www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca Regulāras cenu nesakritības

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Regulāras cenu nesakritības

Jaunatvērtajā Jāņa Rozes tirdzniecības vietā Jēkabpilī. Regulāri nesakrīt cenas ar cenām kuras ir norādītas uz preces plauktā ar cenām kuras pieprasa pie kases samaksāt (piem. plānotājs 2010. gadam cena, kas uzlīmēta uz planotāja 1.99 Ls iegādājoties pirkumu pie kases paprasīja apmēram 3, 00Ls. Krāsainais papīrs iepakojumā plauktos pa 3, 69 iegādājoties pie kases par šo pašu papīru paprasīja pāri 8, 00 Ls. ) Prasot informācīju pie kases esošajām darbiniecēm par lielo cenu startpību tika atbildēts, ka prece ir paņemta no nepareizā plaukta un tādēļ tāda starpība. Bet kā lai pircējs zina kurš plaukts tirdzniecības zālē ir ar pareizajām cenam un kurš ar nepareizajām cenām. Esiet uzmanīgi iepērkoties šajā tirdzniecības vietā un sekojiet līdzi pirkuma cenām.

I