www.sudzibas.lv Jaunais Vilnis 2009 Pliekans un krievisks pasākums

Jaunais Vilnis 2009 - Pliekans un krievisks pasākums

Tiem, kas to neievēroja, vēlos darīt zināmu, ka JV 2009 bija viens švaks, prokrieviskās esamības uzpulēšanas pasākums. Šis "pasākums" aizņēma nedēļu TV laiku un piebļāva visu Jūrmalu no Bulduriem līdz Jaundubultiem ar apšaubāmas kvalitātes krievu bļaustīšanos.
Ārzemju viesi, visi kā viens bija samācījušies pateikt "spasiboo" uzstāšanās beigās.
Pie apbalvošanas ārzemju viesi varēja tikai minēt, ko par viņiem tur saka, jo visus citur pasaulē, izņemot krieviju, starptautiskos pasākumos runā angliski, kā aŗi nodrošina tulkošanu uz angļu valodu, ja nepieciešams.
Bet pie mums Jūrmalā... viss kā padomijā! Viss pa krieviskam, sak, - gan jau sapratīs, kam vajadzēs.
Zinu zinu- krievi te savu naudu izmeta. Tas arī vienīgais pluss pret miljons mūnusiem.

I

N nerons 03.08.2009

Savā provinciālajā aprobežotība taču nedrīkst nosist vistu, kas nes zelta olas!
Daru Jums zināmu-ja nebūtu, , Jaunais Vilnis, , , tad jav mūsu Jūrmalu varētu aizklapēt ciet un aizsist ar dēļiem viesnīcu un restorānu logus.
Nauda tiek uzskatīta par vienīgo plusu? Un kā ar darba vietām Jūrmalas pilsētā?
Krieviski, , Jaunājā Vilnī, , runā, jo tas ir domāts galvenokārt Krievijai un Krievijas TV, un ja zvaigznes nagrib, tad arī var nerunāt krieviski, kā to arī darīja konkursa dalībnieki, kas runāja angliski!
Latvijas TV arī nerādītu šo, , prokrievisko, , pasākumu, ja tas būtu neizdevīgi!
Izvelciet galvu no pakaļas un pavērojiet, kas notiek aiz jūsu dārziņa žoga!

P polo 03.08.2009

tad pasakiet man lūdzu, kāpēc Aisha nedziedājā latviski!?!?!?!?!?!?.. viņa taču aizstāvēja LV!!! parejie dziedājā savā valodā!

4 4u4undras 03.08.2009

Igors, Jusu vards ari prokrievijas?:)))))

N nerons 03.08.2009

Aiša nedziedāja latviski, jo latvieši nemāk sevi pozicionēt, kā pilnvērtīga tauta!
Ja grīb nokļūt Krievijas tirgū (jo eiropa nespīd) tad arī jādzied attiecīgakjā valodā!
Latvija tikaj meitenes var eksportēt!

Z Zuze 03.08.2009

Vakar paskātījos noslēguma koncertu--visi šova vadītāji tik to vien darīja, ka apvainoja viens otru (caur puķēm, protams, un it kā spec. sacerētiem dzejolīšiem). Nu ko tu slimiem padarīsi...

E Endija 03.08.2009

Man riebj Jaunais Vilnis, tāpč vienmēr, kad tas notiek braucu prom kautkur zaļumos, lai nav ne jāredz, ne jādzird.Stulbņi, kas lūr TV tai vietā, ka var pabūt pie dabas un izbaudīt vasaru.

S sssss 04.08.2009

Latvieši koncertos nespēj radīt šādu atmosfēru; kurš no latviešu izpildītājiem spēj savākt tik lielu interesentu loku!? Neviens! Viņi ir talantīgi šov-biznesmeņi - tas viņiem izdodas, šis pasākums ir labākais un interesantākais, kas vispār notiek pēdējā laikā.

E Endija 04.08.2009

Tie, kam patīk Jaunais Vilnis, lai arī tusējas tajā pārkrievotajā Jūrmalā, es labāk braucu baudīt dabu!!!

S sviests 04.08.2009

Rasai rasas pienu tik dzert!!! :)

E Endija 04.08.2009

Kāds tad pienam sakars ar Jauno Vilni?
Pie Dabas bija labāk, nekā dirnēt pie TV un blenzt uz krievu ''čudām".

š šeherezade 04.08.2009

Jā, man arī šitas Jaunais Vilnis nepatika---Aishai uzspieda dziedāt dziesmas, kas galīgi neatbilst viņas būtibai un tās kleitas bija vnk drausmigas un negaumīgas...:((((Un piekrītu, vakara vadītāji mētāja apkārt stulbus un ne smieklīgus krievu lētos jociņus un centās viens otru, kā ari citus aizskart ar vārdiem----drausmīgi bija to visu klausīties!!!Fui, fui, fui...JV reitings manās un manu paziņu acīs ir pamatīgi krities, labāk būtu uz jūru aizbraukuši ...

P pufa 04.08.2009

Sveika, šehe! pilnīgi piekrītu tev

ш Шо? 04.08.2009

Jūs, pseidopatrioti, jau esat sen apnikuši..iespējams, ka JV nav ļoti augsta līmeņa festivāls, bet Jūs arī tādi sarīkot neesat spējīgi..starp citu, ja jau te daži neskatās JV..kā jūs nzināt, ka šis pasakums ir tik šausmīgi slikts?? Liekuļi

Paklau, šo!!!
Es nerīkotiu vasaras vidū šādu festivālu!
Ja krievi vēlas, lai rīko, bet tas uz mani neattiecas, jo ir no citas mentalitātes un latviska nekā tur nav.Tāpat man riebjas eirovīzija!
Nesaprotu cilvēkus, kas vasaā neizmanto iespējas kautkur izbraukt pie dabas vai paceļot.Ir tik daudz skaistu vietu Latvijā!Un es to izmantoju, nevis sēžu pie TV.

I Igors 05.08.2009

Atkal autors.
Iestājusies tāda kā atvieglojuma sajūta, kāda iestājās pēc tam, ka ilgi nav varēts tikt uz tualeti. Jo visos TV kanālos ir biegusi skanēt tā apnicīgā JV "Jūūūūrmala" (uzsvars uz augšu pēdējā zilbē), "Jūūūūrmala" (uzsvars uz leju pēdējā zilbē).

M Merilina 05.08.2009

Jauno Vilni neciešu, bet piekrītu, ka tā ir liela naudiņa LVjai. Nepatīk? Neskaties!!! nav ko bļait i-netā un apkaunot pašu sevi ar savas ierobežotības izpausmēm

V vlada 05.08.2009

Была на волне!!! Всё суппер! Конкурсанты класс!!!
P.S. А вы убогий народ удавитесь от зависти!!!
:)))

B Blondine 05.08.2009

Katru gadu skandāls. Cik var? Vaitad jums traucē?

S specha 06.08.2009

Korekts fests, dažādi pārsteigumi, ceru, ka šaurā apvāršņa ultrapseidopatrioti 6 dienas gadā pacietīs vai arī sadauzīs savu tv, ja nelietos pulti

U Uģis riktigais 07.08.2009

Lai nu kā, ja ārzemnieki grib gūt kādus panākumus, tad viņiem ari jādzied krieviski, ne tikai sposibo jaiemacas.Ja krievi kaut ko taisa, tad uztaisa pa savam.Gribi viniem patikt-spēlē pēc viņu notīm:))