www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca pārlieku liela uzmācība

Jānis Roze - pārlieku liela uzmācība

Esmu pastāviga kliene Jānis Roze veikalā, mani ļoti pat traucē tas ka pārdevējas bieži uzmācas ar palīdzību. Ejot veikalā pati zinu ko gribu, ja rastos jautājumi, tad pajautātu - domāju ka tas ir lieki, tas man pat liek justies nēerti un ātrāk iziet no veikala, laigan labprāt paskatītosto vēl šo un to.

G gatis 20.05.2010

Nu tad skaidri un gaisi ta viniem ari pasaki! Vai Tu kada maza meitene?

H harijs 20.05.2010

Kad man uzbāžas, es mierīgi pasaku, - kad būs nepieciešams, lūgšu jūsu palīdzību, Tas noliek visu pa vietām.

M muršķis 21.05.2010

Esmu strādājusi Jāņa Rozes grāmatnīcā, tur ir obligāta prasība no priekšniecības jau pie pašām durvīm bez maz vai skriet virsū pircējam ar smaidu uz lūpām un piedāvāt palīdzību, savādāk būs soda sankcijas algas dienā!

P pufa 21.05.2010

nu un? kas tev grūti iepriecināt laipnos pārdevējus, ka viņi tiešām tev var palīdzēt? iedod savu somu, piemēram, paturēt, vai atnes rēķinus, lai nomaksā, kamēr izvēlies grāmatu... :) būs i pārdevēji apmierināti, i priekšniecība

G ggg 04.06.2010

jaa nu tur jau personaal dalja ir pacentusies, taa triic pa saviem kreesliem ka dveeseli velnam paardos lai tik izkomandeetu kaa paardeveejaam jaaklanaas katram, tur paardeveejs nav cilveeks.bet katram pienaaks taa stunda kad par saviem darbiem jaaatbild nekur jau tas viss neizpleen gaisaa:)

S Smirnova666 07.01.2014

Просто отвратительное обслуживание в магазине Янис Розе, который находиться в РИми на Стирну!Вчера кассир по имени Галина отказалась брать за покупку латы+устроила скандал!В сентябре ребенка выставили за пределы магазина потому что у него во рту был чупа чупс!Работают старые, озлобленные тетки!Учитывая, что я постоянный клиент и каждый месяц покупала книги в этом магазине!Больше туда ни ногой!