www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca Reklamē dāvanu pirkumam, kuru reāli nedod

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Reklamē dāvanu pirkumam, kuru reāli nedod

Šī mēneša sākumā veicu 2 pirkumus Jāņa Rozes internetveikalā. Katrs pirkums bija virs 30 EUR, par ko pēc viņu reklāmām, pērkot Jāņa Rozes izdotās grāmatas, dāvanā pienākas galda kalendārs. Pirmo pasūtījumu izņēmu Spicē un kalendārs klāt nebija pievienots - pašai bija jāprasa, vai tad kalendārs dāvanā nav. Puisis negribīgi aizgāja un atnesa. Otro reizi pasūtījumu izņēmu Barona ielā un tur kalendāru neiedeva, pati diemžēl tajā brīdī aizmirsu pajautāt. Tai pat laikā nepatīkami, ka pēc tam Instagramā redzu reklāmas par dāvanu, ja reāli paši to pirkumam uzreiz klāt nepievieno. Kad tiek sagatavots pasūtījums izņemšanai, tad cienīgi būtu to uzreiz pievienot klāt, nevis pircējam jādiedelē reklamētā dāvana un ja aizmirsti pajautāt, tad pats vien laikam esi muļķis. Nepatīkami :(

21.11.2023

R