www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca Slikts serviss, pārdevējas attieksme

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Slikts serviss, pārdevējas attieksme

Sveiki! Varbūt šī nebūs konkrēti sūdzība, bet aizvainojums par pārdevējas attieksmi.07.03 bij iegājusi Tukuma rimi Jāņa Rozes grāmatnīcā, lai nopirktu bērnam grāmatiņu, tā kā grāmatu ir daudz, laiciņu stāvēju, pētīju Cenas, domāju ko labāk 5 gadīgam bērnam, tad pēkšņi pārdevēja Saka lūdzu ejiet ārā, man steidzīgi jāiziet, slēgšu veikalu ciet, no sākuma nesapratu kam tas domāts, viņa atkārtoja vēl, lai eju prom, nepajautāja vai ko izvēlējos, vai nevarētu ātrāk, kad viņai ir savas vajadzības, vai pagaidiet dažās minūtes līdz būšu atpakaļ, nē ejiet ārā, slēdzu ciet, vai tā pārdevēja var rīkoties, arī ja ir savas vajadzības, to visu varēja mierīgi atvainoties un palūgt uzgaidīt, teikšu tik vienu vairs uz to grāmatnīcu neiešu, ir jau arī citas, kur pārdevējas laipnas un grāmatas var izvēlēties kaut stundu stāvēt un neviens neparādīs durvis.

09.03.2020

D Džumbo 09.03.2020

Pārdevējai caureja, bet tā kā viens pircējs tikai, tad gaida pie kases, gaida 10min, 15min, pircējs tur stāv un šķirsta grāmatas, vairs izturēt nevar, izskatās, ka tikai šķirsta grāmatas, neko nejautā pārdevējai un tad pēkšņi brūnais sāk pamatīgi spiest. Kāda tur vairs laipnība, vairs nevar gaidīt. Durvis ciet, veikals slēgts un skrien uz ķemertiņu.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 09.03.2020

Padomājiet, kā jums būtu viņas vietā. Vai bija grūti iziet un pastāvēt pāris min pie veikala? Sviests. kLienTam ViEnmĒr iR tAisNība

BondsBonds 09.03.2020

Kāds bērnišķīgums un augstprātība. Vai ja skatītos kamasutru tas ko mainītu, tad nebūtu jāčīkst? Galvenais pieminēt 5 gadus vecam bērnam!

BondsBonds 09.03.2020

Piedodiet, infantīlisms un arogance. Neizsaku viedokli tačubpar bērnu.