www.sudzibas.lv Jaunais Vilnis 2009 Pliekans un krievisks pasākums

Jaunais Vilnis 2009 - Pliekans un krievisks pasākums

Tiem, kas to neievēroja, vēlos darīt zināmu, ka JV 2009 bija viens švaks, prokrieviskās esamības uzpulēšanas pasākums. Šis "pasākums" aizņēma nedēļu TV laiku un piebļāva visu Jūrmalu no Bulduriem līdz Jaundubultiem ar apšaubāmas kvalitātes krievu bļaustīšanos.
Ārzemju viesi, visi kā viens bija samācījušies pateikt "spasiboo" uzstāšanās beigās.
Pie apbalvošanas ārzemju viesi varēja tikai minēt, ko par viņiem tur saka, jo visus citur pasaulē, izņemot krieviju, starptautiskos pasākumos runā angliski, kā aŗi nodrošina tulkošanu uz angļu valodu, ja nepieciešams.
Bet pie mums Jūrmalā... viss kā padomijā! Viss pa krieviskam, sak, - gan jau sapratīs, kam vajadzēs.
Zinu zinu- krievi te savu naudu izmeta. Tas arī vienīgais pluss pret miljons mūnusiem.

I

E Endija 29.08.2009

Krieviem ir viena ļoti laba īpašība, viņi viens otram palīdz un ir sirsnīgi, bet latvieši savā starpā gremdē viens otru un ir skaudīgi.
To, ka sveštautieši neprot valsts valodu, tas gan nav forši.
Vācijā arī dzīvo gan krievi, gan turki, gan ķīnieši, gan arī citas nacionalitātes, bet vācu valodu prot visi:)

; ;-DDD 01.02.2010

Zinat kaapeec vinji nezin lat val ? taadelj ka uz stuuriem visi plakaati un viss ir krieviski, jo tie
"pamulki" kas nezin valodu tomeer ir klienti un kaada jeega censties likt valsts valodaa zaudeejot
naudu? valsts probleema, ja naksts laikaa pienems likumu kad reklaamaam un paareejam lietaam
jabuut valsts valodaa, badaa tak nemirs un "hlebs" par maizi kljuus ;)