www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca Nepērciet neko, kas ir iepakots un aizlīmēts ar līmlenti

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Nepērciet neko, kas ir iepakots un aizlīmēts ar līmlenti

Nepērciet Jāņa Rozes grāmatnīcās neko kas ir iepakots un aizlīmēts ar skoču jo iepakojums var būt tukšs kā teica veikala vadītāja mes tā daram ja ir atplēsts iepakojums mēs viņu aizlīmējam ar skoču.

X

L linda 08.01.2007

Vēl stulbāk, kad vēlies tādu grāmatu pašķirstīt un nevari, jo iepakota...nu kā tad lai palasa?

S Sergej 29.03.2007

Prodavci ne v sostojanii otvetit kazdomu klientu, na elementarnije voprosi o nali4ii u nih v predlozenii toj ili inoj knigi, ne v sostojanii ee naiti daze esli imejut informaciju 4to ona u nih est, eto estestenno?

L Linda 23.05.2008

Ja pircējs vēlas pašķirstīt kādu grāmatu, viņam ir tiesības palūgt pārdevēju to atvērt. Konkrēti manā darbavietā mēs cenšamies turēt vaļēju vienu eksemplāru no katras grāmatas, bet bieži notiek tā, ka vaļējais eksemplārs tiek nopirkts un pārdevējs ne vienmēr paspēj uzreiz attaisīt nākamo!

E elīna 18.07.2008

Šodien man ar pārbolītiem mūļiem klārēja, ka nevarot taisīt vaļā, jo tad "apbružāšoties un neviens nepirkšot". Nez kā tad visas citas grāmatas neapbružājas un cilvēki tās tomēr iegādājas? Varbūt vispār visas grāmatas plēvēs ievīstīt un miers? Un vispār, ja cilvēks zinot, kas tā par grāmatu, tad pērkot ar visu iepakojumu. Tā kā es būtu pēdējā muļķe un nesajēgtu, ko vēlos pirkt, ko es vispār iedomājoties... Nu, sorry.. Neba es veselu čupu vienu pēc otras lūdzu atvērt, tikai vienu grāmatiņu... Nu, ļoti laipni.

P pt 18.07.2008

Ja nav iepakojuma tad nemaina peec garantijas. Tas atteicas ari uz gramatam. Obligati saglabaijet pirkuma cheku.

D dipuā 18.07.2008

nu joh! salīdzinājāt! varbūt patiešām tās grāmatas, kas ir iepakojumos ir daudz dārgākas, tāpēc jau neviens nepieļaus situāciju, ka t''as apšmulē.

S sinepe 24.10.2008

nesapratu sūdzības iemeslu. salieciet pieturzīmes vai arī paskaidrojiet, kā var nopirkt tukšu iepakojumu, nejūtot, ka tajā nekā nav :D
invalīda anekdote

L Liene 24.10.2008

Jā tās dārgās grāmatas, kuras arī ir interesantas, ir iepakojumos un nevar nemaz viņu apskatiit pašķirstīt!!! tas ir tā nedaudz dīvaini, jo piemēram apģērbu veikalos baltās drēbes ar ir pārvilktas ar caurspīdīgu iepakojumu, bet ja tu vēlies uzlaikot pārdevējas vienmer noņem to plēvi! tad jau sanāk, ka baltās drēbes ar būtu jāpērk nelaikojot, lai tikai tā plēve nav jāņem nost un katik nenobružā laikojot!!!

S sinepe 24.10.2008

es esmu strādajusi Jānī Rozē Saharova ielā 20a. esmu visiem interesentiem ļāvusi noņemt plēvi, laikam tas ir atkarīgs no pardevēja attieksmes un loģiskās domāšanas.

S smaidiigaa 14.06.2010

1. tāpēc jau katrai grāmatai otrā pusē ir neliels apraksts par ko un kās tā ir par grāmatu. Ja šis apraksts ieinteresē tad pērc grāmatu, ja ne tad ne.
2. Padomājiet par to ka ir ĻOOOOOTI daudzi cilvēki, kas uz grāmatnīcu iet kā uz bibliotēku!! Pati esmu strādājusi grāmatu veikalā un to pieredzējusi! Cilvēks atnāk un paņem grāmatu un sāk lasīt, ieloka lapas samīca vai vēl kaut ko. Aplaizītiem netīriem pirkstiem pāršķir lapas un tad paliek pleķi lapu malās utt. Ārā dzīt cilvēku nevar!! Bet pēc tam to grāmatu jāliek pie nocenotajām.