www.sudzibas.lv Jānis Zaržeckis Kādas atsauksmes? nesledz ligumus?

Jānis Zaržeckis - Kādas atsauksmes? nesledz ligumus?

Būtu pateicīga, ja kāds, kurš ir taisījis operāciju pie šī izslavētā ārsta, padalītos pieredzē! Vai rezultāts bija labs? Kādas komplikācijas?

Un, kas mani pārsteidza, vai tiešām viņš neslēdz līgumus pirms operācijas???

L Lenocka 19.08.2008

Es esmu veikusi plastisko operāciju piešī ārsta.Saku tikai to ka līgums slēdzās tikai vienā ekzemplārā un tieši pirms operācijas slimnīcā.Rezultāts nav sanācis tāds kādu man solija.

M Maija 19.08.2008

Kas vainas bija rezultaatam un kaadu tieshi operaaciju veica?

L Lenocka 19.08.2008

vēdera plastika-palika ļoti liela un trekna rēta-kaut solija ka ta būšot daudz mazāka un mazāk pamanāma

M Maija 19.08.2008

un ko taalaak? Vinsh neiedaavaaja papildu operaaciju? kaut kaa ar laazeru nolikvideet?
Kaa aarsts reagjeeja uz suudziibaam?

L Lenocka 19.08.2008

neka nereāģēja-teica ka tā jābūt

M Maija 19.08.2008

Hmmm.. diivaini. Taa reeta tachu nav pirksta platumaa? Varbuut veel samazinaasies... Jo mediciinaa jau rezultaats ir redzams tikai peec laika.
Noteikti jaabuut kaadam veidam kaa to reetu padariit mazaak redzamu. njaa, bet tie atkal ir pamatiigi izdevumi.

I Inga 27.08.2008

Par plastisko ķirurgu statusu mūsu valstī gribētos parunāt īpaši.Par savu darbu nekādus līgumus neslēdz līdz ar to nekādu atbildību nenes!!! Maksā tik naudu, bet garantijas nekādas-savulaik vēlējos krūšu implantu operāciju veikt un līguma vietā saņēmu kautkādu vienošanos tikai vienpersoniski noslēgtu, kurā ķirurgs nenes nekādu atbildību-ne asins pārliešanas gadījumā, ne kādu saasinājumu gadījumā, ne infekciju gadījumā, ne letāla iznākuma gadījumā.Tāka maksājiet tik meitenes naudu!!!Ja strīds, tad uz rokas tukša vienpersoniska vienošanās, kuru Jūs tiesā neiesniegsiet!!!
Par šī murga izplatīšana, ka implantiem ir mūža garantija, nekam nav mūža garantija.
Nevelti ķirurgs Jānis Zaržeckis ir ielīdis deputātos, lai būtu sava veida drošība, ja nu kas!

D Dina 20.01.2009

Nākas secināt, ka tiešām labam sava aroda meistaram tik milzīga reklāma un ažiotāža nav vajadzīga.
Arī es sevi pieskaitu šī daktera upuriem, jaunības dullumā, pirmās konsultācijas laikā, naski piekrītot uzlabot krūšu formu ar implantiem. Jā, ar izslavēto mūža garantiju . : ) ( Cik noprotu, tagad tādus pekstiņus vairs nevienam nestāsta, nets u. c info avoti ...) Ir pagājuši jau 13 gadi, kopš mana dzīves sastāvdaļa ir diskomforts, jo neskatoties uz visām masāžām, n- tajām atkārtotajām operācijām ( protams, uz pašas rēķina !), krūtis līdzinās tenisa bumbiņām, turklāt asimetriskām, jūtīgām un sāpīgām. Nepatīkama ir gulēšana uz vēdera, jo cietās bumbiņas vnk traucē . Visbēdīgāk, ka jāpiesargas pat bērniņu ciešāk piekļaujot. Nenoliedzami, arī vizuāli skats nav no jaukākajiem - ... paskaitot summas, kas ieguldītas šajā procesā, vainoju pati sevi, ka " uzķēros " Zaržecka bezgarantijas pakalpojumam .

Tagad? Protams, kvēlākais sapnis ir atbrīvoties no šiem traucēkļiem, bet, vienai audzinot bērnu, šajā, mazliet saspringtajā periodā, dzīvojot laukos, nevaru un nevaru atlikt ne santīma kārtējai operācijai !

P.S priecātos par ieteikumiem - kā pašlaik labāk risināt šo situāciju! Varbūt ir kāds tiešām labs dakteris tepat, Latvijā? Varbūt kādai ir reāla pieredze...?

L Labdaris 09.04.2009

Taisiju deguna plastiku, ņēmas vinš divas reizes mani operēt, kad pateicu ka man rezultāts tikun tā neapmierina, dakters teica ka trešo reizi veikt operāciju būtu nelietderīgi jo veidojas rētaudi un tas nav labi, kā ir tā lai ir!!! Nomainīju plastisko ķirurgu un tiku pie jauka deguntiņa, tikai nācās vinjam ļoti nopūlēties jo ar katru reizi kaut ko labot kļust arvien grūtāk!!!Bet viss atkarīgs no daktera profesionalitātes šim bij ķēriens uz tādām smalkām lietām kā deguns, bet pirmajam nebij!!!

Mamma 09.04.2009

Nu vai tiesham cilvekiem nav kur naudu likt! Deguns nepatik- 3 x apgriezisim un bus super! Tas ir dargi un sapigi. Labak butu to naudu bernu namam ziedojushi!

K katja 28.05.2009

avokādo lietošana uzturā pilnigi jums aizvietos krušu implantus-lasi protēzes.
Nācies daudz redzet sievietes ar krūšu implantiem, vislabak šīs operacijas veikusi daktere sieviete, ievietojusi caur padusi.Pec vīriešu ķirurgu operacijām bija uzkritošas vertikālas rētas par krūtīm.

K karkus 13.08.2009

A krānu var lielāku piešūt?

Mamma 13.08.2009

Var- nogriez no resnaas d.. un piemeistero garu resnu kraanu.

O Olga 08.01.2010

Viņš ir arī rupjš pret jebkuriem citiem cilvēkiem, kas atļaujās traucēt ne naudas pelnīšanas nolūkos!!!Piem. reklāma.
Kad neder savai nozarei iet deputātos.

S Sigita 14.01.2010

Es krūšu operāciju taisīju Stomotoloģiskajā institūtā pie daktera Skagera 2004. gadā. Rētas man ir padusēs, tā, ka, pat izģērbjoties, ļoti rūpīgi jāieskatās, lai tās ieraudzītu. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināta. Dakteris pirms operācijas visu izskaidroja. Tā kā tobrīd svēru ap 50 kg, bet krūšu izmērs nebija pat pilns 1., dakteris atteicās man ielikt 3.5, kā gribēju, jo paskaidroja, ka tas var pēc operācijas radīt komplikācijas. Paļāvos viņa padomam, uztaisīja mazākas, bet uztaisīja tiešām ļoti labi. Personāla attieksme bija ļoti, ļoti laba. Vienīgais- līgumu man parakstīt iedeva medmāsa īsi pirms operācijas, kad ievadīta jau bija anestēzija. Nevienu brīdi neesmu nožēlojusi par izdarīto.

' 19.01.2010

Labāk bez vajadzības neko sev negraizīt...

I Inga 20.01.2010

Manā skatījumā Ļoti profesionāls un perfekts ārsts. Arī attieksme ir laipna un lietišķa. Māsiņas Ādažu slimnīcā arī ir mīļas un profesionālas. Man ir bijušas divas dažādas operācijas pie dr. J.Zaržecka ar ļoti labiem rezultātiem. esmu ļoti pateicīga, ka ir tāds ārsts, kuram bez jebkādām šaubām varu uzticēties un justies droši.

N nunezinu 29.01.2010

nu man arii bija operaacija pie dr.Zarzecka.un rezultaats, jaa ir labaaks bet ne tik labs kaa gaidiiju un sliktaakais ir tas, ka pati saskatu nelielas kljuudas, pie kuraam noteikti ir vainiigs vinjsh nevis kaut kaadi reetaudi vai asimetrija.atkaartoti pie vinja esmu gaajusi daudz reizu, teikusi, ka gribu lai vinjsh visu izlabo...saakumaa atrunaajaas ar to ka rezultaas jaaskataas tik peec gada, kam es it kaa piekristu.peec gada teica, ka atkaartotu po.taisiis tikai veel peec pus gada.nu protams veel tur visaadas glupiibas staastiija, lai man muti aizbaastu, bet es neesmu no taam, kura atlaidiisies...ieshu un ieshu viena ar viiru ar advokaatiem vienalga...kameer dabuushu savu...nu protams taas visas sarunas mums taadas laipnas bezgala un viss it kaa ok...nu tad gaidiishu savu naakamo op...un vinja deelj ceru, ka viss buus vairaak nekaa ok...
secinaajums-ieteiktu doties pie kaada cita dr...

N Nepatika 07.02.2010

Arī es taisīju deguna plastiku... solīja labu rezultātu. Rezultāts neapmierinošs. Ja labi ieskatās, var pat redzēt, ka deguns ir "skaldīts"! Pēc operācijas it kā vēl forma bija normāla, bet pēc pusgada un vēlāk viss izmainījās. Deguns ieņēmu līdzīgu formu, kā pirms operācijas. Arī līgumu noslēgt nepiedāvāja. Nožēloju, ka izvēlējos tieši šo ārstu, zinu meitenes, kuras taisīja deguna korekciju pie cita daktera, rezultāti labi. Zaržeckis prot tikai gudru sejas izteiksmi uztaisīt un par savu neprofesionalitāti prasīt lielu naudu!

K Klera 07.03.2010

Vai kāds var atsūtīt līguma paraugu kādu ārsts dod paraxtīt, jo vēlos veikt operāciju bet pirms tam visu kārtīgi izpētīt, paldies :)