www.sudzibas.lv Jāņa Rozes grāmatnīca Gribēja apkrāpt pircēju

Jāņa Rozes Grāmatnīca - Gribēja apkrāpt pircēju

Tā kā pagājušajā nedēļā janisroze.lv internetveikalā bija Black Friday 20% akcija, ievadot atlaižu kodu, pasūtīju uzreiz daudz grāmatas, lai būtu lielāka atlaide. Ejot uz veikalu izņemt pasūtītās grāmatas, pārdevēja visas grāmatas izsita par pilno cenu un pateica gala summu (tas būtu pilna Cena bez 20% atlaides) , tad pajautā, vai man ir pircēja kartiņa (iedevu, kaut arī zināju, ka pie internetā pasūtītām grāmatām to nebūtu jāprasa, jo tāpat jau jābūt 10% atlaidei, kad pasūta no internetveikala) . Pēc tiem 10% pasaka gala cenu, kaut arī pati pārdevēja sev priekšā turēja pasūtījuma Lapiņu un labi redzēja, ka man ir noformēta cita gala summa ar 20% atlaidi. Pateicu, ka tā nav īstā gala summa, jo bija kupons, tad tikai noteica labi, labi. Ļoti nepatīkami, ka šādā veidā cenšas apkrāpt pircēju, prasot pie kases maksāt vairāk, nekā noformēts internetveikalā. Arī citreiz ir piredzēts, ka izņemot un apmaksājot internetveikalā pasūtītu grāmatu, pie kases prasa pircēja karti un ja kartes nav, tad noformē par pilno cenu. Ja pats iepriekš sev uz Lapiņas neuzraksta summu, kāda bija noformējot pirkumu internetveikalā, tad var gadīties, ka pie kases apšmauks.

02.12.2022