www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca -20% skolnieku krāpšana e-veikalā

Jāņa Rozes Grāmatnīca - -20% skolnieku krāpšana e-veikalā

-20% atlaide skolas precēm, bet pirms tam palielina cenu par 50%. Bildes no 14.08.2023 un no
22.08.2023. Vecāki jau ir paši bagātākie, lai tos ta krāptu. Latvijai jāzin savi varoņi.

Https://www.ptac.Gov.lv/lv/negodigas-komercprakses-pazimes?Utm_source=https%3a%2f%2fwww.google.com%2f

maldinoša komercprakse var izpausties kā:

maldinošas darbības: - komercprakses ietvaros tiek sniegta nepatiesa informācija vai šī informācija jebkādā veidā, tostarp vispārējās pasniegšanas ziņā, maldina vai varētu maldināt vidusmēra patērētāju pat tad, ja faktiski ir pareiza; - tās ietvaros tiek negodīgi izmantota salīdzinošā reklāma; - netiek ievērots parakstītais labas prakses kodekss.

22.08.2023

T tainsīgatiesa 22.08.2023

Neizdevies-luzer soc. darbnieks Kastrets-impotents bez_vards jau skrien heitot bērnus un viss kas ar viņiem saistīts

Velvetpopstar 22.08.2023

Nav apnicis strīdēties? Lieciet viņam mieru. Vienkārši daudzi ir pelnījuši, ka viņus un viņu sīkos ienīst.

T tainsīgatiesa 22.08.2023

Šo ķēmu jātur izolācija no ļaudīm

Velvetpopstar 22.08.2023

Viņš neko jau sliktu nedara, tikai troļojas internetā. Nevar katru muļķi uztvert nopietni. Viņi grib, lai pievērš uzmanību. Gan jau dzīvē nespētu pateikt ne vārdiņu.

VSR 23.08.2023

Tas ir tikai bizness. Pasaules praktika. Pat Aliexpress tā notiek. Nav ko kā mulķiem tīcēt izpārdošanai. ;)