Jānis Roze - Vija Lossāne

Ļoti nesmuki šī kundze izturas pret saviem darbiniekiem,saucot par stulbenēm,jo es uzskatu,ka tas ir cilvēktiesību ļoti rupš pārkāpums,jo nu mūsu laikos darbinieks nav vergs vai suns,kā arī es neuzskatu,ka darbinieku izsmiešana citu kolēģu priekšā ir ētiska. Varbūt var šo personu vajadzētu pārmācīt.

Komentāri (6)

E Estrella1234 13.01.2015

Vija Losane?

R riina 14.01.2015

Protams ka vajadzētu pārmācīt, ar īstu ādas pletnīti.

G gacele 27.01.2015

šausmīgi, slikta rakstura sieviete. Nabaga darbinieki. Biju ar dēlu iegājusi Jāņa rozes grāmatnīca, ārprac, sēž sava krēslā, neko nedara un tikai komandē, bet klientiem jauki smaida. Vienu vardu sakot, nepatikams cilvēks. žēl darbiniekus. :(

S Sunis 16.02.2015

Viena paziņa teica, ka neiesaka arī turp iet strādāt, arī citās filiālēs, jo tā ir šī uzņēmuma prakse - nemaksāt pienācīgas algas, garas darba stundas bez pusdienām, bet ja aizej, tad brīnās, ka cilvēks grib ēst, Vadība pilnīga nulle - nekas viņus neineresē, tikai peļņa. Valda uzskats, ka darbiniekam jābūt pateicīgam, ka vispār tādi ir.

S sīlems 15.02.2016

Sveiki!
Nu beidzot ir jāliek punkts.
Vai tiešām "Jāņa Rozes" grāmatnīcas vadība ,personāldaļa neredz kas notiek Tukuma grāmatnīcā ,ja nemaldos vadītāja Gunta ir pārkāpusi visas savas robežas ,attiecībā uz klientiem. Nezināju ,ka klientus drīkst izraidīt no veikala ,aizliegts komunicēt satiekot veikala telpās draugus.Viņas runas tonis ir vienkārši nepieklājīgs,nesaku ,ka būtu man jāaizdabā ,bet vienkārša pieklājība būtu ieteicama.Rozes k-gs Jūs esat cienijams vīrs ,vai tad Tukumā nav jauku cilvēku kurš būtu spējīgs vadīt skaisto veikalu.Redzot šo cilvēku strādājam eju ar līkumu.Jūsu patstāvīga kliente un klients.

H hopsi 10.10.2016

Es arī reiz strādāju Jāņa Rozes grāmatnīcā, un Barona ielas Jāņa Rozē ir patīkami strādāt, bet citā filiālē gan nē, jo Baronā ielas Jāņa Rozē, vadītāju varu tikai uzslavēt, bet citā filiālē vadītāja man ar savu izturēšanos pateica, ka jābūt pateicīgai, ka mani vispār pieņēma darbā. Un tā vadītāja tajā citā filiālē izturējās kā neaudzināts bērns, lai gan viņai jau daudz gadu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes