30.10.2012

Kādas kaislības ap šo skolu! Jau tas vien liecina, ka kaut kas tur nav kārtībā. Pilnīgi prieks, ka beidzot tas viss nonāk atklātībā nevis virmo pa kaktiem. Kādreiz tik iecienītā 3 vidusskola nevarēja atkauties no mācīties gribētājiem, toties tagad knapi vienu desmito klasi savāca. Turpretī Ģimnāzija veselas 4 klases.
Nu jā tur nevajag uzvarētājiem sacensībās par nopelnīto naudu bruģēt skolai celiņu, bet var aizbraukt ekskursijā. Tur pret skolēnu vēlmēm izturās ar sapratni, te ar deputātu smaidu - problēmas tiek risinātas. Un viss paliek kā bijis.

drakonica 30.10.2012

konecno peremenka dlja obeda korotkavata mogli bi na obed 30 min videlitj
nu a v ostaljnom sejcas takije detki cto inogda ucitelej zalj stanovitsa

A adri 30.10.2012

Vai tiešām stundu sarakstā nevar ielikt brīvu stundu tieši pusdienaslaikam. Pļavnieku ģimnāzijā tā ir normāla prakse, 2-3 klasēm sakrīt pusdienaslaiks, un visi ir paēduši, nevis sarijušies pārtiku. Pa kuru laiku tad pašas skolotājas iet ēst, gan jau viņām nav jāiet starpbrīdī, bet smuki ir ielikts "logs" starp stundām, tāpēc jau te brēc, ka pašām nav tā jāskrien.

S Sarmulis 30.10.2012

Tak nevar viņi tur neko izdarīt, jo ir blīvs mācību grafiks. Tikai nav saprotams, kāpēc katru gadu izķengā dienas rīkojot projektu nedēļu, kur tāpat neviens nekā nedara. Adaptācijas dienu, pavisam oficiāli brīvo skolotāju dienu, un citas nekam nevajadzīgi nobumbulētas dienas. Toties mācības notiek līdz pieciem pēcpusdienā. Vajag izdalīt uz šīm idiotiskajām brīvdienām, tad sanāks laiks gan pusdienu starpbrīdim, gan mācību vielas izņemšanai. Ak jā ir jau vēl sporta diena, talkas diena, ēnu dienas u.t.t. Kad stundu nav un ir tikai tāda atrādīšanās - biju skolā. Tās dienas kopā pa māčibu gadu sastāda uz 2 nedēļām vai pat vairāk. Nezin vai citur arī tā notiek.

T tomuljmaate 30.10.2012

Vispār jau pusdienu starpbrīdis ir 25min un paēst var paspēt, ja attiecīgās klases ēd savos starpbrīžos :)
Un visas tās sūdzības galvenokārt ir no bērniem, kas ir izlaidušies un sūdzas par katru sīkumu. Ja darītu, lasītu, mācītos, visu perfekti saprastu, bet neviens jau to nedara un pasūdzas tik vecākiem, kas aklas mīlestības vadīti uztver bērna vārdus par vienu vienīgo patiesību :)

T toms1234 31.10.2012

2.stunda - 9.50 līdz 10.30
pusdienas 1.- 4.klašu skolēniem
3.stunda - 10.45 līdz 11.25

Es varu saskaitīt tikai 15 min.

E eitunost 31.10.2012

Nu ziniet, tikko no mājas paēduši jau pusvienpadsmitos atkal jāēd. Tad jau toč pietiek ar 15 min, jo nevienam neko negribas. Vispār interesanta skola. Zinum ka ir nepilna viena klase, taču mājas lapā lepni stāv rakstīts, ka vēl ar vien uzņem veselās četrās.:D
A kur tad jums tie skolēni? Visi pamukuši uz citām skolām. :D

Jēkabpils 3.vidusskola piedāvā šādas programmas
pamatizglītības programmu
vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu;
vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena programmu;
vispārējās vidējās izglītības profesionālā virziena (komerczinību) programmu;
vispārējās vidējās izglītības profesionālā virziena (sporta) programmu.

S skolnieks12345 31.10.2012

Nu par tā šokolādēm ir absolūta taisnība. Jo vairāk piebrauksi učenēm, jo labāk būs mācībās. Pusdienu starpbrīži ir krietni par īsi. Un tā interešu izglītība, kas obligātā kārtā tiek uzspiesta vispār ir kaut kāds absurds. Jā un atzīmes pie Krūmiņas Litas tikai viņas mīluļiem var būt labas. Pārējiem durakiem nav pat ko cerēt. Priecājie, ka tev 5 ieliek. Un tas jau nozīmē, ka zini vismaz uz 8.

S skolnieksarviedokli 31.10.2012

Lai aizrijas kaut vai ar savām pusdienām, bet lai jēdzīgi māca.
Es tā skatos, ka tam kas notiek skolā ļoti vērīgi seko līdzi, ja jau pat zina, kas ko ir nopelnījis, kas kur ekskursijās braucis.

