www.sudzibas.lv Jauna vide terorozee un izstaada nelikumiigus reekinus

Jauna vide - terorozee un izstaada nelikumiigus reekinus

Bezjeedziiga biznesa vadiiba -
nespeej tikt galaa ar veinu dziivokli nemaksaataju gadiem,
izzog no pastkastiiteem konkurentu piedaavaajumus ( slepus rakaajas pa dziivoklu pastkasteem)
zali plauj reizi meenesi
iekasee avansus, darbus neizpilda un domaa, ko dariit ar rezerves fonu ( kad visa nauda izteereeta valdes loceklu neprasmeem)
piesleedz maajai apkuri, bet nonem apkures skaitiitaajus kaa rezultaataa dziivoklos apkure nav, par darbiem iekaseets avanss
ziemaa pagalmus operatiivi no pagalma naudas truukumu deel nav speejiigi iztiiriit
par apkuri iekasee avansu, bet apkure deel nonemtajiem skaitiitajiem nav pieeejama
vartinus remontee gadu, durvis 2 gadus, apsardzei palikusi paraadaa kaa rezultaataa pa pagrabiem maajas narkomaani vazaajas.
Parvaldbnieks maaju neapskata, pagrabaa regulaari pludo deel kaadas tekosas trubas,
Nespej atzit, ka nav speejiigi sniegt servisu un nelauj maajaam pariet pie cita apsaimniekotaaja
Atsakaas sasaukt iedzivotaaju sapulci, jo bai no neapmierinaatiem klientim

P pacanciks 15.10.2012

ko te muldi, tur sēž visi super spečoki no leģendārā māju servisa ksa, kuru galvenā ideja bija apčakarēt pēc iespējas vairā k un labāk, klients - tas ir idiots un muļķis, no kura vajag slaukt pēc iespējas vairāk
tapēc tagad saņemat ko esat pelnījuši, noslēdzot līgumu ar šiem afēristiem