Jānis Roze - Pardevējas attieksme

Pirms nedēļas iepirkos grāmatnīcā "Jānis Roze" Spicē. Saskāros ar ļoti nepatīkamu, neizglītotu veikala pārzini vārdā Irina.
Veikalā, izdarījusi savu izvēli, devos pie kases, kasieres vārdu neatceros, bet bija jauna, gara auguma meitene ar blondiem matiem. Bet stāsts nav par šo pārdevēju. Pirms norēķināšānās uzrādīju savu lattelecom karti , ar kuru man pienākas 5% atlaide. Kasiere lūdza norēķināties ar šo karti, jo tikai tā varot piešķirt atlaidu, iebildu, jo vienmēr iepērkoties Jānī Rozē pietika tikai ar to, ka šo karti uzrādu. Kasiere atvainojās un pasauca veikala pārzini, lai noskaidrotu precīzi informāciju. Uzskatu, ka tik elementāru lietu, veikala pārzinim vajadzētu zināt. Attieksme bija vienkārši briesmīga, veikala pārzine, protams, teica, ka atlaidi var piešķirt tikai tad, ja es norēķinos par pirkumu ar šo karti. Es pastāvēju uz savu, teicu,ka noskaidrošu un ja man būs taisnība nākšu atpakaļ, vairāk to biju domājusi kā joku, atbildi no veikala pārzines Irinas saņēmu sekojošu : "Un ko tad jūs man izdarīsiet, atnāksiet un nogalināsiet?" Esmu šokā par to, ka tāds uzņēmums kā "Jānis Roze" nevar atļauties pieņemt darbā izglītotus, domājošus ar kaut kādām morāles robežām esošus pārdevējus.

R

M mortal 25.02.2013

Es pastāvēju uz savu, teicu, ka noskaidrošu un ja man būs taisnība nākšu atpakaļ - pielauju ka ne visiem ir vienada humoru izjuta un ja tadu tekstu varbut sanaca pateikt asaka toni, tad to ari var izprast ka draudus...

Y YoYo 26.02.2013

Eh rota3!
Vai tiešām tas ir tā vērts šitā ņemties un kasīties???
Vienkāršs aprēķins- Ja tu izvēlējies pirkumu par 8Ls, tad šī atlaide būs vien 0.40Ls!
Vai tiešām šie santīmi tavā dzīvē ko izšķir lai šitā ņemtos???
Lai veicas nebojā sev un citiem garastāvokli ar šādiem niekiem!

S Smirnova666 07.01.2014

Просто отвратительное обслуживание в магазине Янис Розе, который находиться в РИми на Стирну!Вчера кассир по имени Галина отказалась брать за покупку латы+устроила скандал!В сентябре ребенка выставили за пределы магазина потому что у него во рту был чупа чупс!Работают старые, озлобленные тетки!Учитывая, что я постоянный клиент и каждый месяц покупала книги в этом магазине!Больше туда ни ногой!

M maksimovicavika 07.01.2014

Тоже раньше заходила в этот магазин-это что то с чем то!!!Незнаю правда как звали ту продавщицу(русская бабулька)которая ходила по пятам и следила за мной!Я выбирала книжку сыну, соответственно открывала их смотрела какой шрифт, какие картинки, а она спрашивала, как долго я буду лапать их книги!!То что там одни хамы-ФАКТ!