1. Pusdienu starpbrīži.
Pamatskolai vēl ir iespēja izstāvēt rindas, , mazajiem(1.-4.klasei) porcijas ir jau saliktas. Vidusskola arī stāvēja, varbūt visi paēda, varbūt nē. Un tad jānonāk pie secinājuma, ka tad kad esi visu starpbrīdi nostāvējis viss jau ir apēsts un nav pat īsti ko ēst, pat kartupeļu. Vai mums, skolēniem, jājūtas vainīgiem, ka mums gribas ēst? Vai skola var regulēt, kad ēst un kad neēst? Plus, tagad vidusskolas starpbrīdī nāk ēst arī devītie, un tagad rinda jau atkal ir krietni garāka. Kāpēc?
Arī no vidusskolas klašu puses ir izskanējušas idejas pagarināt starpbrīdi. Vai tad to kāds klausās?

2. Interešu izglītība.
Neparasti, ka par to ka mēs izkopjam savas intereses mums vēl vērtējumu liek. Un vasaras darbi, ja nav izdarīts. Vasaras darbi, piemēram, korī. Ar ko tas var beigties? Ar skolas teritorijas uzkopšanu vai kā? Ne jau viens pats iesi dziedāt. Kāpēc mums jāraksta iesniegumi ar lūgumu uzņemt attiecīgajā pulciņā, ja tas tāpat ir obligāti? Un tas pat nav jāraksta mums, tas ir jāraksta no vecāku puses. Kādā veidā mūsu intereses var būt obligātas?
Vai tas ir tāpēc, lai mēs pēc stundām nevazātos apkārt, nepīpētu un nedarītu cūcības? Smieklīgi. Kas to grib darīt, tas to arī darīs, neatkarīgi no tā cik ilgi vēl jāsēž skolā.

3. Skolotāju attieksme.
Protams ir skolotājas, par kurām var teikt- viņas ir savā vietā, vai pretēji - viņas nav savā vietā.
Par Litu Krūmiņu- skolotāja ar tvērienu- stundās būs klusums, skolotāja iekļaujas stundas laikā. Bet nedod Dievs kaut ko nesapratīsi- bailes pajautāt, jo var gadīties, ka dzirdi uzbrēcienu, iebakstīšanu burtnīcā, un tādu skatienu, itkā tevi par pilnīgu idiotu uzskatītu. Šajā gadījumā grūti saprast- vai tās prasības skolotājai ir par augstu, vai arī skolotāja liek vērtējumus par skaistām acīm. Ja tu esi zinošs ķīmijā, tad būs atsaucība no pašas skolotājas, bet ja stundā nervozēsi un nebūsi spīdeklis, tad visādi var gadīties. Labi ja ir tas piecinieks.Var būt arī zemāk.
Dīvaini, ka sūdzības vēl nav izskanējušas par informātikas skolotāju- par Ļenu Šihovsku. Laikam jau tāpēc, ka tur atzīmes vēl var nopelnīt visādi krāpjoties. Piedodiet, atvainojiet, bet ko lai spriež par skolotājas kompetenci, ja skolotāja pusi stundas sēž urbjoties telefonā (bet telefonu lietošana protams skolā ir aizliegta), un tad kadtu nevari tikt galā ar kādu uzdevumu, pasaka- es nezinu, kā to izdarīt, paskaties, kaut ko pats/-i. Vai stunda vienkārši pavadīta gulšņājot pie datoriem.
Lai kā negribētos, jāpiebilst, ka ģimnāzijā tā nav, tur laika pietiek gan lai paēstu, gan saņem normālu izglītību. Varbūt laiks ņemt labu piemēru no citām skolām, nevis celt degunu gaisā, un kādā jaukā dienā, izteikt skolēniem aizrādījumus, ka viņi nav līmenī, ka viņiem nav jēgas ņemties ar kādu darbu, jo varbūt viņi tāpat nākamajās stundās neko spīdošu nepaveiks.

Droši vien varēs Lasīt komentārus, ka, ko nu mēs skolnieki, ņaudam un sūdzamies, mums jau tikai savs labums un slinkums jākopj, tomēr nav ko apvainoties, jāprot uzklausīt kritiku un no viņas mācīties.

B bijusīskolniece 01.11.2012

Sliktākā skola rajonā.

A annapeterane 01.11.2012

Nu ņemsim vērā ka visi skolēni nav vienādi, un katram kkas nepatiks. Bet es mācījos šajā pašā skolā, ar šiem pašiem noteikumiem un starpbrīžiem, un lielākoties tiem pašiem skolotajiem, visi vecie kadri ir ar savu tvērienuun savu metodiku. Taču gandrīz ne vienu es nevarētu apstrīdēt par ne kompetenci mācīšanas procesā. Bija mums problēma ar matemātikas skolotāju dažiem klasē, tādēļ ka bija atzīmes skaistas, bet ņifiga no vidusskolas vielas nesapratu no viņas stāstītā. Pamācījos pie citas skolotājas un sapratu ko vajadzēja. Vajag tikai gribēšanu un saprašanu ka arī skolotāji ir cilvēki, un tas ka viņi nekļūst familiāri ar katru no skolēniem ir tikai saprotami, jo viņi mēģina norobežoties no tadiem skoleniem, kas uz kontroldarbu ierodas jau ar jautājumu, kad varu pārrakstīt. Pie tam arī skolotāji nav savā patvaļā, jo viņu darbu tomēr regulē direktors...