www.sudzibas.lv Jauna vide Man sāk likties, ka viņi ir slimi

Jauna vide - Man sāk likties, ka viņi ir slimi

JAUNA VIDE ir 3x, 3x apsaimniekošana
Nosaukumus maina, bet pret klientiem joprojām izturas drausmīgi - -> vienīgais ko māk ir sastādīt rēķinus.

Nevienam nenovēlu izvēlēties šos apsaimniekotājus!
NEKAUŅU BANDA!

I

K Kaspars 25.05.2011

Tikai pacietību! Nomainīsm un viss būs čiki

K katrīna 01.07.2011

arī mums ir šis apsaimniekotājs... tā ir katastrofa...
rēķini piestādīti bet labuma nav...
ziemā kaklu varēja nolauzt sēta, jo neviens to netīrīja. pēkšņi izdomā apzāģēt kokus, kad kaimiņam mašīna zem tā stāv... ierīko vārtiem slēdzeni, bet nevienu no iemītniekiem nebrīdina - ne iekšā ne ārā ar auto vairs netiek... un tā varētu uzskaitīt daudz un dikti.
bet kroņa nummurs bija rēķinu neprecizitāte... kad zvanījām uz grāmatvedību, tad otrā galā atbildēja krievu tautības sieviete, kurai nebija ne mazākās nojausmas, kur un par ko laikam strādā... nekādi navarējām iestāstīt kas par lietu... varēja runāt gan krieviskai, gan latviski... pilnīgs kukū... :D
līdz vienkārši lika uzgaidīt un beigu galā nolika klausuli... kad zvanījām vēlreiz.. necēla.

J Janis 19.07.2011

jaunbavide iedzeriet indi! tiko sanemu rekinu par dzivokli, lietuviesu projektaa 1.5 istabu dzivoklis, vasaraa rekins 56 ls! vai tas ir normali? Aukstaa uudens cena uzkapusi lidz 1.44 ls par kubu ! salidzinaju ar pagajusa menesa rekinu, kuba cena bija 0.72 ls, taka ja te nebus skaidribas zvanisu uz tvnet.. vai vispar vaksu parakstus par apsaimniekotaja mainu, jo ta ir bezkauniba!

K klients 01.09.2011

jauna vide tie paši darboņi no Māju serviss KSA, krāpnieki, pagājušo gad pārdaugavā vienai mājai pieslēdza apkuri pirmajiem, jo ēkā bija viņu kantoris, savukārt komunālos nemaksāja, tik savāca no iedzīvotājiem naudu, tagad mājai pie RS un RŪ, un citiem kom.pak. sniedzējiem parāds 59000 LVL, ko lai nu saka, uzmetēji. pagājušo gad jau tā atteicās no vairāk kā 20 mājām, jo bija apzaguši un pametuši. tagad zem jauna nosaukuma jauna vide!!!

I Imantdienas 15.10.2011

Lūk mums tas pats prikols, vasaras sākumā pazuda karstais ūdens jo šamējie nemaksāja rīgas siltumam un uztaisīja parādu mājai 15000. tā mēs jau 5 mēneši dzīvojam bez karstā ūdens. tuvākajās dienās jābūt pieslēgumam, jo visu vasaru kārtojām papīrus sakarā ar pāriešanu pie cita apsaimniekotāja. apkuri arī tūlīt tūlīt pieslēgs nedēļas laikā. Hah, galvenais šie vēl vasarā staigā pa dzīvokļiem un piedāvā savas Jaunās vides pakalpojumus, tāda pati krāpnieku banda, visu ko māk darīt ir izsūtīt rēķinus. Sākumā jau viss bija ok, bet kad viņiem sākās problēmas - ieņēma strausa politiku, uz epastiem un zvaniem neatbild vispār. labāk dzīvot vispār bez apsaimniekotāja nekā maksāt tiem kretīniem ne par ko.

1 14725t 23.02.2012

Es piedāvāju visām mājām uzrakstīt ekonomiskai policijai par šito blēdīgo bandu.