www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca Krāpšana, izdodot atlikumā bojātu naudas banknoti klientei

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Krāpšana, izdodot atlikumā bojātu naudas banknoti klientei

19.06.2022 ap plk. 19 iepirkos "Jāņa Rozes " grāmatnīcā t/c "Rīga plaza". Samaksāju par preci un paņemot naudas atlikumu no trauciņa kopā ar čeku devos prom. To visu rokā turot devos iekšā "maximā" nopirkt dažas lietas. Kad pienācu pie kases un domāju norēķinaties, konstatēju, ka "Jāņa Rozes" grāmatnīcā iedotais atlikumā pieci eiro, "sastāv" no divām daļām. Saprotot, ka ar šādu banknoti es nespēšu norēķināties, devos atpakaļ uz grāmatnīcu un lūdzu samainīt banknoti pret nebojātu, lai varu turpināt iepirkšanos maximā...
Uz manu lūgumu pārdevēja madara s uzreiz pateica, lai eju uz banku mainīt šo banknoti, ka tā tagad nav viņas problēma. Kā arī to, ja viņa paņems šo naudu atpakaļ, viņai skaitīsies kasē iztrūkums... Pateicu, ka šāda rīcība nav pareiza no viņas puses, kad viltīgi tiek "iesmērēta" bojata nauda klientam... Uz ko no pārdevējas izņemot klusēšanu nesaņēmu nekādu atbildi.

20.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Komentāri (3)

C Cilvēks16 21.06.2022

Esmu ievērojusi, ka visu laiku kāds no pircējiem nepieņem pat salīmētu banknoti.. Ir bijuši gadījumi, kad bankomāts arī izdod ieplēstu banknoti, kāpēc tad neviens nesūdzas? Varbūt tie 5 eiro bija nolietoti, kuri pēc tam paņemot pie sevis tie pārplīsa. Varējāt jau salīmēt, līmētas banknotes pieņem.. Nauda ir nauda, ja tā ir līdz pusei ieplēsta, tā arī jāpieņem! Izlasiet likumus!

E Elba74 21.06.2022

Kapēc pircējam būtu jāpieņem bojāta banknote, ar kuru viņš nevar tālāk norēķināties? Kur ir tāds likums? Tas ir tirgotāji tādas vēl var pieņemt, ja banknote ir saglabājusies vismaz 50% no naudas zīmes...

C Cilvēks16 21.06.2022

Kāpēc tirgotājam jāpieņem, ja pieņemsim tāda kā Jūs šādu banknoti nepieņemsiet?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes