www.sudzibas.lv Jānis Zaržeckis Kādas atsauksmes? nesledz ligumus?

Jānis Zaržeckis - Kādas atsauksmes? nesledz ligumus?

Būtu pateicīga, ja kāds, kurš ir taisījis operāciju pie šī izslavētā ārsta, padalītos pieredzē! Vai rezultāts bija labs? Kādas komplikācijas?

Un, kas mani pārsteidza, vai tiešām viņš neslēdz līgumus pirms operācijas???

_ _Elizabeth_ 14.01.2022

Uztaisīju operāciju vienai no ausīm, jo viena auss bija vairāk atliekusies un auss skrimslis nebija pareizajā formā. (Tas radija man sevī kompleksus) Rezūltātu gaidīju labāku no sākuma auss izskatījās tiešām labi taču kad sāku staigāt bez apsēja ap galvu auss sāka ieņemt iepriekšējo formu kā arī man šuves vieta bija iekaisusi , kad Dr.Žaržeckim rakstīju, ka vēlos uz konsultāciju pieteikties lai apskata , vis ko viņš atbildēja apskatoties manu bildi ko nosūtīju viņam ar šuves vietu “ domaju tā pat sadzīs” ka konsūltācija nav nepieciešama. Bet auss vel kādu labu laiku bija iekaisusi un nezināju ko īsti darīt , devos tomēr uz konsultāciju kur apskatīja un max 2min veltīja man laiku pateica “ausij vis ir kārtībā” un ausis izskatās lieliski un vienādas ,taču es vel joprojām jutu ka ik pa laikam tur kaut kas struto . Jā varbūt pašu skrimsli viņš ielocīja īstajā formā bet aus galveno daļu kura man vis vairāk nepatika neizmainīja . Esmu diezgan vīlusies ka izvēlējos veikt operaciju pie šī ārsta , jo ir pagājis gads un mani tiešām neapmierina šis rezūltāts jo auss izskatās tāpat ka pirms operācijas baigās izmaiņas kā bija solīts neredzu.