www.sudzibas.lv Jaunais Vilnis 2009 Pliekans un krievisks pasākums

Jaunais Vilnis 2009 - Pliekans un krievisks pasākums

Tiem, kas to neievēroja, vēlos darīt zināmu, ka JV 2009 bija viens švaks, prokrieviskās esamības uzpulēšanas pasākums. Šis "pasākums" aizņēma nedēļu TV laiku un piebļāva visu Jūrmalu no Bulduriem līdz Jaundubultiem ar apšaubāmas kvalitātes krievu bļaustīšanos.
Ārzemju viesi, visi kā viens bija samācījušies pateikt "spasiboo" uzstāšanās beigās.
Pie apbalvošanas ārzemju viesi varēja tikai minēt, ko par viņiem tur saka, jo visus citur pasaulē, izņemot krieviju, starptautiskos pasākumos runā angliski, kā aŗi nodrošina tulkošanu uz angļu valodu, ja nepieciešams.
Bet pie mums Jūrmalā... viss kā padomijā! Viss pa krieviskam, sak, - gan jau sapratīs, kam vajadzēs.
Zinu zinu- krievi te savu naudu izmeta. Tas arī vienīgais pluss pret miljons mūnusiem.

I

Mamma 16.08.2009

Mes jau nemaz negribam ka tu te vispar atrodies, skatertju doroska...

E Endija 16.08.2009

Marina!
Tu laikam iedomājies, ka jūsu (krievu) kultūra ir vienīgā, kuru vajag ar varu te Latvijā uzspiest, lai varētu noniecināt latviešu valodu un latviešu kultūru!
Tak taisiet savus pasākumus plašajā Krievijā, tur ir tik daudz vietu un iespēju!Kāēc jālien ar visu krievisko Latvijā?

Mamma 16.08.2009

Nu gluzi manas domas.

A atkalautors 17.08.2009

Jā, - visi Jūs kirilicā rakstošie! Ejat taču uz saviem forumiem un čatiem. Te nav jums vietas.
Nevajag censties sabojāt rietumu kultūru ar slāvisku piesitietu.

N nerons 17.08.2009

Interesants piedāvājums par JV pārņešanu Krievijas teritorijā! Tad beidzot to Jūrmalu varēs ar visām viesnīcām aizklapēt ciet, demotnēt sliedes pārdošanai metāllūžņos, lai nomaksātu parādus, un sveikā-teritorija tīra!
Varbūt sarīkojiet kādu balli latviešu stilā, lai piesaistītu uzmanību? Ar nacionālo piesitienu-lētu, , gaumīgu, , noformējumu, provinciāliem vadītājiem pelēcīgās skrandās un bescerīgi iemidzinošo garo muldēšanu! Obligāti pastalās! Tad redzēsim, kā nauda plūdis!

Mamma 17.08.2009

Kleopatra labi naudinju nopelniji JV laika?

N nerons 17.08.2009

Jā. Anna, Es kā saistīts ar celtniecības biznesu cilvēks ar plašu paziņu loku arī viesnīcu un ēdināšanas biznesā, varu teikt-es un mani paziņas pēdējos gadus pelnījām Jūrmalā tikaj un vienīgi pateicoties dažādiem pasākumiem no Krievijas.
No ES puses nav bijusi pilnīgi nekāda jēga, tikai apgrūrinājumi.

S Sandra 17.08.2009

Ja nepatīk JV tad neskataties, brauciet uz saviem zaļumiem, man gan patika.Un ceru ka arī nākam gad būs Jūrmalā JV.

Mamma 17.08.2009

Nu un kas tev tur patika ? Tie vecie pensionetie krievu dziedataji? Vai pagozeties prominentas publikas acis? A v drug kads mani ieraudzis, ka es te, a vdrug uzrunas...

N nerons 17.08.2009

Anna, ir vērts apspriest tikaj un vienīgi pasākuma finansiālo lietderibu. Par gaumēm nestrīdas. Nu nerīkos neviens Latvijā Oskara ceremoniju, un Madonna Jūrmalā māju nepirks!

Mamma 17.08.2009

Nu tas vel nav teikts. Nekad nesaki nekad.

N nerons 17.08.2009

Anna, Jums ir lielummānija, jeb sliktas brilles, jeb Jūs, ar visu cieņu, esat zombījs, ko ES mums vairumā sūta, un uz vietas ražo! Paldies par uzmanību!

Mamma 17.08.2009

Napoleonam ari bija lielummanija, bet tas vinjam netrauceja labi dzivot. Katrs mes dvesele esam tik lieli cik iedomajas, vai tik jauni ka domajam juutam.

N nerons 17.08.2009

Ak, Anna, Jūs salīdzinat sevi ar Napoleonu? Nu kāpec tak ne, galu galā?

E Endija 17.08.2009

Paklau, dirslaižas!
Jūs negribat tīt makšķeres no Latvijas ar visu Jauno Vilni?
Varēsiet priecāties kopīgi kāda Urlandijas nostūrī:DDDDDDDDD

N nerons 17.08.2009

hervi, vedīsim prom arī viesnīcas ar restorāniem, labi? sarunājuši!

V Vika 17.08.2009

учите шведский ..неужто думаете что шведы латышский учить будут?

Mamma 17.08.2009

Vika, kitaiskij viucila ? Skoro vezde odni kitaici budut.

E Endija 17.08.2009

Nesatraucies Vika!Mēs latvieši varam iemācīties arī zviedru, norvēģu un citas valodas.Zinam arī krievu valodu, bet daži Tavi tautieši dzīvo te Latvijā un nejēdz ne vārda latviski!Lojālie!!!
Man pie kājas ko jūs darīsiet ar savām viesnīcām un citām huiņām.Man uzspļaut, jo man Jūrmala riebjas(tieši tā Jūrmala, kur Dzintari), jo tur viss pārkrievots.

Mamma 17.08.2009

Mana berniba tur tik smuki bija, bet tagad phe!Neesmu tur sen vairs braukusi, bail justies ka zombim starp savaadi runaajoshiem un pec vodkas un kiplokiem smakojoshiem cittautieshiem.