Jauna vide - Rēķini

Nu ko lai saka kretīni lielākie. Nomainoties apsaimniekotājiem šie neatsūta pēdējo rēķinu un pēc nepilna gada atsūta atgādinājumu ar uzaugušu milzīgu līgumsodu.. Atgādinājumā ieraksta ka parāds ir uz 1.02.2012.
Kā sāku skaidroties, kāpēc tāds līgumsods, tā šie pēc pāris dienām uz tiesu iesniegumu rakstīt.. gan jau muļķa lauķis nobīsies un samaksās.
Uz jautājumiem, kāpēc nepilda norunas, šie prasa lai pierādu telefona sarunu.. tā ka tagad ziniet.. ierakstiet visas savas sarunas ar viņiem. šie veikli iemācījušies krāpties un melot.

I

K Kukainis 02.09.2012

SIA "Jauna vide" ir krāpnieciska firma, kura iekasē no iedzīvotājiem naudu un tālāk ar piegādātājiem nenorēķinās. Dotajā brīdī 12 namiem, kurus apkalpo šī firma kopējais parāds A/S "Rīgas Siltums" sastāda 80000Ls, kaut gan iedzīvotāju parāds ir tikai neliela daļa no šīs summas. Šajā firmā strādā tie paši darbinieki, kas noveda līdz bankrotam A/S "Māju serviss KSA", kura arī bija iekasējusi naudu no iedzīvotājiem un tālāk to tikai daļēji pārskaitījusi piegādātājiem. Šā iemesla dēļ māju iedzīvotājiem nākas otreiz maksāt par piegādātajiem pakalpojumiem, jo A/S "Rīgas Siltums" šantažē iedzīvotājus ar to, ka šo parādu dēļ netiks pieslēgta rudenī apkure un vairākās mājās jau tiek atslēgts karstais ūdens. Izskatās, ka arī SIA "Jauna vide" taisās bankrotēt un tās vadītāji turpināt savu darbību SIA "Domina AM". Tā kā uzmanieties arī no šīs firmas!

N NL - 88 04.10.2012

Mūciet viņi iet uz bankrotu!